• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Autosedačka Concord Ion a podvozok Jane Slalom Pro

(zamknutá)
28. marca 2009 
Ahojte, na nete som sa docitala, ze autosedacka Concord Ion (vajicko) by sa mala dat nakliknut na podvozok ku kociaru Jane Slalom Pro. Neviete mi prosim z vlastnych skusenosti potvrdit resp. vyvratit tuto informaciu? Budem vdacna za akekolvek info. Strata ma sice dobre vysledky testov ale je na nu aj dost vela staznosti, vraj z nej babo hned vyrastie aka je malinka.
27. mar 2009 o 15:55  • Odpovedz
autor
Nikto mi nevie poradit?
28. mar 2009 o 21:56  • Odpovedz
Ahoj,

jsem prodejcem obou značek a tak ti mohu dát 100% záruku, že to je informace správná. Skutečně to na sebe pasuje. Dokonce mám v tuto chvíli u nás ve firmě několik Concord Ionů z limitované edice "Lotus" (jsou za daleko lepší cenu - takže vycházejí jako Strata) pro maminky, které se Straty, ze stejných důvodů jako ty, bojí.

Důvod proč jdou tyto značky zaměňovat je jednoduchý.
Concord Ion je vlastně ve své podstatě také Jané. Ten systém obou značek je shodný (u Jané se jmenuje PRO) a jedná se o způsob upínání autosedačky a hluboké korbičky na podvozky kočárku. Jané cca před 3-mi lety koupilo německou značku Concord a sjednotilo pro obě značky systém upínání.

Michal
28. mar 2009 o 22:11  • Odpovedz
jeeeej to je super, lebo kamoska chce nomad ale inu autosedacku. a da sa na jane nakliknut aj ina autosedacka alebo hlboka vanicka z inych znaciek?

a ako je to s concordom? da sa potom na concord nakliknut napr. Jane hlboka vanicka? asi ano, ze? :wink: :wink:
dikes moooc
28. mar 2009 o 22:34  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.