Začína mať zležanú hlavičku. Aký vankúš mu kúpiť?

jessica25
19. sep 2006

ahojt emaminy, moj maly zacina mat zlezanu hlavicku, stale spi na jednej strane. Snazim sa mu ju stale otocit na druhy bok alebo do stredu, ale sam si ju po chvilu vrati spat. nie je to moc vidiet, ale zachvilu bude. viem ze existuje nejaky vankus, nemate nahodou foto ako tovyzera? mozno by som nieco usila alebo si ho zohnala. dik

ludmilabb
25. máj 2014

@moncitko222 prosim ta ako ste dopadli s prilbickou, pomohla, ako dlho ste boli vo Fridku, ci ste boli v BA a vsetko ste tam vybavili?

aniko85
9. nov 2014

Veľmi rada sa podelim s našimi skusenostami ohladom kranialnej oretazy - prilbicky na hlavicku. Mamičky prosim nepodcenujte prelezaninu lebo to moze mat svoje nasledky....svoje otazky mi posielajte na adresu polgarova.aniko@gmail.com.

ingusz
16. jún 2015

Kranialna ortéza sa dezinfikuje a čistí od potu a zápachu nasledovne.
Na dezinfekciu a čistenie potrebujeme Lieh 60% .., Incidin M Spray Extra
Nastriekať s incidentom potom s liehom vytrieť aspoň dvakrát a znovu vyfénovať.
Môžme aplikovať na hlavu.

martina323
14. feb 2016

my sme mali viac typov vankúšikov, ale vôbec to nepomohlo. U nás zabrala jedine takáto prilbička http://www.mamickaren.sk/2016/01/05/zlezana-hla...

bubu62
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martina323
12. máj 2017

@bubu62 k tej prilbicke sme potrebovali potvrdenie a recept od lekara. Presne ako je v clanku.

bubu62
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martina323
13. máj 2017

Ak vam napise recept, tak staci. My sme mali prilbicku rok a pol dozadu, uz sa mohli podmienky aj zmenit. Popripade zavolajte do danej protetiky oni vam povedia, co vsetko potrebujete. My sme boli v Protea, viem, ze som volala a vysvetlili vsetko. Ale urcite ich je viac uz tych protetik.

kangoo
15. máj 2017

zadajte si do vyhľadávača vankúš proti zležaniu, je toho dosť na výber...

martina323
18. jún 2017

@bubu62 ak da recet, tak staci.

bubu62
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martina323
19. jún 2017

@bubu62 môže byť, už si to presne nepamatám. Malý ma dnes dva roky.

anuci2005
17. sep 2019

Hh