• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako riešite opakované choroby?

(zamknutá)
16. decembra 2007 
Mám dve detičky, tá staršia prišla chorá zo škôlky...brala antibiotika, nakazila sa do týždna mladšia, tiež skončila prvýkrát na antibiotikách...po týždni sa nám kolotoč chorôb zopakoval...v pondelok idem s menšou k lekárke lebo je opäť chorá a tá staršia už doberá druhé antibiotiká...všetko v priebehu 1 mesiaca...
Berú vitamíny, laktobacyli, papajú ovocie....ale neviem ako to ovplyvniť, aby sa to už nevrátilo... :frowning2:
A ešte dôvod, je asi taký, že z výteru mala staršia prítomného stafylokoka....takže príčina choroby je známa...
Skúste poradiť mamičky.... :confounded:
16. dec 2007 o 15:16  • Odpovedz
Počula som o nejakých tabletkách z Echinacei, na podporu imunity u detí, skús sa opýtať v lekárni určite Ti poradia. :slight_smile:
16. dec 2007 o 21:33  • Odpovedz
aj my uz druhu jesen a zimu bojujeme s opakovanymi chorobami. na jar a v lete je vsetko v poriadku, chodime do skolky a sme stale vonku. ale akonahle pride jesen, tak sa roztoci tento kolotoc - tyzden v skolke, dva tyzdne doma. lepime to ako sa da celu jesen az do vianoc, uz druhy rok. ale po novom roku sme ho definitivne nechali minuly rok doma az do maja - 5 mesiacov nekychol a nezasmrkal. viem, ze sa to neda takto donekonecna, ale nechcem podcenovat situaciu s budovanim imunity, moze sa to neskor prejavit roznymi alergiami a tahajucimi sa problemami, tak som rozhodnuta, ak sa potvrdi oslabena imunita (ideme na imunitny ster), zostat s nim doma (teraz chodim do prace). inak mu davam preventivne homeopatika aj ked je zdravy.
16. dec 2007 o 22:57  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.