• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Agent provokater

(zamknutá)
5. marca 2009 
Chcela by som si vytvorit druhy nick, koli niektorym uzivatelkam co predavaju veci v bazari a bola by som s tym nickom kvazi ako "agent provokater". Co vy na to? Mam pravo porusit pravidla ako admin? :grinning: :grinning: :grinning:
14. aug 2008 o 08:03  • Odpovedz
to sa spytaj Boba :grinning:
mne uz aj pod mojim nickom dali info
14. aug 2008 o 09:50  • Odpovedz
autor
niektore daju, niektore zapieraju a vymyslaju...ze to su ich pozostatky zo zrusenej svadby a podobne..potrebovala by som niekedy aj niektorych prispievatelov do fora, overit.

Bob ma link na icq, takze budem na jeho vyjadrenie cakat :dizzy_face:
14. aug 2008 o 10:00  • Odpovedz
myslim, ze sme to tu uz niekde riesili, ze nick agenta provokatera je pre adminov ok :wink:
15. aug 2008 o 19:30  • Odpovedz
autor
dneska som si dovolila vytvorit novy nick tongo, ako agenta provokatera :grinning:
18. aug 2008 o 13:34  • Odpovedz
tak provokuj :grinning: mozes aj na konikovi :grinning:
18. aug 2008 o 18:14  • Odpovedz
autor
provokovat zacnem len co sa nick "usadi" a nebude tam registracia dnes:slight_smile:))))
18. aug 2008 o 19:15  • Odpovedz
chytra :grinning:
18. aug 2008 o 19:20  • Odpovedz
moj agent provokater sa vola rene11, prosim, neblokovat :grinning:
8. okt 2008 o 11:40  • Odpovedz
mno, takze kdyz uz jsme u toho, tak nick krokosvorka nechejte taky na pokoji, ju? :grinning:
11. okt 2008 o 16:38  • Odpovedz
vy provokaterky :grinning: to budem jedina bez dvoch nickov? :grinning:
11. okt 2008 o 17:30  • Odpovedz
autor
bud si s nami alebo proti nam:slight_smile:))))))) resp. podla potreby :grinning:
11. okt 2008 o 18:25  • Odpovedz
emjee, odporucam si ho zalozit, lebo ked ho budes potrebovat, bude to cudne provokovat s datumom registracie "Dnes" :wink:
11. okt 2008 o 18:50  • Odpovedz
ja tiez nemam druhy nick a ked bude treba budem vyuzivat sluzby provokatera od anax :grinning: :grinning: :grinning:
13. okt 2008 o 08:54  • Odpovedz
autor
no dobre zuzi:slight_smile:))
13. okt 2008 o 08:58  • Odpovedz
Tak já jsem si dneska založila taky agentský nick, protože by mi docela bodnul :wink: Občas někam přispěju, aby až bude potřeba nebylo nápadné že mám jen jeden příspěvěk a nick je - carcoolka :wink:
30. okt 2008 o 16:42  • Odpovedz
kristo, moc pěkný nick :grinning:
anaxamon mě poprosila, abych si taky nějaký vytvořila, takže jdu hloubat nad nějakým pěkným jménem...
můj agent se jmenuje spuntkvane :wink:
25. feb 2009 o 11:35  • Odpovedz
Ikarkul jo mám pěknýho provokatéra, ale nevím jestli mě teď lidi nebudou podezřívat když je to trošku podobný s tvým :grinning:
25. feb 2009 o 11:43  • Odpovedz
no spíš jestli nebudou podezřívat mě :grinning:
už jste ho někdy použily? na co konkrétně? já jen abych se ujistila, že to chápu správně :wink:
25. feb 2009 o 11:57  • Odpovedz
autor
no ja ho pouzivam na sondovanie v bazrai ci dana osoba nekseftuje, na to iste bude sto pro pouzivany aj tvoj v bazare na beremku

a naposledy som zalozila jednu temu na msv lebo "som mala taku vnutornu potrebu" po istej udalosti spred par mesiacov.... :pensive:

moj agent ma aj identitu, ma vyplneny pas a v diskusiach realne pise o priprave svadby :grinning: :grinning: nech je hodnoverny :grinning: chystam sa aj na maly pripravny album, na teoriu o posunutej svadbe a pod. :slight_smile:))
25. feb 2009 o 12:08  • Odpovedz
no klobouk dolů, já bych si určitě nepamatovala, co jsem kde pod kterým nickem psala :grinning:
25. feb 2009 o 12:10  • Odpovedz
autor
pamatat si nie vzdy pamatam,nepisem pod nim vela, a co napisem, to si spatne precitam aby som vedela kde pokracovat:slight_smile:))

no toto je ta spominana tema
http://www.mojasvadba.sk/forum/show.php?vThreadID=87575
25. feb 2009 o 12:17  • Odpovedz
Ikarkul já jsem ho taky použila, zařadila jsem se do květnových maminek, potřebovala jsem si ověřit jedny duplicitní nicky, nakonec jsem se na to vykašlala, došla mi trpělivost když si uživatelka založila víc dalších nicků a dál akorát prudila holky se kterýma ale chodila pod jiným nickem do tématu a hrozně se kamarádila ... takže jsem si to ověřila u boba, že je to dupla a zveřejnila jsem ji na koníkovi na ostro, ostatní uživatelky byly v šoku co se z ní vyklubalo, ale dala jsem to jako odstrašující případ všem co si založí duplicitní nick :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. feb 2009 o 12:26  • Odpovedz
bože, to jsou hotový manévry :grinning: teď mě tak napadá - si můžu znova prožít přípravy na svatbu :wink: asi jdu řešit nějaký stuhy na výslužky...
25. feb 2009 o 12:32  • Odpovedz
ja nemam ziadneho a obcas som vyuzila anaxinho :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2009 o 22:04  • Odpovedz
ja som uplne pozadu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja furt len ako emjee :grinning: nanajvys ked niekto potrebuje zmenit udaje v pase a poskytne heslo, tak som na chvilu niekto iny
5. mar 2009 o 11:47  • Odpovedz
autor
no my s ikarkulkou na agentoch teraz ficime naplno, lebo niektore damy v bazari vedia byt riadne svinuchy, ze karkul :grinning:
5. mar 2009 o 11:49  • Odpovedz
5. mar 2009 o 12:12  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.