• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aprílovky 2008 III.

(zamknutá)
8. mája 2008 
autor
ahojte babule,

Mirka vitaj doma :wink: Maly Samko je zlatucky :wink:
29. apr 2008 o 18:53  • Odpovedz
almi dakujeeem :slight_smile:

tess ahoj moja...tiez dakujem..xixii akurat som ho kojila...
29. apr 2008 o 19:59  • Odpovedz
mirka tvojmalý samko má fakt chutné vlásky :grinning: :grinning: :grinning: zlatý chlapček :slight_smile:
30. apr 2008 o 12:38  • Odpovedz
lauri dakujem :grinning: ved ma aj palila zaha xixi ale taky buclaty je xixi a stale chce papat :slight_smile:
30. apr 2008 o 15:15  • Odpovedz
Ahojte, tak ja len krátke info, že už to tiež máme za sebou. 28.4. sa v noci po 20 h riadneho trápenia narodil náš Peťko - 3,5 kg a 52 cm. Nakoniec to skončilo cisárskym, ale nakoniec som rada, že sme obaja v poriadku. :dizzy_face:
6. máj 2008 o 14:29  • Odpovedz
Ahojte, dakujem vam za podporu.... :wink:
Lukasko sa ma dnes lepsie, ecoly uz nema ,streptokoka agalakcie v krvicke uz tiez nastatie nie. Po neurologickej stranke je v poriadku a uz papa 50 ml mojho mliecka , ale pasterizovaneho lebo neviem ci uz som preliecena ja...ja budem mat vysledky zajtra...mala som to totizto aj v mliecku.
No a Lukasko ma momentalne zapal pluc a v nose a krku strptokoka pneumonia ktoreho chytil uz pocas liecby v nemocnici.....aspon ten zapalovy parameter dnes klesol lebo vcera ked som pisala eriqe ze sa lukymu pohorsilo tak to zato ze ten zapal.parameter zase stupol no nasadili mu nove antibiotika a tie nastastie zabrali tak ti uz hadam pôjde dole, musime sa naucit prehltat lebo sme to dako pri tejto infekcii zabudli, takze sme krmeny cez sondicku priamo do zaludka, no a kvoli tomu ze nevie drobec prehtat ho musia casto odsavat a poviem vam nie je to pekny pohlad.
Inak ho z jisky prelozili na odd. patologickych novonarodencov takze za nim mozem chodit castejsie, lebo dole nas pustali len tak 2 max 3 krat cez den tu aj 5 x .A este som zabudla ze uz si nelikviduje krvne dosticky ani biele krvinky tak ich ma dost akurat vcera mu na posilnenie davali transfuziu cervenych krviniek . Mame nove fotky v albume tak pozrite. Je to fakt tazke, ale snazim sa byt v pohode kvoli mliecku lebo to bude Lukasko potrebovat no slzam sa ubranit aj tak neda. :frowning2:
8. máj 2008 o 13:49  • Odpovedz
sandri, som rada, ze uz je lukaskovi lepsie. uvidis, bude to uplne dobre, len musis vydrzat. drzim nadalej palceky a zelam ti vela sil.
lukasko je krasne babatko :slight_smile:
8. máj 2008 o 15:21  • Odpovedz
moni inak vyvolavany porod fakt strasne boli :frowning2: ale na bolest som uz yabudla teraz mi zaôezi len na tom abz bol luky rychlo fit
8. máj 2008 o 16:08  • Odpovedz
sandrika drzim vam palceky a som rada ze sa ma lukasko lepsie stale som na vas myslela :wink:
8. máj 2008 o 16:13  • Odpovedz
sandri, sme vsetky rady, ze si sa ozvala a ze Lukasko sa ma uz lepsie :wink: posielame vam vela pozitivnej energie a vela sil a aj nadalej drzime s Terezkou moc moc palceky :dizzy_face: drzte sa a Terka posiela uslintanu mliekovu pusu Lukaskovi :dizzy_face: :wink:
Luky je nadherne babo a isto z neho bude riadny chlap :wink:
8. máj 2008 o 16:13  • Odpovedz
Ďakujem vam pekne aj Lukynko :wink:
8. máj 2008 o 16:15  • Odpovedz
sandri neboj sa vsetko bude dobre..inak dosla ti sms odo mna...este v porodnici ked som bola som ti pisala...
8. máj 2008 o 16:17  • Odpovedz
uz ste sa asi vsetky rozdelili co tak kecat iba v jednej teme?
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=53969&vGroupOffset=0
8. máj 2008 o 22:36  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.