• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké máte skúsenosti s ušnými lekármi?

(zamknutá)
21. septembra 2009 
Aké máte skúsenosti s ORL lekármi? Naša dcérka máva opakovane zápal stredného ucha, naposledy sme sa dostali k inému ako chodievame, keďže mal dov. a tam nás nechali čakať od 10 h do 14,30... Dcérka mala 38,5, bola ubolená, potom už aj hladná, verím že toho majú veľa, ale keď nás volal o dva dni na kontrolu, tak som sa sestričky pýtala o koľkej mám príst, povedala o 11, aj sme tam boli, no dnu sme sa dostali zase o 14,30.... To aj inde tak funguje? Máme tu aj krčné odd, lenže tam je to katastrofa!
Už som si povedala že sa musím popýtať mimo levický okres, dnes bol manžel s dcerou na kontrole, radšej som jej vzala termin, no bola objednaná na jednu a vzali ich po druhej za 5€. Napíšte prosím Vás hlavne ma zaujíma niitriansky okres, príp. NZ. Ďakujem.
21. sep 2009 o 15:43  • Odpovedz
no, ja som teiz chodlila na orl v leviciach, bolo to peknych par rokov dozadu a vzdy sa tam nekonecne dlho cakalo. stale je tam vela ludi a malo doktorov. neviem, tusim je aj sukromna ambulancia, tusim mudr.foldy, ten je velmi prijemny....
21. sep 2009 o 16:25  • Odpovedz
Johanilka, ja som chodila do Galanty, tiež vždy fúra ludí, ale malé deti vybavovali prednostne. Je rozdiel ked čaká dlho dospelý alebo dieta.
21. sep 2009 o 17:20  • Odpovedz
autor
Dakujem, dr. Foldy mal akurat dovolenku, inak chodime k nemu, ak nas to chyti na vikend alebo sviatok tak na usne odd. Galanta je dost daleko... ale za dobrym lekarom nie je nikdy daleko....
21. sep 2009 o 18:08  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.