• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako vyriešiť - dieta choré v 2 týždňovom intervale a problém so stykom

(zamknutá)
7. mája 2009 
Mám problém, som rozvedená a máme spolu 1 dieta. dieťa má oslabenú imunitu, problémy s prieduškami, alergický.
v rozsudku máme stanovený kazdú párnu sobotu do nedele styk.
ked dieta je zdravé bez problémov otec sa stýka s malým a zoberieho ho domov.
ale tu mám problém-

dieta cca kazdé 2 týzdne je choré - vzdy strašne kašle, dusí ho, teploty.
otec dietata nepochopí že dieta je choré, stále na mna nosí políciu, ukázem im papier od lekára ani to nestačí.

mala by som ísť aj pre zdravie dietata na liečenie do kúpelov.

aj policajt mi vravel že aj otec má rovnaké právo pre dieťa a moze ma dať na súd.

ja chápem, že otec má záujem o dieťa ked je zdravé ho vzdy bere , ale ked je choré tak ho nikdy nedávam, nakoľko aj lekár odporučuje klud na lôžku a s matkou.

prosím poradte čo mám spraviť aby som o dieťa neprišla. - vzdy sa vyhráža o to.

dakujem.

ps. medzi nami nie je komunikácia, a to ani nebude nikdy, tu je hlavný problém.
ale toto sa nedá vyriešiť.

prosím rady.
13. apr 2009 o 12:59  • Odpovedz
mamina 83: mas IP :slight_smile:
13. apr 2009 o 15:48  • Odpovedz
autor
dakujem.
13. apr 2009 o 16:06  • Odpovedz
autor
maminky, kto chce poradim, cez IP.
17. apr 2009 o 18:05  • Odpovedz
ja by som sa s ním pokúšala pohovoriť mala som tento problém aj ja. keď mali deti ísť k otcovi, práve ochoreli a tak sme to posunuli o týždeň. hádam nie je natoľko debilný, že by to nepochopil ale mne sa zdá, že je dosť blbý na tento problém.

alebo podaj na súd úpravu styku s dieťaťom prilož k tomu posudok lekára, že dieťa býva často a vážne choré.
a s tou políciou je to sprostosť a aj on je hlúpy, keď toto robí. asi si dieťa natoľko neváži a nemiluje ako otec. berie ho iba ako vec, alebo niečo, čo má napísané na papieri. ja neviem. obráť sa najlepšie na súd. platiť nebudeš nič, keď si na MD.
25. apr 2009 o 13:54  • Odpovedz
nuz tak ked je dieta naozaj chore a ty si nevymyslas, tak otec je debil.... ale totalny... my sme mali trochu iny problem, matka nam dieta nedala otcovi, lebo je chore( od pondelka, v piatok sme ju mali mat) a potom ked sme jej volali v sobotu, tak nam povedala mala, ze je prave s nimi na zahrade a predtm boli v Kike.... takze preto hovorim, ak je dieta naozaj chore....

vyhrazat sa ti nema cim, ak je PN a ty s dietatom doma a ma teploty a pod.. tak si v prave nechat ho doma s tebou( neviem ake je velke).. ak uz choroba konci a napr. je to vikend pred tym, nez ide uz do skolky, tak by som ho asi dala otcovi...

my to riesime tak, ze bud su potom dva víkedny po sebe, ale sa to presunie na neparne, parne.. podla potreby....
7. máj 2009 o 13:05  •  2 deti  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.