• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Admin forum a novi admini

(zamknutá)
16. marca 2008 
Robil som este miernu zmenu v admin fore. Netreba uz pri vytvarani temy zaskrtavat, ze to ma byt uverejnene aj v druhej krajine, uz to robi automaticky.

Uverejni to naraz v SK, CZ, HU a DE :slight_smile:

Niektorym som to asi nespominal, ale mojasvadba je prelozena este do madarciny (www.alommennyegzo.hu) a nemciny (www.weltderbraut.de).

Zatial sa nam v nemecku ani v madarsku zdaleka tak nedari ako by sme chceli :frowning2:, ale snazime sa.
19. feb 2008 o 22:28  • Odpovedz
bob, taka mala otacka, kto ju adminuje v HA a DE? rozumeju nam admini s tych krajin? :grinning: :zipper_mouth:
19. feb 2008 o 22:59  • Odpovedz
autor
HU adminuje 'klarisz' a DE adminuje 'kathrin'. Klarisz rozumie 100% a Kathrin myslim rozumie velku vacsinu. V podstate nie su to admini resp. adminovanie je iba mala cast toho co robia. Staraju sa kompletne o stranku v danej krajine, od komplet prekladov, cez vsetky maily, firmy, prezentacie, pisu clanky atd.
19. feb 2008 o 23:22  • Odpovedz
bob to su teda novinky....myslim teda ze si to niekde niekedy spominl zeby sa mali stranky rozbehnut aj v tych krajinach ale ze to bezi, som nevedela :grinning:
20. feb 2008 o 08:09  • Odpovedz
ahojte, tak to som ja klarisz.. :slight_smile: ja mam na starosti madarsku stranku.. alommennyegzo.hu... zatial nie sme velmi uspesni :unamused: ale snazime sa :slight_smile:
9. mar 2008 o 20:40  • Odpovedz
jej ahoj klarisz, ja som zuz :wink:
neboj to sa rozbehne ani nebudes vediet ako a potom budes chciet spat tie casy nic nerobenia spat :grinning: :wink:
9. mar 2008 o 21:06  • Odpovedz
ahoj klarisz :wink: spokojne uzivatelky zelam :wink:
10. mar 2008 o 16:34  • Odpovedz
dakujem :slight_smile:
10. mar 2008 o 21:05  • Odpovedz
Ahojda klarisz, pripojuju se k pranim holek a preju spokojene a hodne uzivatelky :slight_smile:
11. mar 2008 o 10:38  • Odpovedz
ahoj klarisz aj ja ta vitam, az sa madarska verzia rozbehne a budes potrebovat s niecim poradit kludne sa na mna obrat, kedze celu slovensku svadobnu stranku adminujem prevazne ja :wink:
12. mar 2008 o 08:04  • Odpovedz
ahojte
tak uz som tu aj ja... :sweat_smile:

este zelenam za usami, takze vas "zrelych" budem mozno v najblizsich dnoch bombardovat otazkami, kym sa tu zorientujem.
dufam, ze budem viac na uzitok, nez na skodu :confused:
15. mar 2008 o 23:34  • Odpovedz
Ahoj ikke - vitej a preju hodne prima zazitku :slight_smile:
16. mar 2008 o 00:22  • Odpovedz
jej super ikke :grinning: uz len pockat na emjee aby to zoficialnila :grinning: :wink:
16. mar 2008 o 10:14  • Odpovedz
hehe, a ja uz veselo zamykam :confused: :sweat_smile:
/aj by som pockala, ale just tu ludia rozbiehaju duplotemy :stuck_out_tongue_closed_eyes: /
16. mar 2008 o 11:11  • Odpovedz
tak ak nema nikto nic proti tomu mozem Ta ja oficilane uviest :wink: :grinning:
16. mar 2008 o 11:25  • Odpovedz
mne je to jedno, ja tu kludne mozem byt aj inkognito :grinning: ...teda az po prvu adminovsku IP...
16. mar 2008 o 11:37  • Odpovedz
:confused: :sweat_smile: teda ja ziram, nova celnka...pekne vitam

mozem sa spytat ktoru stranku mas nastarosti??
16. mar 2008 o 14:10  • Odpovedz
no...s tym inkognitom to asi nebude dobry napad, asi by to chcelo zoficialnit :wink: aby som niekomu nesposobila srdcovy kolaps, ked zacnem s rosadou trebars na tej streche.

o konkretnej stranke som sa bavila tusim iba so zuz, ktora mi na stretku spominala, ze treba upratat strechu. nebranim sa tomu, mne sa na streche paci a casto smirujem hlavne v ceskych albumoch.

ale ak treba nieco ine prednostne urobit, povedzte... :wink:
16. mar 2008 o 21:33  • Odpovedz
uz si oficialna :wink:
16. mar 2008 o 22:07  • Odpovedz
(ČSFR) žirafka dostane přes koule pravítkem
Ktoré pravidlá téma porušuje: | Zruš
nevesta: ...
kristi: smazat
Zmaž
Pridaj odpoveď | Uzamkni | Zmaž tému | | SK only | CZ only

posranegatky • Dnes o 09:47 [Užívateľka nemá žiadne albumy]
|
| Zmeň | 78.136.168.253
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
18. mar 2008 o 09:48  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.