• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako vymazať starú diskusiu a príspevky?

(zamknutá)
20. januára 2010 
ahojte prosim vas pomozte a poradte mi ako vymazem aj rok stare moje prispevky v tomto fore?..beriem vsetky tipy....dakujem
24. jún 2008 o 21:26  • Odpovedz
ahoj napis adminovi.
24. jún 2008 o 21:28  • Odpovedz
požiadaj admina cez ip :wink:
sama s tým nespravíš nič, nedá sa to
24. jún 2008 o 21:28  • Odpovedz
vzhladom na pocet tvojich prispevkov to nebude velky problem, napis mi ip
24. jún 2008 o 21:30  • Odpovedz
ak chces zmazat konkretny prispevok alebo temu - oznac ho vykricnikom a pripis dovod, preco to mame zmazat
24. jún 2008 o 21:43  • Odpovedz
vazene damy (a hrstka panov, co sa tu pohybuje)

v poslednom case sa nam tu rozmohli ziadosti o mazanie x milionov prispevkov - odpoved je nie
bohuzial kazdy prispevok treba mazat zvlast, co je pre nas nemozne, sme radi, ze dokazeme pomazat prispevky, ktore sem naozaj nepatria (urazky, nadavky, atd.), ak sa bojite, ze si vas precita na fore mama, svokra, manzel, sused, ta nemozna krava odnaproti ... tak nepiste do fora veci, ktore by vam mohli ublizit, ak sa o nich dozvie niekto treti
ak by sme mali zmazat kazdej co i len jeden prispevok znamena to pre nas zmazat desattisice prispevkov

dakujem za pochopenie
emjee
29. júl 2008 o 10:24  • Odpovedz
Možno by stačilo zaviesť to, aby sa vlastné príspevky dali zmazať samotným autorom... čo si napíšem, to si môžem aj ja sama zmazať... ubudlo by žiadostí o mazanie vlastných príspevkov :slight_smile:
17. aug 2008 o 21:47  • Odpovedz
Orinka, idea je to sice pekna, ale v praxi by to vyzeralo tak, za hociktora by si hocikedy zmyslela, ze to tam mat nechce, zacne mazat krizom-krazom, diskusie stratia zmysel, nakolko vypustenim reakcii pride citatel o pointu a kedze mnohe diskusie plnia aj urcitu poradensku funkciu, nebolo by spravne, aby mohol prispievatel vymazat, co si zmysli..... verim, ze ak bude mat prispievatel naozaj vazny dovod o vymazanie a predsa len admina o to poziada, pripadne o upravu, nemyslim si, ze by mu admin nevyhovel.... :wink:

Kazdy by si mal vopred premysliet svoje ciny, pretoze potom treba za ne niest nasledky... plati to ako v beznom zivote, tak aj pre pisane slovo.... alebo inak: dvakrat meraj a raz rez.... :slight_smile:
17. aug 2008 o 21:57  • Odpovedz
suhlasim zo zebrickou :wink: urciet nepovolime autorkam mazat vlasten prispevky ani teraz a ani do buducna.....
18. aug 2008 o 14:57  • Odpovedz
zebricka ma pravdu - mazanie vlastnych prispevkov nebude mozne, z vaznych dovodov mozete o zmazanie prispevku poziadat, za to vam hlavu neodtrhnem :grinning:
18. aug 2008 o 18:33  • Odpovedz
to by asi adminki boli úplne zbytočné, nemyslíš, zebrička?
Radše jsi trikrát premyslite ,čo napíšete.... :wink:
18. aug 2008 o 18:37  • Odpovedz
prepáčte za omyl, myslela som orinku.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. aug 2008 o 18:59  • Odpovedz
obnovujem tuto temu a poprosim vas, aby ste sa pokusili rozmyslat trochu dopredu:
to, ze vasa svokra, svagrina, mama, teta, suseda, stryko, sucasna kamoska, ucitel, lekar alebo ktokolvek iny momentalne nema internet alebo nechodi na tieto stranky este neznamena, ze si casom ten internet neda zaviest a ze si tunajsie prispevky niekdy neprecita!

vazte preto KAZDE JEDNO slovo, ktore sem napisete, lebo vedzte, ze toto je VEREJNE pristupne forum a takym aj navzdy ostane.

ak sa vam naozaj nedopatrenim posmykne nejaky jeden-dva prispevky, nie je problem ich skorigovat alebo vymazat. zabudnite vsak na to, ze vam nejaky admin bude ochotny mazat viac nez 10 prispevkov!

zaverom, dnes to bolo naposledy, co sme niekomu mazali 94 prispevkov... :astonished:
1. okt 2008 o 16:17  • Odpovedz
ikke já nic mazat nechci :slight_smile: ty jo 94 :astonished:
1. okt 2008 o 16:41  • Odpovedz
Ja zas nechapu, proc neni mozny si smazat vlastni prispevek. Podle zakona ma kazdej autorsky pravo na to, co napsal, takze proc by se nemoh svobodne rozhodnout, ze uz to tu od jisty doby nechce mit? Prijde mi to jako zbytecny omezeni. Tech diskusi, ktere by smazanim prispevku ztratily kontinuitu, a zaroven by to nekomu vadilo ;) (tj. byly by to opravdu hodnotne diskuse obsahujici nejaka veky trvajici moudra) bude IMHO naproste minimum. A i kdyby nebylo - myslim, ze je to kazdeho pravo moct si to rozmyslet a neco po sobe smazat. A pripada mi takovy trochu ujety a vyderacsky, kdyz tu pomalu delate verejnej majetek z toho, co clovek nekdy vypustil z klavesnice. Probuh proc by nejakej allmighty admin mel schvalovat, jestli mam pravo svuj prispevek smazat, nebo ne? A podle ceho to vubec rozhoduje?
3. okt 2008 o 19:29  • Odpovedz
gedren jsou na netu bezne diskuze, kde si muze prispivatel jen tak smaznout co napsal?

je tu kopec bab, ktore by to nijako nezneuzivali, ale chodi sem aj vela individui, ktore by mali pocit, ze si mozu dovolit vsetko, napr. aj verejne niekoho ohovorit alebo robit rozbroje a vzapati to zmazat, co by viedlo k tomu, ze admini ak by to nezachytili, by nemali moznost dotycnu prudicku odtialto vykazat, lebo vsak vo fore ma len pekne prispevky
3. okt 2008 o 19:37  • Odpovedz
Emjee ja som sa stretla s diskusiou kde si mohli prispievatelia upravyt alebo sami zmazat vlastný príspevok.Ale fakt je,že ked sa tam niekto pozrel zjavne tomu nepochopil.Ale sú diskusie kde sa to dá.Tým nechcem hanit alebo ináč niekoho urazit. :wink:
3. okt 2008 o 22:27  • Odpovedz
no ja si myslím, že takato možnosť by tu sposobila iný bordel :sweat_smile: :wink:
3. okt 2008 o 22:34  • Odpovedz
Emjee, prece neni problem, aby se prispevky (nejakou dobu) archivovaly, takze na foru nebudou videt, ale admini by si je v pripade nutnosti usvedceni nekoho mohli najit.

A ano, nektera fora mazani vlastnich prispevku umoznuji :slight_smile: Samozrejme kecaci diskuse pod clankama na newsovych serverech to tak nemaji, ale takovehle komunitni servery casto ano...
5. okt 2008 o 11:59  • Odpovedz
tak to by tu bol naozaj riadny bordel keby si niekto zmazaval a dopisoval a zmazaval a dopisoval akoby sa komu chcelo.

ked chce niekto zmazavat co napisal tak nech nepise do verejneho fora.ked tu nieco vypustim tak si aj za tym stojim a neviem preco by som to mala zmazavat.
5. okt 2008 o 12:30  • Odpovedz
Bohuzial o mazani prispevkov uzivatelmi sa neuvazuje a myslim si ze najblizsiu dobuy ani nebude uvazovat takze nie je o com diskutovat, ak nechcete neprispievajte, toto je dobrovolne a hlavne verejne forum a presne ako pise harmi to co napisete tak si za tym mate stat a ak nie fakt nepiste :wink: resp. ak sa Vam nepaci ze si tu nemozete mazat a upravovat prispevky chodte na fora na torych Vam to umoznuju, ale fakt nevidim v tom vyhru a ani extra vyhodu :zipper_mouth: skor chaos a problemy :zipper_mouth:
5. okt 2008 o 18:33  • Odpovedz
ja si tiež myslím, že je to správne, že si tu každý nemôže mazať, čo chce. treba si zvážiť, čo tu človek napíše. ja si vždy predstavím, kto všetko (najmä z mojich známych a rodiny) by si to mohol prečítať a podľa toho buď na danú tému reagujem, alebo nie..
12. okt 2008 o 19:36  • Odpovedz
zase musim napisat to iste:

v poslednom case sa nam tu rozmohli ziadosti o mazanie x milionov prispevkov - odpoved je nie
bohuzial kazdy prispevok treba mazat zvlast, co je pre nas nemozne, sme radi, ze dokazeme pomazat prispevky, ktore sem naozaj nepatria (urazky, nadavky, atd.), ak sa bojite, ze si vas precita na fore mama, svokra, manzel, sused, ta nemozna krava odnaproti ... tak nepiste do fora veci, ktore by vam mohli ublizit, ak sa o nich dozvie niekto treti
ak by sme mali zmazat kazdej co i len jeden prispevok znamena to pre nas zmazat desattisice prispevkov
3. nov 2008 o 19:29  • Odpovedz
ja by som prijala možnosť, keby sa dalo vlastne príspevky aspon do nejakého času (napr. do 5 minut) opraviť, stava sa mi, že tam mam hrozný preklep :grinning:, alebo že niečo zabudnem a musím to dopisovať v dalšom príspevku
4. nov 2008 o 08:28  • Odpovedz
NIE !!!
vazene uzivatelky, NAOZAJ nebudeme mazat vasich 50 oznacenych prispevkov, aj keby boli plne vasich osobnych udajov!
na verejnom fore plati dvojnasobne: DVAKRAT MERAJ A RAZ REZ
8. feb 2009 o 22:50  • Odpovedz
naprosty suhlas s ikke
8. feb 2009 o 23:09  • Odpovedz
dovolim si upozornit vas na pravidla stranky, najma cast "staznosti" http://www.modrykonik.sk/rules.php kde sa okrem ineho pise:
V prípade, ak sa domnievaš, že si dotknutý/á Niekoho Príspevkom, pretože je v rozpore s platným právom, si povinný/á Nám na adresu Nášho sídla uvedeného v úvodnej časti týchto Pravidiel (nie Adminovi!) doručiť kvalifikované oznámenie o tejto skutočnosti. Kvalifikovaným oznámením sa rozumie písomné oznámenie podpísané Tebou, ktorého súčasťou je identifikácia konkrétneho Príspevku a jeho autora (konkrétneho užívateľa), preukázanie protiprávnosti Príspevku, dôkazy o tom svedčiace, a Tvoje meno, priezvisko, adresa a e-mailová adresa. Kvalifikované oznámenie Nám musí byť doručené doporučenou poštou, aby bolo možné preukázať jeho skutočné doručenie. Doručenie iným spôsobom nie je možné akceptovať, rovnako ani oznámenia zaslané elektronickou poštou, a to z personálnych a technických dôvodov.
14. apr 2009 o 16:07  • Odpovedz
mea culpa....

ospravedlnujem sa, prave som omylom (pri mazani spammera) zmazala temu Pusty, syrová strava a jiné ozdravné metody pro vaše zdraví
uz som pisala bobovi, snad (veriiim) sa ju co najskor (zajtra) podari znovu spojazdnit :pensive:
31. máj 2009 o 22:47  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
25. jún 2009 o 19:26 • nikeee20
Psala jsem do nápadů pro adminy, zrovna právě to o čem diskutujete tady. Možnost mazat si příspěvky, či rovnou celý svůj účet. Jak je to např. možné na facebooku.
Chápu, že by jisté diskuze bez jistých příspěvků přëstaly dávat smysl. Ale to max. na prvníxh stránkách. A kdo dočítá všechny stránky??? Skoro nikdo. Většinou je to tak, že někam vlezeme viz. třeba domácí pekárna a znovu se ptáme na ty stejné dotazy. Myslím, že by si na to všichni časem zvykli a zase tam komc by se určitě nemazalo.
Navíc vy admini, když něco smažete občas, taky vatrhnete diskuzi z kontextu.
20. jan 2010 o 09:18  • Odpovedz
vymazat vsetky prispevky uzivatela, to sa neplanuje, pretoze toto je na rozdiel od FB diskusne forum.... keby bolo teraz vymazanych vsetkych tvojich viac ako 9000 prispevkov, tak temy, do ktorych si sa zapojila by stratili vyznam. Ak ma niekto do 10 prispevkov, je mozne ich uplne vymazat, ale viac nie.
20. jan 2010 o 09:59  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.