V čom spia vaše deti po roku?

davidko7
12. dec 2008

Mamičky,viete mi poradit?Maly ma rok a doteraz spal v noci vo vaku.Vak je už maly a ja neviem nikde kupiť vak od roka.Viete mi poradiť nejaku predajňu,alebo ako to riešite vy?V noci mame 22 stupňov.

jarula25
12. dec 2008

my sme spaly vo vaku do roka a pol ale mala som doma sity vak tak asi preto a potom???potom normalne paplonik a ked som sa v noci prebudila a videla ze maly je odkopany tak som ho zakryla..my mame v noci ani neviem kolo stupnou ale zima mu urcite nebola a ked bolo chladnejsie tak som mu davala ponozky a bolo dobre..a teraz sa maly zakryje uz sam a netoci sa uz tolko v postely ako ked bol mensi takze uz ani ponozky nedavame..

sarinkam
12. dec 2008

Nas kluk 2,5 roku normalne veliky spi ve vaku dosud. ma jeste asi 5 cm mista a pak- nevim, neumim si predstvit ze by spal v perine, on ji vzdy chmousta pod sebe a spi na ni

sylvar
12. dec 2008

davi, malá doteď spala v pyžámku-kalhoty, tričko s dlouhým, ponožky...teď se mi po dlouhé době do ruky dostaly overálky a malá je celá nesvá z těch nožiček dole...jenže ponožky si sundává a v noci bulí, že je chce nandat.jinak kalhoty od pyžámka+body s dlouhým rukávem 😉 peřinu má též vždy pod sebou, takže přikrývám dečkou

davidko7
autor
12. dec 2008

Ja si neviem predstaviť dať malemu paplon.On sa všelijak vrti, lozi...

jarula25
12. dec 2008

aj moj maly sa vrtel a mrvil ked bol mensi ale teraz je to uz v pohode a pekne spinka az mam niekedy pocit ze som ho rano nasla tak ako som ho vecer ulozila 🙂

miriamkac
12. dec 2008

davidko7 vrtia sa vsetky deti....aj nasi su "cestovatelia" po postielke....a paplon maju od cca 10-tich mesiacov.... 😉 ....zimu v izbe by som potom riesila bud pyzamko-overal, alebo bodynko+pyzamkove nohavice a ponozky...

wali
12. dec 2008

ja som davala overaly, v spacom vaku by mi zuril, takze neprichadzalo do uvahy a inak spi pod paplonom. samozrejme, ze v noci ho obcas skontrolujem a ked treba, prikryjem. pre istotu mam vzdy po ruke aj deku, keby som sa k paplonu nedostala 😅

titkovamiriam
12. dec 2008

pyzamo-vak som nemala vobec

sue
12. dec 2008

22stupňov? Fúúú, tak to by môj eskimák nezaspal...my máme 18 od narodenia 😀 😀 😀 a používame babyvak - vyrástol z 80ky a teraz sme prešli rovno na 110...a to nám vydrží ešte pekne dlho 😀 bol kupovaný cez net - zadala som si do googlu spací vak a vyhodilo mi to net obchod kde majú všetky potreby do detských postieľok, látkové plienky a tak...len si to nepamätám, lebo to bolo ešte pred pôrodom...

terkaz
12. dec 2008

ahojky nas Filda spi ve spacim pytli 🙂 zrovna vcera jsem objednavala vetsi. Spinka v pytli rad (nastesti ) a ja jsem klidna,ze je mu teplicko. Mame totiz v loznici docela zimu 😉

danu
12. dec 2008

my spime v spacom vaku a je nam 17 mesiacov a dufam ze este dlho budeme. Spaci vak je vynikajuci neodkope sa a je jej teplo. Predavaju rozne dlzky treba len zadat do googlu 😉

sassi
12. dec 2008

overal / pyžamko + tenky paplonik
na spací vak mi zuril, odkedy sa vedel postaviť - teda asi od 8-9 mes.

davidko7
autor
12. dec 2008

danu-ale aky mate teraz v zime-velmi teply,alebo normalny?

aponchie
12. dec 2008

ve spacim pytlu nikdy ..to nesnasela..bud mela pyzamko kalhotky a tricko ,ale vetsinou takove dupacky bez nozicek a 3/4rukavek moc pekne ,ale kupovane v USA tady jsem takov enevidela..pac nesnasime od mala cokoliv na nozicky

monkap
12. dec 2008

mne spaval cca do 1,5 roka v spacom vaku ... potom mu uz vak bol malicky, tak sme presli na paplonik ... a klasicke pyzamka zatial nepouzivame - iba overaly na spanie, ktore maly miluje 😵 (raz som mu dala klasicke pyzamko a mal v noci holy chrbatik a nozicky studene 😝 )

sue
12. dec 2008

Aponchie, overalčeky bez nožičiek s 3/4 rukávikmi dostať aj tu, v CaA alebo HaM, prípadne v Nexte... ale v žiadnej čs firme som to nenašla 😔

danu
12. dec 2008

davidko mame klasicky neviem ako to mam napisat nie je hruby ale ani tenky 😅 pod nim ma len tenke pyzamko, ziadne ponozky nic

monkap
12. dec 2008

davidko: my sme mali tiez klasicky vak - z tesca (ani tenky ani hruby) - s velikanskym macom 😵 .....

nevesta
12. dec 2008

Davidko, zbehni do C&A ja som malej kupila tam 😉 Spi vo vaku.

sassi
12. dec 2008

my mame ovaraliky bez nožičiek TCM (Tschibo shop)
2 ks v balení stáli 299,- CZK, ale super materiál

Tescove aj 18-24 mes. su nam už male, predtým sme používali tie

davidko7
autor
12. dec 2008

Danu,nevesta-ďakujem

miska82
12. dec 2008

Davidko7, naša malá spala vo vaku od 7 do 10 mesiaca, ale potom sa začala v postieľke vrtieť a všelijako sa vytáčať. Začala sa nám preto budiť, nakoľko jej vak prekážal a necítila sa v ňom pohodlne. Tak sme ho zo dňa na deň zrušili, natiahla som jej body dlhý rukáv + pyžamko a opäť krásne spáva (celú noc). Veľakrát ju nájdeme ako leží na paplóniku, ale nerobím z toho tragédiu, pretože ak by jej bola zima, tak by sa určite budila. Ona je dosť horkokrvná, takže ju ani v noci nechodím do jej izby kontrolovať ako spinká a zakrývať ju. No každé bábo je iné ... 😉

mercy
12. dec 2008

v overalovom pyžamku

lante
12. dec 2008

V overalovom pyžame...........vo vaku sa už jedoval.......zasadne spí odokrytý.keď ho prikryjem do 5 min je odlkopaný.....a to máme v noci v spálni chladno....podľa mňa. Takže v noci vždy keď mrnčí tak ho po daní čajíku a dudlíka aj prikrývam. A vrtí sa ako na kolotoči 😀

minea
12. dec 2008

Pořád ve spacím pytli, má teď Scarlett, délka 90 cm, a je skvělý. Na sobě má bavlněný overálek a někdy ještě tenkou košilku.

magda22
12. dec 2008

tak my sme vzdy pod perinkou spali, aj ked Simon v noci lozi kade tade, ked sa zobudim, prikrijem ho, inak mu davam body s kratkym rukavom a overalove pyzamko a spime stale s trosku pootvorenym oknom, neviem si predstavit 22 stupnov, to by sme nezaspali a Simon este nebol chory z toho...

davidko7
autor
12. dec 2008

A kolko mavate v noci stupnov?

aponchie
12. dec 2008

sue uz asi jo mala ma skoro 4roky a nebylo tady nic takoveho 😉 obvzlast takovety co jsou jako kosilky dlouhe dole na gumicku u nozicek jen plandave a zahrnovaci rukavky proti skrabani to mam od Carters ale je to skoro 5let dovezene ..u nas je pomerne chladno a vsem to vyhovuje specialne na spani teda..jakmile se zatopi je sucho skrabe v krku smrka se hruza radsi teplejsi obleceni a netopit

magda22
12. dec 2008

davidko ja to nemam zmerane, ale v spalni nekurime a mam odchylene balkonove dvere asi na 1-2cm, tak neviem kolko to moze byt... 😕

tanja61
12. dec 2008

mi sme stale v spacom vaku a je to super vec 😉 neviem kolko mame stupnov ale v noci kurim pretoze nam strasne prefukuje cez okna....