• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Beta verzia: Twitter, Interna posta, Nastavenia, trochu pasy

(zamknutá)
28. mája 2009 
Ahojte,

dnes sme pridali na beta.mojasvadba.sk dalsiu funkcionalitu.

Je tam teraz plne funkcny Twitter (to je to v lavo hore "co prave robis"). Tato veta sa potom zobrazuje v pase (aj to uz funguje).

Pasy zatial nezorazuju realne data (okrem mena a Twitter message - ten sa zobrazuje namiesto motta - motto bude vidiet v profile v kolonke "nieco o Mne")

Interna posta uz funguje - potestujte.

Obrazky stale nefunguju, takze ak niekde uvidite fotku tak je to len taka testovacia.

Nastavenia funguju zakladne + svadobne + zmena hesla.

Takze tak. Ficime dalej.

Pekny vikend.
24. apr 2009 o 17:30  • Odpovedz
To je super, hned se pustím do testování až bude čas :dizzy_face:
24. apr 2009 o 17:43  • Odpovedz
uz som vsetko potestovala a vsetko funguje.... aj Ip som poslala sama sebe a prisla :grinning:
24. apr 2009 o 22:06  • Odpovedz
autor
test IPcky.
25. apr 2009 o 16:44  • Odpovedz
otestováno. příspěvek jsem přidala, mám tam krásnou blonďatou fotku :grinning:
poštu jsem si poslala, funguje, došla.
twitter taky funguje a zobrazuje se v pase.

co mě teda pobavilo - poslala jsem si ip a moje fotka už nebyla ta hezká blondýnka, ale tmavovlasý muž :grinning: a manžel v nastavení je nějaká holka podobná zuzce norisové :grinning:
27. apr 2009 o 11:30  • Odpovedz
dali ste niektora avizo na beta verziu aj nejakej svojej kamaratke, nech skusi? lebo pri prihlasovani to hadze usmernenie ze aj pre priatelov:slight_smile:))
27. máj 2009 o 10:46  • Odpovedz
anax - nie, nedala som avizo nech to skusia, iba som im povedala, ze sa na tom pracuje... ty si dala?
27. máj 2009 o 11:34  • Odpovedz
nie nedala, len ma to napadlo ze ci vobec mozem ale ked to tam je napisane tak asik ano, nespytas sa boba? :grinning:
27. máj 2009 o 12:54  • Odpovedz
anax - opytam, zajtra cez den, kym som bola v praci, nevsimla som si tuto spravu :sweat_smile:
27. máj 2009 o 20:38  • Odpovedz
anax som to uz pisala na ICQ, ale aby ste mali ifno aj ostatne, tak: zatial nedavat link a pristup na beta verziu nikomu
28. máj 2009 o 12:02  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.