• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako vložím fotky?

(zamknutá)
1. decembra 2009 
poraďte mi ako vložím fotky s mojho albumu ku všetkým albumom resp.k ostatným.:frowning2:
21. feb 2007 o 23:03  • Odpovedz
myslím, že to nie je možné. Môžu si ostatní akurát stiahnuť fotku a sami ju vložiť do svojho albumu.
21. feb 2007 o 23:05  • Odpovedz
...možno som nepochopila... čo by si potrebovala?
21. feb 2007 o 23:08  • Odpovedz
ja tiez nerozumiem... :sweat_smile: tvoj album je medzi ostatnymi... ale tovje fotky vzdy budu iba v tvojich albumoch...
21. feb 2007 o 23:08  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (28. tt)  • Odpovedz
autor
:sweat_smile: asi som vás trošku zmiatla ale už som na to prišla len som chcela aby sa malého fotky objavili medzi ostatnými ale už to je.ale aj tak )ďakujem.pa-pa :dizzy_face:
22. feb 2007 o 01:42  • Odpovedz
ja mam tiez otazku. Chcela som malemu zalozit album, ale vzdy ked dam stiahnut donho fotku, tak vypise, ze ma viac ako 700 kb. Lenze ja nemam jedinu fotku, ktora by bola mensia. Vsetky maju nad 800. To znamena ze album nebude?
22. feb 2007 o 18:34  • Odpovedz
Junior, zmenši si fotky, do nie je žiadny problém...
22. feb 2007 o 18:39  • Odpovedz
no musis si tie fotky pozmensovat, je to nastavane na max.velkost 700MB
22. feb 2007 o 18:39  • Odpovedz
ja som velmi technicky typ :sweat_smile: , neviem ako na to
22. feb 2007 o 19:22  • Odpovedz
zmensovanie v skicari (resp. paint), otvoris v nom fotku, v hlavnom menu zvolis Obrazok - Roztiahnut alebo skosit (budes mat roztiahnuit 100% a zmenis napr. na 75% ale aj vodorovne aj zvislo rovnako) a ulozis ako jpg

zmensovanie v irfanview - otvoris si fotku v nom, kliknes na obrazok - zmenit velkost/rozlisenie a upravis na pozadovanu velkost (nechaj zaskrknute policko zanechat pomer stran, aby sa ti fotky nezdeformovali)
22. feb 2007 o 21:09  • Odpovedz
no a skicar najdes start / programy /prislusenstvo :wink: mas ho stopro, lebo je v kazdom windowsi (jedine ze si macos-fan)

irfanview musis mat nainstalovany
22. feb 2007 o 21:11  • Odpovedz
sikula :slight_smile:
23. feb 2007 o 18:19  • Odpovedz
Zvladla som to. Diky emjee :grinning:
23. feb 2007 o 19:48  • Odpovedz
neni zaco :wink:
23. feb 2007 o 20:57  • Odpovedz
Caute baby tak aj ja tu študujem všetky témy a teraz som natrafila na tému fotoalbum,presne by som potrebovala postup ako zmenšit foto,ktoré chcem uložit do svadobných albumov ,neviem to zmenšit nakolko mi vypisuje ,že mám raz takú velkost ako je možné mat,ak mi niekto poradí budem veeelmi rada,lebo už sa s tým pasujem od oktobra,ale poprosím velmi polopatisticky lebo ja som tiež technický antitalent :slight_smile:
1. dec 2009 o 17:10  • Odpovedz
zienky,
ja si otvorim fotku v nejakom prehliadaci fotiek a dam ulozit ako... ,prepisem nazov a niekedy si zvolim aj ine umiestnenie na disku (napr. vytvaram priecinok "na web") a dam ulozit. Prv nez mi to ulozi si ma opyta na jpeg kvalitu,ktoru zvolim na cca 50% a dam OK.
1. dec 2009 o 17:25  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.