• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako trávite vianoce slobodné a rozvedené?

(zamknutá)
7. decembra 2008 
sú tu aj mamicky co budú samé s detičkami? ako to zvládate, a ako si robíte vianoce krásnymi?
6. dec 2008 o 13:10  • Odpovedz
nie som slobodná ani rozvedená,ale ked sú tam detičky tak si myslím ,že sa to dá..vianoce sú predsa hlavne koli deťom,horšie ked je niekto sám...ale ja by som šla ku rodine,nech je veselšie všetkym
6. dec 2008 o 13:18  • Odpovedz
našťastie ani jedny vianoce som nebola sama s deťmi doma, každé vianoce chodím k rodičom a som tu až do nového roka. som rozvedená s 3 deťmi. 1x v živote som strávila vianoce s ex a to bol horor. do všetkého frflal anič mu nechutilo. takže mi ich poriadne pokazil a povedzte čo to mohlo byť za človeka, ktorý vlastnej žene povie, že kapustnica nie je dobrá mama varí lepšiu a načo dávaš deťom hračky, keď sú malé, vtedy mal idvojčatá 9 mesiacov
6. dec 2008 o 23:20  • Odpovedz
na vianoce sme tiež ešte samé neboli, ale aj keby, tak vianoce sú o deťoch a budú krásne už len tými rozžiarenými očkami pod stromčekom. a pri malej sa určite ani nudiť nebudeme :grinning:
a silvester teraz asi budeme samé, aspoň zatiaľ to tak vyzerá, ale keďže malá ešte nepozná hodiny, tak počkám kým vydží a ked už budem vidieť, že už ju zmáha únava, tak si spravíme "polnoc" - nejaké prskavky a tak a môžme ísť spať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. dec 2008 o 10:33  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.