• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Betaverzia stranky SPUSTENA

(zamknutá)
29. marca 2010 
a ono to tam není napsané? resp. vždyť o nové verzi se mluví už dlouho, je dokonce spousta takových, co si pořád stěžují, že ještě není.
21. nov 2009 o 17:57  • Odpovedz
aha, tak už chápu, co myslíš. alkapinka si zase sedí na vedení. už jsem jí napsala :slight_smile:

když se přihlásím na střeše, tak tam nemám odkaz na diskuse adminclubu, tj. sem. předtím to tam bylo, myslím.
21. nov 2009 o 18:02  • Odpovedz
autor
caute,

bazar:
- zly pocet inzeratov pri uzivatelovi: vieme, opravime
- neda sa presuvat: hej, na to sme zabudli, dorobime
- nevidiet stopnute: to musim vyskusat. su nejake stopnute teraz? na zobrazenie iba stopnutych by malo byt samostatne tlacitko pri zelenom linku Flags. Malo by tam byt Stopped (pocet).

- albumy na homepage a v zozname: budu zase podla poslednej aktualizacie. Aspon zatial, kym nezacne pribudat vyssi pocet albumov. Aby sa to hybalo. V zozname albumov bude moznost zoradovat podla "poslednej fotky", "datumu vytvorenia", "posledneho komentaru".
- mam na ceskej streche dole na stranke nechat teda janocku a mmmk a ikarkulku a ikke dat prec?
- to ze bude nova verzia aj kona aj svadby sa myslim uz vela krat spominalo. V kazdom pripade sa to dozvedia minimalne v case ked bude hotova beta verzia, ktoru si budu vediet pozriet. Stara verzia urcite nezostane. Ci zostanu csfr temy je otazne, ale zatial to vyzera ze nie.
- blokovat teraz treba v oboch verziach ak uzivatel chodi tam aj tam. su to 2 oddelene systemy (zatial, kym vsetko neprejde na novu verziu, potom vsetko bude zase spolu tak ako predtym - aj IP, aj adminclub). Jedine co funguje spolocne su loginy
- listovanie stran: aha vo fore, ja ze v bazare. OK pouvazujeme kam to tam vopchat, ale je to tam uz dost plne.
- vyhladavanie v novom adminclube nie je. resp je take iste ako predtym: CTRL-F. To co sa tam hore da zadat, je login uzivatela, potom to vypise vsetky temy kam prispieval
21. nov 2009 o 19:15  • Odpovedz
bobe, z věty "mam na ceskej streche dole na stranke nechat teda janocku a mmmk a ikarkulku a ikke dat prec?" není poznat, koho tam teda necháš :grinning: ale myslim, žes to myslel správně, jen nejasně napsal.
nech jen janocku a mmmk. díky :wink:
21. nov 2009 o 19:19  • Odpovedz
autor
:slight_smile: hej, napisal som to nie uplne jasne :slight_smile:

Necham janocku a mmmk.
21. nov 2009 o 19:42  • Odpovedz
s vyhladavanim cez Ctrl+F je problem v IE - zamrza mi to :frowning2:
vo firefoxe sa podarilo

ked editujem prispevok, nikde sa nevypise, ze bol editovany + dovod ...
21. nov 2009 o 20:36  • Odpovedz
a este mi trochu chyba rok pri datume prispevkov... :wink:
21. nov 2009 o 20:42  • Odpovedz
ikke, to o tom, ze chyba dovod editacie sa vie, upozornovala som na to.... to uz riesia :slight_smile:

podla mna baby vedia, ze vsetky stranky budu nove, no nejako si to nechu pripustit.... niekto vcera dobre napisal, ze to je ako keby im niekto postavil novy dom a ony by frflali, ze ma sirsie dvere a vacsie okna ako dom doteraz, tak ho zburaju a postavia staru kocku a viac bab sa toho chytilo, ze vlastne ma pravdu..... podla mna si tak do tyzdna - dvoch zvyknu
21. nov 2009 o 22:40  • Odpovedz
taktak...som si dala na streche nove heslo: Kazde cudo tri dni trva... :sweat_smile:
21. nov 2009 o 22:53  • Odpovedz
hej ikke vsimla som si, zabudla som pochvalit :grinning: ty mas dobre "motto" aj tu.... kam ty na to chodis? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. nov 2009 o 22:58  • Odpovedz
jedno je z isteho nemeckeho serialu v slovenskom zneni bez titulkov, druhe je od mojej byvalej sudr...pardon pani riaditelky :sweat_smile: :wink:
21. nov 2009 o 23:09  • Odpovedz
bob - nie, nevidime tlacitko "stopped", iba flags
21. nov 2009 o 23:21  • Odpovedz
bolo by mozno fajn, keby si aj uzivatelia mohli presuvat inzeraty do "spravnych" kategorii, lebo teraz to mozme iba my a ked im ich z tohto dovodu zastavime, vlastne si musia cely inzerat znovu prepisat, kdezto ine inzeraty ktore pozastavujeme, staci opravit... vlastne teraz na nich hadzeme nieco, co aj tak teraz mozme urobit iba my... :wink:
22. nov 2009 o 20:05  • Odpovedz
nějak jsem si nevšimla - v nové verzi se zvýšil počet fotek v jednom albu? na střeše jich bylo max. 50, teď jsem objevila uživatelku, která má v albu cca 143 fotek.
23. nov 2009 o 15:10  • Odpovedz
jaaaj, to sa neda prehodit do inej kategorie? som myslela, ze ked si da uzviatel editovat inzerat, za moze potom este kliknut na kategoriu, kde ho chce mat... bazar nevyuzivam, takze neviem.....

ano, zvysil sa pocet fotiek, uz to nie je obmedzene poctom ks, ale poctom MB (ci Mb? nikdy neviem ake "bB" pouzit)
23. nov 2009 o 15:49  • Odpovedz
a kde to ukazuje, ze kolko mam este mb volnych?
23. nov 2009 o 15:53  • Odpovedz
a este nejde stale menit profil
23. nov 2009 o 15:55  • Odpovedz
pri pridavani fotiek sa ti to neukazuje? tam by to malo byt sa mi vidi.... ked ja nemam co dat do albumu na streche, tak ziadny nemam :sweat_smile:

to s tym profilom je divne, som si menila niekedy na zaciatku profil - sa mi vidi - a islo to.... idem posunut scrrenshot s tym errorom do vedlajsej kanc.
23. nov 2009 o 16:01  • Odpovedz
no na CZ streche sa mi profil neulozil, vyhlasilo mi to error, ale na SK streche sa mi to teraz ulozilo bez problemov
23. nov 2009 o 16:05  • Odpovedz
jani, ee. normalne dam pridat foto. otvori sa mi to okno, ze odkial to foto chcem vybrat prebehne graf a prida sa. tod vsetko. nemam nikde, ze kolko mam a kolko mi ostava
23. nov 2009 o 16:05  • Odpovedz
mne sa nem ulozilo. stale mi pise tu chybu 500. vyplnam si mesto.
23. nov 2009 o 16:06  • Odpovedz
tak ulozilo sa mi aj na CZ.... vyplnila som si mesto, dala datum narodenia, vymazala par slov o mne, neskor doplnila..... predtym ked mi to neulozilo mi to vyhodilo to zlte, ze stranky momentalne nie su k dispozicii, nebolo to, ze si mysli, ze ma 500 a je chory :grinning:
23. nov 2009 o 16:09  • Odpovedz
:frowning2: mna to neposlucha...
23. nov 2009 o 16:10  • Odpovedz
tak mi maji, pls posli scrrenshot toho co ti to vyhadzuje - aj s tym linkom.... chapes, ze aby tam nebolo len to chybove hlasenie ale aj napr. toto http://www.modrastrecha.cz/nastaveni?next=/profil/janocka divne, ze ti to nejde, ved ty mas tiez mozillu ako aj ja
23. nov 2009 o 16:29  • Odpovedz
jani, je to to iste, co som ti vtedy do mailu poslala. tam je aj ten link zobrazeny. a inac prave pozeram, ze sa to tam uz ulozilo. :grinning:
23. nov 2009 o 16:33  • Odpovedz
a tie zostavajuce mb inym ukazuje, ci nie?
23. nov 2009 o 16:35  • Odpovedz
no to ja neviem, nech to skusi napisat niekto z adminov kto ma album na streche.... pripadne si vytvorim vecer album, dam ho utajit a zistim teda, ze co....
23. nov 2009 o 17:02  • Odpovedz
ja mam albumy na streche, ale ziadne info o kb (ci kB? furt zabudam rozdiel :sweat_smile: ) nevidim... este treba nieco odskusat v albumoch?
23. nov 2009 o 17:53  • Odpovedz
aj ja zabudam co je co :grinning: a ked pridavas fotky, tiez sa ti nezobrazi kolko volneho priestoru je? alebo ze by to bolo ked sa to az zacne zaplnat.... ze napr. ostava uz iba 10 Mb (MB)? nie som si ista :sweat_smile:
23. nov 2009 o 17:57  • Odpovedz
nie, nepise, iba ked sa stahuje, tak sa ukaze taka ta lista, ze kolko z fotky sa uz stiahlo a kolko ostava. inak udaj o velkosti fotiek alebo albumu nikde nie je
23. nov 2009 o 18:11  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.