• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aprílovky 2008 III.

(zamknutá)
8. mája 2008 
ahojte, Sandrika nic sa neboj musis hlavne verit ze vsetko dobre dopadne , my ti budeme vsetky drzat prsteky.......................
...................Janka ako? Ja stale nic, uz neviem co mam robit, peciem kakaovy zavin , cakam a cakam, nakoniec budu nase babetka majove..... :slight_smile:
27. apr 2008 o 11:49  • Odpovedz
mna viac trapi to ze nema takmer ziadne krvne dosticky, velmi malo bielich krviniek a vela cervenych.....je celty dopichany vsade na rukach nohach pichali ho do mozgu no a to krvacanie + este ta infekcia a zltacka
27. apr 2008 o 11:54  • Odpovedz
no nic sandrika , musis len vydrzat,.........uvidids teraz to vyzera blbo ale urcite to bude dobre, ..............
.........co hovoril doktor?
27. apr 2008 o 12:00  • Odpovedz
sandrika veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi držím palčeky a paste a všetko čo sa da, drž sa aj ty Lukáško ta teraz potrebuje.
27. apr 2008 o 12:17  • Odpovedz
sandrika napis optom co je nove ako sa mate s lukaskom, papa a drz sa............
................janka ty kde si ? Uz si ma aj ty zradila?
27. apr 2008 o 13:28  • Odpovedz
Aaaaale, čoby, boli sme v kostole a potom zas do postele pospať. Teraz sme len obedovali, a ideme sa prejsť do mesta (trochu malého vystrnadiť). Ja už mám zas depku, ako to dopadne a dokedy budem tvrdnúť v nemocnici. Preto ma drahý ťahá preč - na slniečko.
Držkaj sa moja, večer sa zas ozvem. :wink:
27. apr 2008 o 14:05  • Odpovedz
joooooooooj tak som rada ze si este tu ako ja ..................... nie ze by som sa tesila z cudzieho nestastia :grinning: .............ale sa necitim tak sama.........................
27. apr 2008 o 14:21  • Odpovedz
Bože sandri, čo to čítam?! :confused:
Moja, držte sa.........myslím na Vás. Verím, že všetko bude čo najskôr v poriadku. Veľa, veľa síl posielame malému Lukáškovi........a aj Tebe, mamina.
27. apr 2008 o 14:57  • Odpovedz
ahoj mon, tak srdečne gratuľujem k Timotejovi :slight_smile: ja som mala skoro rovnaký priebeh pôrodu ako ty, najskôr ma nechali trápiť v ukrutných bolestiach... a nakoniec mi doki povedal, že dobre že sa rozhodol pre sekciu :pensive:

Sandri veľmi ti držíme palčeky, buď silná, aby tú silu cítil aj tvoj malý, občas sa to stáva, že majú detičky krvácanie do telíčka, ešte raz bud silná!!!
27. apr 2008 o 16:10  • Odpovedz
Tak som tu, prechádzka na čerstvom vzduchu bodla, aj teraz večer sme ešte boli vonku... a drobec stále nič. Tak zajtra okolo obeda to fakt tá nemocnica istí. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Lengyelka, držkaj sa, možno sa tu ráno ešte zastavím.
Teba nevypísali do nemocnice ak do určitého termínu neporodíš? Lebo mne doktorka povedala, že oni to majú v nemocnici tak dohodnuté, že ak mamina neporodí v termíne, tak v 40tt+3 nastupuje na príjem a tam sa rieši, čo ďalej.
Sme tu ostali ako dve siroty, že? Ale doktori nám s tým asi rýchlo pomôžu. Dobrú nôcku prajem. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
27. apr 2008 o 19:20  • Odpovedz
no janka ja uz pojdem asi dnes v noci , mam konrakcie uz bolestive okoklo 3 poobede mi odtiekla hlienova zatka, kontrakcie mam este nepravidelne ale bolia, takze dufam ze petlko uz bude do zajtra na svete, drz sa aj ty ...................papa
27. apr 2008 o 20:06  • Odpovedz
sandri moc na vas myslime a drzime pasticky z celej sily.
27. apr 2008 o 21:05  • Odpovedz
Jéééj lengyelka, dobre, že sa ti to samo rozbehlo. Budem tiež na teba myslieť. Prajem rýchly a nekomplikovaný pôrod :wink:
27. apr 2008 o 22:15  • Odpovedz
Sandrika, si statocna zena a matka a Lukasko tiez. Zvladnete to.
Daj vediet ako sa vam dari.

Kedze dnes tu nikoho niet asi sa rodia posledne aprilove babatka, tak sa drzte.
28. apr 2008 o 14:17  • Odpovedz
Ahojte, volám sa Martina a som dobrou priateľkou Katty, len Vám chcem oznámiť, že je už na pôrodnici a od rána sa snaží malého valibuka porodiť, zatiaľ bezúspešne, tak jej prosím držte palce, nech to všetko dobre dopadne, a ked príde domov,už Vám aj sama napíše svoje pocity a zážitky z pôrodu , tak ahojte!
28. apr 2008 o 15:56  • Odpovedz
drziiiiiiime palce, velmi... :slight_smile:
28. apr 2008 o 17:13  • Odpovedz
Takže baby,tu opäť Martina, Katty porodila malého valibuka, volá sa Adamko, má 4700 gramov a meria 54 centimetrov, obaja sú v poriadku ,ale najmenšie plienky sú mu už teraz malé :grinning: takže všetko ok, veľmi sa tešíme
28. apr 2008 o 19:55  • Odpovedz
ty brdo, to su ine proporcie :grinning: , no chuda asi to nemala jednoduche. srdecne gratulujeme, skore zotavenie a vela radosti :slight_smile:
28. apr 2008 o 20:14  • Odpovedz
autor
Jeeeeemini, to su ine proporcie, a ja ze ja som mala najvacsie babo... :grinning: :grinning: tak uz nie :grinning:

Katty, gratulujeeeeeem, to je vacsi valibuk ako nas Domi :wink:
28. apr 2008 o 20:41  • Odpovedz
sandri.. :frowning2: zlatko, to ma veľmi mrzí že vás takto trápia.. :cry: posielam ti pozitívnu energiu, treba veriť že to bude zas všetko v poriadku, maličký to vybojuje neboj! Musí to byť pre teba teraz veľmi ťažké.. ja som trpela keď malú len pichli do pätičky kôli krvi a počula som ju plakať a nemohla nič robiť.. až sa mi slzy tlačili do očí.. prežívaš ťažké obdobie, ale hlavu hore, prekonáte to a budete sa tešiť z každého spoločného okamžiku dvojnásobne po tomto ťažkom začiatku :dizzy_face: Držím všetky prstíky..
28. apr 2008 o 21:18  • Odpovedz
Katty gratulujem k tomu Herkulovi :wink: uff asi to dalo zabrať taký pôrod.. želám skoré zahojenie.. :slight_smile:
28. apr 2008 o 21:31  • Odpovedz
ahojte

katy, aj ja sa pripájam a BALAHOŽELÁM!!!! Poriadny chlapisko :sunglasses:
29. apr 2008 o 07:18  • Odpovedz
Katty, gratulujemeeeeeee!!! super vykon takeho valibuka porodit. :slight_smile: Este nejaka aprilovka neporodila? :confused:
29. apr 2008 o 07:52  • Odpovedz
Blahozelujem Katty, tak riadne ti narastol :confused:
29. apr 2008 o 07:54  • Odpovedz
sadri: drzime s Terezkou palceky a posielame vam vela pozitivnej energie :wink: viem, ze je to tazke, len treba verit a nezufat si, musis byt hlavne silna, aby to aj Lukasko citil a on bude bojovat :wink: verime, ze to dopadne dobre a potom daj vediet, ako to dopadlo :wink:

katty: Blahozelameeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to mas ineho chlapa :confused:
29. apr 2008 o 08:50  • Odpovedz
katty .. vsetko dobre a vela vela radostii .. :slight_smile:
29. apr 2008 o 09:56  • Odpovedz
cafte vsetci....27. marca sa nam narodil Samuel. to len aby som vas informovala :grinning: takze predsa to padlo este na marec. tak sa majte zatial pekne a snad sa coskoro znova ozvem.papa
29. apr 2008 o 11:24  • Odpovedz
jej vlocka, co tak narychlo? :astonished: gratulujem :slight_smile: :slight_smile:
29. apr 2008 o 11:35  • Odpovedz
caute babiky..uz sme domka aj so samkom...

sandrika moja drzim palceky nech vsetko dobre dopadne :slight_smile:
29. apr 2008 o 17:10  • Odpovedz
mirka, ahoj, Samko je peknulinký :wink: a zmeň si pas moja :wink:
29. apr 2008 o 17:26  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.