• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako zrušiť hotmail?

(zamknutá)
22. októbra 2008 
Ahojte,neviete niekto ako mam zrusit sluzbu hotmail?Skusala som Bobovi pisat,ale neviem ako,neviete mi niekto poradit?
21. okt 2008 o 13:23  • Odpovedz
co ma prosimta Bob spolocne s hotmailom :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ?to sa asi neda zrusit ale ak tam nevstupis asi mesiac tak ta automaitcky zrusia :grinning: ako aj mna
21. okt 2008 o 13:31  • Odpovedz
autor
To boli dve otazky :slight_smile: Hotmail na vas a Bobovi som ine ale vzdy ma to zrusi.
21. okt 2008 o 13:37  • Odpovedz
bob neodpoveda na IPcka :grinning: :grinning: :grinning: on predsa nebude riesit nase problemy :grinning: :grinning: napis Emjee alebo Zuz11 alebo Ikke adminkam tie ti poradia.a aky je ten problem s tym hotmailom?som videla dalsiu temu otvrenu dakde ze ti nejde odtial posielat?
21. okt 2008 o 13:53  • Odpovedz
21. okt 2008 o 14:45  • Odpovedz
ejusa napis mi do ip preihlasovacie meno a heslo a ja ti to spravim a potom si zmenis heslo :grinning: :grinning:
jaduska viem aj som to navykricnikovala hned :grinning:
21. okt 2008 o 14:49  • Odpovedz
ako zrusit hotmail - jednoducho ho prestan pouzivat a oni ti ho po case zrusia sami

ako napisat bobovi - zalezi o co sa jedna, vacsina veci bezi cez nas adminky, co nevieme poriesit my, posuvame dalej na boba - takze napis nam ip aky mas problem a poriesime :wink: este je tu aj modrykonik@modrykonik.sk ale to sa povacsinou zase len dostane k nam az potom k bobovi :wink:
22. okt 2008 o 16:40  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.