Viete čo je Cocoonababy?

erikasadek
11. sep 2008

Ahojte pred nedavnom sme sa bavili v jednej teme okolo periniek ,a ja som spominala, ze je na trhu nieco co pouzivaju aj v nemocniciach hlavne pre predcasne narodene babatka, takoto vyzera tato vec

http://www.redcastle.fr/menu-superieur/hors-men...
tato vecicka bola samozrejme navrhnuta lekarmi, ktory pozorovali , tieto babetka a ich potreby existuje v troch velkostiacha ma aj vela vyhod:

dava moznost dietatu dotykat sa tvare a pusi ako v maternici
znizuje riziko reflux gastrigues
znizuje na minimum riziko deformacie hlavicky ludovo plocha hlavicka
zvysuje kvalitu a dlzku spanku, to su jedny z mnohych vyhod
takze dala som to tu ako som slubila 🙂

erikasadek
autor
11. sep 2008

este som chcel adodat samozrejme prve dve velkosti su len pre nemocnicne prostredie , len tretia velkost sa da objednat co je pre dieta s normalnou vahou az do 4 mesiaca zivota 🙂

erikasadek
autor
12. sep 2008

este som zabudla dodat, ze cena je okolo 130 euro 🙂

markiza
12. sep 2008

trosku draha zalezitost pre slovenske maminy 😉

erikasadek
autor
12. sep 2008

no hej len ma o to predtym prosili, vies ja si to uvedomujem ,

shela
12. sep 2008

erikasadek...my sme perinku nepouzivali vobec...nezijeme na SK a tu nieco take ako perinka ani nepoznaju...a 130 eur za perinku no to kusok moc aj pre svedov a nie to pre slovakov

erikasadek
autor
12. sep 2008

to nie je perinka, ja to viem ako som pisla pred nedavnom bola tema a ja som slubila, ze sa na tentio vyrobok pozriem a slub som dodrzala, nechapte ma zle. 😉

sirinka
12. sep 2008

diky erika, vyzera to fakt super 😀 uvidim, ci uz mam v brusku dalsie babatko a mozno objedname...

erikasadek
autor
12. sep 2008

sirinka prave som ti chcela poslat IP tento odkaz, ako vidis slub som splnila 🙂

elika
12. sep 2008

nahodou to vyzera super. a ta cena.... staci ked si pozriem co stoji stolicka na jedenie. tie normalnejsie od 3-6 tisic. zda sa mi ze baby veci su teraz zlata bana.

sirinka
12. sep 2008

inac nasla som aj nejake stranky po slovensky, podla man je ta cena tiez ok, ved sa to da pouzit v postielke, kociku alebo len tak volne

katja78
12. sep 2008

Erika, mňa to tiež zaujalo, aj keď na tie 4 mesiace sa mi to zdá tiež dosť veľa peňzí.

http://www.malvik.sk/Postie-ky-izby/matrace-do-... - tu je český internetový obchod aj so slovenskými cenami, kde to majú.

erikasadek
autor
13. sep 2008

KATJA dakujem ti, ze si to nasla pre kocky ja na slovensku , pekne od tebe, mozno to pomoze hlavne tym co maju predcasne narodene, ved pre ne to bolo vlastne vymyslene, ze? 😉

marika6
5. jan 2012

Obnovujem túto diskusiu, kúpili ste? Bola to dobrá investícia? Zatial čo som čítala tých málo príspevkov, tak si baby velmi chválili.

daniela02
2. okt 2012

Nemate ho jiektora na predaj ?

mimab79
8. mar 2013

Niektori slovenski ortopedi su proti a odporucaju iba rovnu pevnu podlozku. Ale je pravda, ze sa o taketo produkty asi moc nezaujimaju... Na doplnenie, neodporuca sa to pouzivat v kociku - boky kocika nie su dost vysoke, aby to bolo bezpecne. Tiez to zvazujem, prvy syn spaval velmi zle a teraz rozmyslam, co by nam mohlo pomoct...

mia1112
3. máj 2013

Ahojte, my sme to vyuzivali od narodenia az do 5. mesiaca na denny spanok. je to vynikajuca vec. Nasa mala milovala v tom spavat. Mala som to v obyvacke a kedykolvek som ju potrebovala polozit, tak som vedela ze je na dobrom mieste. a kedze sme trpeli aj refluxom, tak to bolo idealna vecicka. bola to jedna z naj veci co mame!
Mimochodom teraz to predavam, kedze sa uz do toho nezmestime. Ak by ste mali niekto zaujem, piste. Predam za 80Eur. Je v original cestovnom obale, bez poskodenia, bez skrvn. jaj a nehovorim o tom, ze ked sme isli niekam na viac dni, tak sme to brali so sebou. tym sme mali zarucene aj spanie, mala svoju vec, na ktoru je zvyknuta a babatka sa v tom citia bezpecne.

cocoon206
24. sep 2014

ja som s nim bola na max spokojna, mala ruky za hlavou a nohy prekrizene.prezila v nom cele 4 mesiace, ak by mal niekto zaujem, uz sme z neho vyrastli, cize je na predaj..v porovnani s povodnou cenou za ovela prijemnejsiu...

cocoon206
29. sep 2014
zdejko
25. mar 2015

@mia1112 A nechavali ste v tom spat babatka aj cez noc? Moze sa to?

mia1112
25. mar 2015

@zdejko moze sa to, vsak my sme mali rozdelene tak ze cez den v tom spinkala a v noci normalne v postielke aby mala aj aj.

bekccaa
31. júl 2017

My ho mame a som maximálne spokojná. Syn sa v tom cítil skvele 😊 možem len odporučiť. Za chvíľu ho budem predávať ak by bol záujem.