• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako vyberáte soplíky malinkým deťom?

(zamknutá)
24. októbra 2008 
ahojte mamky.....ako vyberate sopliky vasim malinkym?....je normalne, ze skoro vzdy ide so soplikom aj trosku krvi?...ja vyberam tou kadickou na sopliky a potom ked este cistim vatovou tycinkou, tak skoro vzdy je tam aj trosku krvi....co vy na to?
24. okt 2008 o 10:03  • Odpovedz
No my sme to mali tiez. Ale nas trapia sopliky uz 2 mesiace. Ja som jej kupila BABYVAC - to je ta odsavacka na vysavac. Je naozaj super. Nemusis sa bat, ze jej tym ublizis, pretoze ono si to vytvara podtlak. A co sa tyka tej krvi, tak sa neboj. Ono ale treba davat pred odsavanim nieco ako Libenar, a az potom zacat. Hlavne ak ma opuchnute dutinky, tak sa to nesmie "znasilnovat" pretoze potom tam je ta krvicka. Takze radsej davaj Fenistil a ono to odide. Nam dr. na alergo povedala, ze jej fenistil budem davat aj 6 mesiacov, pretoze tie sopliky mozeme mat aj z alergie. Vraj sa clovek nemusi bat, ze je to navykove.
24. okt 2008 o 10:08  • Odpovedz
my mame tiez tu vysavacovu a je super. ja jej striekam physiomer a potom odsavam..a niekedy ide dost aj ked to len tak v dierke nevidno...a odsavam jej celkom rada, lebo ona vzdy pri vysavaci zaspi :grinning:
24. okt 2008 o 10:39  • Odpovedz
odsavacka na vysavac - nie je dobra vec :wink: hlavne pre male deti :fearful:
24. okt 2008 o 12:30  • Odpovedz
Libenar a odsavanie sluzia len na vycistenie nosteka, ale nelieca. kup si Nasivin pre deti a kvapkaj 3x1 kvapku do kazdej dierky po vycisteni
24. okt 2008 o 13:48  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.