Viete porovnať hacku a túto hojdaciu sieť?

something
2. feb 2013

Myslite, ze je vhodna na denny 30min. spanok 6mesacneho dietata? Alebo je lepsie hacka? Hlavne mi napiste niekto kto ma hacku, aby to vedel porovnat, nie niekto kto to v zivote nevidel, nepocul iba si mysli. Dakujem

hradnapani
2. feb 2013

ja som skusala raz na navsteve ulozit dieta do tejto hojdacky, ale nebolo to dobre na spanie, stale som mala pocit, ze mi odtial vypadne, ani mi v tom nevedel zaspat, bol tam taky pokriveny. Asi bol uz zvyknuty na svoju hojdacku na spanie (Adamo - v tej spal cez den do roka). Hacku som nemala, takze neviem do akeho veku sa pouziva, kazdopadne radsej zvazuj lehatko - hojdacku priamo urcene na spanie pre babatka - z bezpecnostnych dovodov.

vonicka
2. feb 2013

Hacka ma taky mensi matrac,takze spodok siete je trochu vystuzeny, ale siet dole ostava trochu zaoblena. Podla mna je to pre dieta pohodlnejsie ako to, co mas hore na obrazku. Mozno nieco ako spat na zemi vs. spat na posteli. Pri oboch si vystreta, ale postel ti da vacsie pohodlie.

kaktusik007
2. feb 2013

hacka je viacej uzavreta, mimi tam ma viac sukromie - a tiez na spodu hacky je taky akoby matrac.. aspon teda ja som si dala - som hacku si sila.....
ak mas tuto siet a zvazujes, ci ju pouzit alebo ci kupit hacku --- pouzila by som siet, je to ekonomickejsie 😉 akurat by som vyriesila ten matrac, trebars ja som pouzivala co su detske postielky co rastu s dietatom -- tak jedna ta cast matracu bola idealna do hacky a tak som ju tam mala..

na druhej strane - zalezi, ako sa ti dieta hybe -- tym, ze hacka ma zosite tie priehlbinky (hadam vies co myslim ) tak tam nemoze sa stat, ze by dieta sa posunulo nozickami hore ci dole.... a ze by tak teda vypadlo... ale zase 6 mesacne dieta je uz dost velke na to, ,aby som sa ho bala nechat spat same v hacke -- tam som nechala v pohode ked mali mali tak 3- max 4 mesiace, potom ako sa uz viac hybali to bolo iba a iba s riadnym dozorom, neodisla som od nich ani na minutu na zachod.... 😉
tolko moje porovnanie....

a fakt, ak mas uz 6 mesacne dieta, tak kup toto a nie hacku 🙂

babatkavhojdacke
18. jún 2014

http://www.babatkavhojdacke.sk/sk/o-hojdacke
Hojdačka BETO - kolíska a hojdačka v jednom, ktorá je užitočná už od prvého dňa narodenia

zzuzanah
5. mar 2015

ahojte, zhanam samostatny stojan na hacku, kedze mame sadrokarton. Rozpernu tyc tiez nemozeme pouzit, lebo mame drevene zarubne. Ak niekto mate na predaj stojan, dajte vediet. Nemusi byt original, moze byt aj vyrobeny, ale nech je funkcny. DAKUJEM