• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bazar: zmena

(zamknutá)
20. februára 2008 
Ahojte, dnes som mal telefonat s jednym salonom co predava originalne talianske saty (maju platenu reklamu na mojasvadba) a ma problem s tym ze tu niekto v bazare predava cinske kopie tychto siat za zlomkove ceny a dava k nim originalne obrazky tych talianskych siat. Co uplne chapem, debata to bola velmi konstruktivna.

Uvazovali sme s Majkou co s tym a prisli sme k zaveru, ze je uz asi spravny cas zmenit pravidla na mojasvadba a beremese (tam su totizto platene sekcie), tak ze do bazaru mozu davat inzeraty iba firmy, ktore maju zaplatenu prezentaciu v katalogu. Samozrejme firmy, ktore ponukaju predaj, ziadne sluzby, pozicavania a podobne.

Tym padom by sme vsetky inzeraty, ktore su jasne firemne (alebo je vidiet ze si tu niekto robi v bazare bezplate biznis) mazali, okrem tych firiem, ktore su v platenej casti katalogu.

Co si o tom myslite? Napada vas nejaky problem, ktory by tak mohol vzniknut?

b.
12. feb 2008 o 19:46  • Odpovedz
bob a ostalo to iba pri tom telefonate alebo sa dialo aj nieco viac? kedze ku mne sa dnes doniesli chyry poplachu medzi platiacimi firmami...a to na zaklade mojho dnesneho prispevku v teme o bazari na mojasvadba.sk

Co sa tyka rozlisenia firiem nedalo by a to nejako jednoducho rozlisit, kedze ja osobne si nepamatam vsetkych ktrori su v katalogu...Nejako zeby mali pridele autorizacne cislo alebo nieco take...

AKo viem si predstavit ze casom si vsetky tie firmy dokladne "vryjem do pamate" ale mozno by sa to dalo nejako takto rozlisit...

inak si nemyslim zeby to mal byt problem, inzeraty by sa vsak mohli dat okrem stopnutia aj uplne zmazat, co ty na to?
12. feb 2008 o 21:35  • Odpovedz
technicky by bolo mozne nejako pre nas (pripadne aj pre uzivatelky, ktore uz si zvykli na bonzovanie v bazare) zvyraznit, ktory inzerat je plateny a ktory nie? ulahcilo by to odchytavanie neplatenych, ktore sa tvaria ako platene a zamedzilo by sa omylnemu vymazaniu tych skutocne zaplatenych (to by bol riadny trapas, zmazat niekomu plateny inzerat :sweat_smile: )
13. feb 2008 o 08:13  • Odpovedz
bob a este sa chcem spytat ci budes robit nieco aj s maximalnym moznym poctom inzeratov na jednu osobu, lebo podla toho co citam v teme o bazari, ktoru si zalozil pri spusteni bazaru tak maximalny pocet su 3 inzeraty, v pravidlach vsak maximalny pocet nie je uverejneny v reali vidim aj pat inzeratov na ten isty nick.

Ked sa ide riesit bazar tak asi treba riesit vsetko komplexne...
13. feb 2008 o 08:58  • Odpovedz
anaxamon povodne to bolo myslim obmedzene na 3, potom sa to rozsirilo na 6 inzeratov na nick, co je aj terajsi stav
13. feb 2008 o 10:10  • Odpovedz
tri je krajsie cislo :grinning: :grinning:
ale nie, no ked je to momentalne rozsirene na maximalne sest tak ok :slight_smile:
13. feb 2008 o 10:13  • Odpovedz
helou

nezobrazuju sa nam pravidla bazaru! :confounded:
15. feb 2008 o 07:24  • Odpovedz
emjee mne idu v pohodke

inak ten bazar ludia to bol dnes den zabijak, mam dve strany prijatej a odoslanej posty a to este neprotestovali vsetci doticni :grinning:
15. feb 2008 o 17:17  • Odpovedz
mne na konikovi nejdu :confounded: ani na sk, ani na cz, na svadbe mi idu
15. feb 2008 o 17:19  • Odpovedz
aha na konikovi ale tam ich bob nemenil ak sa nemylim...ci?
15. feb 2008 o 17:32  • Odpovedz
zirafka ak potrebujes pomoc s bazarom na brms tak mi len daj vediet rada ti s tym pomozem...ja som sa cez ten na ms uz prehryzla a nasla som celkom fajn system:slight_smile:))
16. feb 2008 o 18:31  • Odpovedz
co sa tyka chceckovania bazaru ja mam na konikovi system zobrazit vsetky (sk aj cz) prebehnut ich a co treba pomazat :grinning: ziraf nebrblu ti cesky, ze si im nieco zmazala, aj ked ty si v tom nevinne? :grinning:
18. feb 2008 o 09:19  • Odpovedz
autor
emjee, no pisala mne jedna ceska ze jej bol zmazany inzerat. Ty im aj pises preco? lebo nevedela preco bol zmazany:

#71060 • Prodám: Houpačka TAKO

Pokojová houpačka vhodná do 25 kg, kovová konstrukce, pevný šusták, složitelná. Díky polohování zad /sklon asi 45 stupňů/ možnost použití i pro malé děti již od 5 měsíců + bezp. pás pro upevnění dítěte. VÝROBCE: TAKO. Vubec ne pouzivali, je nova. dostaly jsme uplne stejnou ale v jine barve. (.

Inak pravidla do konika som uz vratil.
18. feb 2008 o 09:38  • Odpovedz
autor
Inak s anaxamon som riesil cez icq:

Pod pojmom 'firma' sa u nas mysli aj fyzicka osoba, proste hocikto kto chce inzerovat v katalogu, moze inzerovat, vieme vystavit fakturu aj na mamicku co je doma a nema firmu.

To len aby ste vedeli ak sa vas nahodou nejaka uzivatelka bude pytat.
18. feb 2008 o 09:40  • Odpovedz
bob nefunguje nam bazar - su tam len nadpisy, chybaju popisy :angry:

a nepisem im preco - maju to v pravidlach a denne zmazem x inzeratov :pensive: TAKO moze napisat aj ako Tako, obcas hodim akoze vlastny inzerat, nech si precitaju pravidla, ze mazem inzeraty, ktore im nezodpovedaju :grinning:
18. feb 2008 o 09:54  • Odpovedz
napadlo ma ci by sa pri zmazani inzeratu nedala pridat take feature ako pri mazani prispevku vo fore - dovod zmazania - baby by to hned videli a nebolo by treba im pisat ip ani nic dodatocne vysvetlovat
18. feb 2008 o 09:55  • Odpovedz
autor
hej o tej feature: dovod zmazania som uvazoval, urcite by to baby privitali a bolo by to rychlejsie ako otvarat IP a tam to vysvetlovat.

bazar v modromkonikovi uz ide OK, ta vcerajsia zmena ohladom platenych firiem tam nieco poblbla.
18. feb 2008 o 10:01  • Odpovedz
Tak... prave jsem drobatko procistila bazar na beremese.cz a odeslala asi milion IPcek ... Cekam spoustu nadsenych ovaci a blahoprejnych telegramu :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2008 o 10:48  • Odpovedz
ziraf...cakaj cakaj..mozeme si dat potom sutaz ktora poslala koli bazaru viac IP :grinning: :grinning:
19. feb 2008 o 10:59  • Odpovedz
Zuzi, jak odpovidas na nasledujici?
"nemela jsem je na sobe,.. jsou nove,.. jen jsem si je koupila pro sebe a nakonec nevyuzila,... takze nechapu, proc jsou zakazane???"
/tykalo se to nahrdelniku z ebay a holcina je jedna z tech "prekupnic"/
Mela bych taky trosku pracovat a ne jen vymyslet odpovedi na IP :wink: Dik za radu
19. feb 2008 o 11:20  • Odpovedz
inak toto nezavidim, nastastie na konikovi nie je vela "prekupnic"
19. feb 2008 o 11:30  • Odpovedz
ziraf, ak ma viac veci na predaj a hlavne viac koruniek, viac zavojou teda je to kseftarka jednoducho jej napis ze ci si mysli o tebe ze si spadla z jaohdy a ze ci si mysli ze nevidis vsetky jej inzeraty...
napriklad ja osm mala take kocky co si myleli ze ked inzerat rozkuzkuje tak je to koser...raz som jej napisal a ze porsuje to pravidlo, druhy krat opat som jej napisala a potom uz len stopujem

No a konkretna odpoved na to co pises:

Mna nazaujima ci si to mala alebo nemal na sebe, viem o tebe ze predavas aj ine veci a castokrat rovnaky druh, preto su tvoje inzeraty povazovane za komercne..ak sa ti to nepaci prosim, ale ja tvoje inzeraty budem stopovat kym si reklamu nezaplatis.
19. feb 2008 o 11:57  • Odpovedz
emjee na MK je vyhoda ze nie je katalog firiem, takze nemusis ani posudzovat kto asi je firma a kto nie...jedna z velkych vyhod:slight_smile:)
19. feb 2008 o 11:58  • Odpovedz
Zuzi, diky moc :slight_smile:
19. feb 2008 o 12:34  • Odpovedz
mam otazku - je potrebne v bazare uvadzat telefonicky alebo majlovy kontakt? (bez toho mi to nezoberie) - ja by som to zrusila, pretoze telefon nechcem davat nikomu a email takto verejne tiez nie (vzdy ked zverejnim nejaky inzerat dojde mi do majlu ponuka od emimino :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: )
19. feb 2008 o 16:30  • Odpovedz
emjee - ja tam uvadim jeden ze svych mailu, na ktery se koukam tak jednou za mesic... :wink:
19. feb 2008 o 16:31  • Odpovedz
no len tam je automaticky prednastaveny majl, ktorym som sa sem zaregistrovala - baby aj tak vacsinou riesia veci cez ip a ak uz sa chcu dohodnut, lahko si telefon ci majl vymenia
19. feb 2008 o 16:37  • Odpovedz
Hmmm, zajimalo by me, kdy mi nekdo ten "upozornovaci" inzerat oznaci za zavadny, protoze je velkymi pismeny a s vykricnikama :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2008 o 18:17  • Odpovedz
ziraf preto ten moj asi nikto necita, lebo je napisany normalnym pismom a bez vykricnikov :grinning: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. feb 2008 o 07:49  • Odpovedz
emjee ale sak mail si mozes prepisat, ja som si prepisovala
a telefon som ani myslim neuvadzala...takze by ti to malo vziat...
20. feb 2008 o 08:14  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.