• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Admin tools presunute do www.mojasvadba.sk/adminclub/

(zamknutá)
5. marca 2009 
inak pozeram, ze presuvat sa uz da len v rmaci jednej stranky :astonished: na jednej strane dobre, ale obcas treba nieco prehodit aj z konika na strechu a tak :grinning:
10. dec 2008 o 19:25  • Odpovedz
emjee malo sa jednat len o presun statov, teda ak sa dievca slovenka prihlasi na ceskej verzii a chce aby sa jej albumy zobrazovali na slovenskej, tak sa jej to presunie....akot o funguje naozaj som neskusala, ty si skusala?
10. dec 2008 o 19:31  • Odpovedz
pisem jak tatar - teraz myslim presuvanie tem ze funguje len v ramci jednej stranky
10. dec 2008 o 20:38  • Odpovedz
jak to? ved dnes mi niekto prehodil temu z kona na strechu... :fearful:
10. dec 2008 o 20:41  • Odpovedz
tak to nem dobre... :rolling_eyes: to bude chybat... booooob :astonished: :sweat_smile:
10. dec 2008 o 20:43  • Odpovedz
jaaj tamto myslis, to funguje uz od pondelku ak sa nemylim, neviem preco to je teraz tak..ale nejako som sa nad tym doteraz nepozastavila :sweat_smile:
10. dec 2008 o 21:04  • Odpovedz
bob mi vcera slubil, ze vrati spat to presuvanie na ine stranky :sweat_smile: tak snad... lebo napr. z konika treba presunut par tem...

ozaj, mam taky navrh - ked sa to bude znovu dat... ze by sme si niekde pisali, ktore temy presuvame na ine stranky. lebo ja potom len pozeram, ze mam x rovnakych tem a neviem, kde sa mi tam vzali :sweat_smile: alebo by sme si mohli presuvat temy napr. do skupiny "modrykonik.sk" "modrastrecha.sk" (proste do tej skupiny ohladne fungovania stranky) a prislusne adminky si to potom presunu do spravnej skupiny... ? hmm?
14. dec 2008 o 12:29  • Odpovedz
ikke skor po presunuti, dat cez vykricnik poznamku ze presunute z tej a tej stranky:slight_smile:)
15. dec 2008 o 08:40  • Odpovedz
vykricnik je lepsi :wink:
15. dec 2008 o 15:41  • Odpovedz
dobre, tak vykricnik :wink:
16. dec 2008 o 17:13  • Odpovedz
v adminclube pribudla moznost Zmaz vsetky prispevky vo fore, aby sme s rudkom a jeho klonmi mali menej prace :wink:

myslim ale, ze by sme to mali pouzivat len na spammerov, nie ked nas uzivatelka poziada, aby sme zmazali jej identitu...
2. mar 2009 o 12:16  • Odpovedz
super! :slight_smile:
2. mar 2009 o 12:23  • Odpovedz
tak to idem omrknut teda....ale tiez suhlasim s tym, ze mazat uzivatelkam prispevky lebo si zmyslia, by sme nemali...

no vidim, ze je to tam aj jasne napisane takze super:slight_smile:

dalo by sa to pouzit na stare znamane firmy, ktore si nedaju povedat napr. golej? :slight_smile:))(aj ked ten uz si asik dal povedat)
2. mar 2009 o 12:24  • Odpovedz
akurat bacha, ked niekto spamuje linkami na hlasovanie a hry a pod. a uz ma aj ine prispevky vo fore, ak pouzijete toto tlacidlo, zmazu sa VSETKY prispevky. cize fakt pouzivat len na firmy a notorickych spammerov :wink:
2. mar 2009 o 13:01  • Odpovedz
anax - zda sa, ze Golej si uz dal povedat, vo fore som ho uz dlho nevidela, iba sem-tam mi napise Ip, ked je v albume reklama na fotografa....

to s tym mazanim prispevkov je dobra vec.... skoda len, ze to este nebolo pred casom, ked som potrebovala vymazat niekolko stoviek prispevkov od kozmeticky "adris", kt. prispievala do fora
2. mar 2009 o 14:17  • Odpovedz
v adminclube pribudla moznost odblokovat nick a IP. este som nevidela ani neskusala, ale vecer otestujem :grinning:
5. mar 2009 o 10:14  • Odpovedz
hej parada, len tak dalej s tymi funkciami, paci sa mi to, ovela menej otravovania a vypisovania chalanom :grinning:
5. mar 2009 o 10:28  • Odpovedz
JÉÉÉÉ teď jsem si toho všimla :slight_smile: to mám radost, už nemusím otravovat kluky :slight_smile:
5. mar 2009 o 11:53  • Odpovedz
skvělý! :slight_smile:
5. mar 2009 o 12:13  • Odpovedz
supis :grinning:
5. mar 2009 o 12:22  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.