• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako poskladať cestovnú skladaciu postieľku?

(zamknutá)
30. apríla 2011 
Ahojte, vcera v PL sme kupili cestovnu skladaciu postielku

jej foto: http://www.imghosting.eu/view.php?img=P8100008.JPG

a ta cast co nejde zlozit: http://www.imghosting.eu/view.php?img=P8100009.JPG

no a nejde nejako zlozit jedno rameno a neviem ako na to :(

mate niekto taku postielku cestovnu a poradite ako to spravit?

ked sme to rozbalili, tak sme ju poskladali, tie ramena do seba zapadli, no pri presune sa jedno uvolnilo a neviem ako to zaklapnut.
10. aug 2008 o 11:49  • Odpovedz
ahoj, my mame asi nieco podobne - na tento isty styl, nie som si ista - mate v strede take nieco za co sa to da uchytit a zdvihnut hore?
10. aug 2008 o 12:33  • Odpovedz
a mate na bokoch , kde su tie bocnice aj nejake tlacitka?
10. aug 2008 o 12:34  • Odpovedz
duli, zkusila bych postýlku složit a zase znova rozložit - u naší postýlky pomáhá opakovat postup rozkládání a skládání, dokud vše nezaklapne kam má. Taky jsou v lomech ramen tlačítka, tak si hrát s tím mačkáním... jo, a dát pozor aby byl přesně dodržen předepsaný postup, koukni na obrázky a dělej to PŘESNĚ tak jak uvidíš...
10. aug 2008 o 12:44  • Odpovedz
musis to chytit v strede a zdvihnut, trochu tym hybat az to zaklapne.
my mame taku podobnu, tiez sa s tym vzdy jedujem, najprv to nejde zlozit a potom zase rozlozit.
Pri skladani treba drzat v strede, zdvihnut to tak, aby sa bocnica trochu zohla opacnym smerom ako sa sklada, potom stlacit ten gombik co je tam schovany a potom zlozit
10. aug 2008 o 12:44  • Odpovedz
mne sa zda, ze najprv treba zlozit tu kratsiu stranu a potom tu dlhsiu. alebo nie? ja to vzdy zabudnem a potom to skusam hociako. ale viem, ze na nasej je to tak, ze najprv treba zlozit jednu a potom druhu stranu, naopak to neide. len teraz neviem ktora ma ist prva.
10. aug 2008 o 12:48  • Odpovedz
Na naší postýlce je nutné nejprve zaklapnout všechny čtyři strany a pak teprve stlačit dolů střed. Dodadečně po zatlačení středu to nikdy nejde. Na pořadí stran nezáleží. :slight_smile:
10. aug 2008 o 12:51  • Odpovedz
presne ako baby píšu, tiež sa s ňou niekedy mordujem, až som spotená. No pri rozkladaní našej musím najskôr rozložiť dlhšiu, alebo kratšiu stranu, neviem si zapamätať ktorú skôr a potom to ide ľahko, no ten stred musím mať zdvihnutý, pri skladaní tiež, najskôr jednu stranu potom druhú a tiež musí byť stred zdvihnutý :wink:
10. aug 2008 o 12:51  •  1 dieťa  • Odpovedz
ešte pre info, koľko stála tá postieľka v PL?
10. aug 2008 o 12:52  •  1 dieťa  • Odpovedz
dulius na poradi stran zalezi...!!! aj my sme s tym mali problem, tak som volala priamo tam odkial ju mame... takze je dolezite zaklapnut tu cast ako prvu ktora vam "pada" dole... potom to uz ide :slight_smile:
10. aug 2008 o 12:55  • Odpovedz
autor
1300 Sk stoji ... Nowy Targ

dakujem, idem skusit, ja som to dviohal, no neslo to niajko :(

asi musim pouzit viac sily, neviem.
10. aug 2008 o 13:50  • Odpovedz
autor
dviham a nic :(
ved vyssie ma to uz nepusti, je tam ta látka, tak neviem, ostatne neviem rozlosit teraz ani

malibu: cast ktora pada dole ? nerozumiem o akej casti pises

ano, po bokoch su v strede biele bodky na látke, citit dnu nejake tlacitka, hocijako tlacim, no nic ...

tak to dopadne, ked sa clovek neinformuje u predavaca, moja vina, uvedomujem si to (ponahlali sme sa, prsalo)
10. aug 2008 o 13:53  • Odpovedz
dulius ja našu postieľku musím rozkladať tak, že najprv si zložím tie čelné časti postieľky a až potom tie dlhé bočné časti. U nás to inak nejde. Tie bočné musia byť ešte zložené, ja zodvihnem dohora jednu čelnú časť, potom druhú a až potom začnem s bočnými. Pokiaľ by som skladala najprv tie bočné, tak mi tú jednu čelnú nezloží presne tak isto ako tebe :wink:
10. aug 2008 o 14:01  • Odpovedz
autor
margaretka, videla si tie obrazky?
moja postiekla ma zlozene 3 casti a neviem zlozit pravu bocnu cast, neviem ako na to.
asi si nevidela, lebo pises, ze mne nejde zlozit celnu cast ... ale ja obe celne mam zlozene

snad chapem dobre ze celna strana je ta dlha strana :slight_smile:
10. aug 2008 o 14:05  • Odpovedz
aha tak prepáč
10. aug 2008 o 14:06  • Odpovedz
dulius ja mam presne tuto istu, este aj farbu...xixi...nezabudni, ze ked ju chces vystriet, musi byt ten stred povytiahnuty, teda nesmie byt este napnuta a ked chces zlozit, zase musis ten stred povytiahnut do urcitej polohy, aby to pustilo. ak ti to nedrzi a robis to spravne, tak je to podla mna zlomene...
10. aug 2008 o 14:11  • Odpovedz
autor
sirinka.. stred ma byt povytiahnuty? ako? nejako nechapem, asi mi nedochadza aky stred a ako ma byt povytiahnuty, skus mi to napisat presne na co myslis, dik
10. aug 2008 o 14:13  • Odpovedz
Dulius ja tiez kukam ako puk,ale ako ti margaretka napisala jedinu stranu ktoru mas na obrazkoch zlozenu ja strana čela-čiže kratsia..Čelo je to kde mas hlavu..Cize aby som tu nespamoval..najprv zloz tie dve kratsie casi a potom dlhe bocne..
10. aug 2008 o 14:43  • Odpovedz
autor
sirunka, uz nemusis, stred som pochopil, zodvihol ho a pekne to zaklaplo, takze je to ok :sunglasses:
dakujem vam vsetkym, ste zlate
10. aug 2008 o 14:46  • Odpovedz
dulius tak to som rada...mali sme navstevu, tak som tu nekukala... :wink:
10. aug 2008 o 19:42  • Odpovedz
kubinkov Vdaka tebe som postielku poskladala,tri hodiny som sa snazila.dakujem
30. apr 2011 o 15:42  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.