• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ake je vase skutocne zamestnanie?

(zamknutá)
6. marca 2009 
Tak by ma zaujimalo, co je vase skutocne zamestnanie...

Viem ze sme si to uz mozno hovotili aj na stretku ale mne to vyfucalo z hlavy a ja som clovek od prirody zveday :grinning:

Ja pracujem ako sekretarka v statnej sprave konkretne Colne riaditelstvo :sweat_smile:
23. jún 2008 o 22:03  • Odpovedz
ja som zena na materskej dovolenke :grinning: :grinning: :grinning:

ale normalne som kontrolingovz pracovnik v SPP na divizii distibucii ( teda teraz uz v dcere v SPP :grinning: Distribucia a.s. :grinning: ) a mam na starosti konkretne region Zapad, dohliadam im na financie planujem im (teda spolu s nimi) a proste vsetko financne ide cezo mna a cez uzasny SAP :wink: ) uz len aby ma po MD vzali tam kde som skoncila resp aby to miesto este existovalo :wink:
23. jún 2008 o 22:33  • Odpovedz
Ja budu jeste mesic pracovat jako product manager v nakladatelstvi odborne literatury, tzn. ze mam na starosti nejake produkty (hlavne teda jeden SW) a staram se o jejich aktualizace a resim problemy se zakaznikama. No a protoze mam firmy a tech zakazniku plne zuby :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: tak jsem dala vypoved a ted hledam nejakou uzasnou praci, kde se nebude muset moc pracovat, ale zaroven to tam bude zabavne :grinning: a budu za to dostavat spoustu penez :grinning: Nabidky do IP :wink: :grinning:
24. jún 2008 o 10:50  • Odpovedz
toto mala byt anketova tema, nie? :grinning: :grinning:

ja som profesiou kunsthistoricka, povolanim pamiatkarka a za mladi som pracovala par rokov na pamiatkovom urade.
keby som nebola taka strasne leniva a nevysedavala cele dni na nete, pisala by som doktorandsku pracu o rozvoji bratislavy a jeho vplyve na pamiatkovu starostlivost. :sweat_smile:

toho casu nezamestnana...
24. jún 2008 o 12:29  • Odpovedz
ja robim vo vw na oddeleni IT procesny manazment ako "veduca projektov pre logistiku" :grinning: znamena to asi tolko: mame tam zhruba 500 vselijakych softverov, v ktorych sa absolutne nevyznam :grinning: a vzdy ked sa ide robit nejaka uprava alebo sa ide nasadzovat novy softver, malo by to ist cezo mna - od prvotneho spracovania poziadavky, cez vytvorenie funkcnej specifikacie, komunikacie s dodavatelom az po nasadenie a odovzdanie do supportu - v skutocnosti to znamena: nahanat ludi, aby povedali, co vlastne chcu, aby sa stretli a dohodli ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
planujem ist co najskor na matersku :grinning:
24. jún 2008 o 19:42  • Odpovedz
na přání anax zvědavé:
pracuju v konzultační firmě, moje pozice zní tak honosně - office manager. ale v podstatě organizuju školení, různé schůzky, mám na starosti kontakt s klienty atd.
teď je to tady trochu nahnutý, takže uvažuju, že změním místo.
jinak jsem předtím 6 let pracovala v překladatelské agentuře, koordinovala jsem překlady. :slight_smile:
6. mar 2009 o 13:03  • Odpovedz
autor
dakujem, si pis ze som zvedava

a aky jazyk mas na predkladatelskej urovni? hodis sa chalanom to expanzie? :grinning: :grinning:
6. mar 2009 o 13:10  • Odpovedz
právě že žádný :wink: proto jsem tam psala, že jsem ty překlady koordinovala.
jinak mám maturitu z němčiny, ale mluvení už by mi dělalo hodně velký problém, byla bych jak začátečník s jednou lekcí :grinning: angličtina tak konverzačně.
a jak vlezu do adminu, tak přemýšlím ve slovenštině :grinning:
6. mar 2009 o 13:39  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.