• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Betaverzia stranky SPUSTENA

(zamknutá)
29. marca 2010 
uz sa zobrazuju aj stopnute inzeraty som prave zistila, takze super :wink:
24. nov 2009 o 20:18  • Odpovedz
hej, len ma vydesilo to cislo stopnutych inzeratov :grinning:
24. nov 2009 o 20:35  • Odpovedz
aj mna :grinning: ale tak to su este aj zo starej strechy, nastastie... ktovie ake cislo bude ked bude novy kon :grinning: :grinning:
24. nov 2009 o 20:40  • Odpovedz
a macicka na sindlovej streche uz zmizla definitivne z loga modrejstrechy? :confused: :frowning2:
je mi za nou taaaak smutno :cry: :cry: :cry:
26. nov 2009 o 15:47  • Odpovedz
ja som si na nu nedavno spomenula. :(
26. nov 2009 o 15:50  • Odpovedz
nedavno... :grinning: konkretne vcera :grinning:
26. nov 2009 o 15:50  • Odpovedz
hmm, prave som sa pokusila presunut (v nadeji...) temu z kona na strechu a asi to nefunguje...
tema mala nazov: Kedy začnem splácať stavebný úver
26. nov 2009 o 15:51  • Odpovedz
ikke, nie nefunguje to, ja to nepresuvam.... lebo kedze ani Ip nefunguju spolocne ked je to oddelene tak som si domyslela, ze ani presun tem nebude fungovat....

hej, cica uz zmizla daaaaaavno.... nemate postreh :grinning: ja macky nemusim, takze mne za nou nie je smutno :grinning:
26. nov 2009 o 15:55  • Odpovedz
ani ja nemam macky rada, ale tato sa mi pacila.
26. nov 2009 o 15:56  • Odpovedz
no...ja som si domyslela v momente, ked som to odklikla... takze vcul netusim, kde ta tema ostala zavesena...
26. nov 2009 o 15:58  • Odpovedz
střecha nemá kočku? :confused: já jsem vážně slepá. ale i mně se líbila.
26. nov 2009 o 15:59  • Odpovedz
ja som si to ani nevsimla, som stale mimo z noveho vzhladu :grinning: :sweat_smile:
26. nov 2009 o 16:01  • Odpovedz
domi - sa ti nepaci? :sweat_smile: inak fajn, ze si uz aj tie uzivatelky, kt. pindali ake je to zle zvykaju a ku podivu to aj pisu do fora.... lebo tak zvykom je vsetko zvozit pod ciernu zem ale ked sa nieco upravi, opravi a pod., tak nepodakuju, nepochvalia :cry:
26. nov 2009 o 16:05  • Odpovedz
jani - nie paci sa mi ... len som si na to este nezvykla, je to super, fakt :wink:
a k tym podakovaniam, sak ved to je samozrejmost podla nich :confounded:
26. nov 2009 o 16:07  • Odpovedz
26. nov 2009 o 18:47  • Odpovedz
Prosim, slo by udelat, aby oznacovat prispevky ve foru mohli jen registrovani uzivatele???
27. nov 2009 o 20:46  • Odpovedz
market, podla mna je dobre, ze mozu oznacovat aj neregistrovani, lebo vela je cast tych, co iba citaju ale nepaci sa im, ked si niekto robi reklamu a pod.... a tak isto aj v bazari som nasla uz par inzeratov, kt. mali cenu "1 EUR", ze to nie je relana cena..... ked sa spustia koniky a svadby, tak to bude vyuzite este viac podla mna.... viem, ze Normhaus sa nudi a oznacuje prispevky a temy, ale tak ako som ti uz spominala inde, tak uz 2 tyzdne cakame kym poslu oznamenie postou.... a ak do pondelka nic neposlu, som za to aby sme im tie oznacenia zmazali
27. nov 2009 o 21:39  • Odpovedz
uvitala by som aby sme mohli editovat aj "par slov o mne". Na SK streche je uzivatel "krajsiesteny" a v popise o mne ma napisane, ze je maliar a viac info na jeho web stranke.... a to je reklama..... mal reklamu aj v popise albumu, no tu som vymazala
28. nov 2009 o 12:21  • Odpovedz
ako je to, ked niekto napise IP na zablokovany nick? doruci sa na ten zablokovany, alebo sa vypise "uzivatel neexistuje"? toto mi odpisal finsluzby na to, ze si moze vytvorit iny nick, zatial som ho teda aspon vyviedla z omylu, ze bude mat stary nick spristupneny niekolko mesiacov... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:

---
Re: Re: Re: Re: Zmena nicku Včera o 17:43
finsluzby
Príjemcovia: ikke

dik moja, ale takto riešenie je bez oznamovacej povinnosti - ak mi totiž blokneš starý, ktokoľvek mi napíše IP? nedopíše sa, navyše sa to nepresmeruje :frowning2: idem si niečo vytvoriť, ale aspoň pár mesiacov budem mať aktívny starý nick.
4. dec 2009 o 17:32  • Odpovedz
bola by som rada, keby sa v adminclube pri vyhladani tem, do ktorych konkretny uzivatel prispel, zobrazil datum a cas JEHO podledneho prispevku, nie datum a cas posledneho prispevku kohokolvek v teme... (cize to dat tak, ako je to na mojasvadba/adminclub teraz) hladat potom aspon jeden prispevok dotycneho v teme so stovkami alebo aj tisickami prispevkov je prakticky nemozne... :sweat_smile:
4. dec 2009 o 20:41  • Odpovedz
ja uz som taka zblbnuta zo zmien, ze sa radsej spytam, kym dotycnemu napisem: v pase nemoze mat uzivatel reklamu na svoju firmu/zivnost, vsak?
http://www.modrastrecha.sk/forum/tema/durisol-ytong-alebo-tehla?flagged_only=true
(vid uzivatel vito1)
18. dec 2009 o 22:29  • Odpovedz
nemoze.... to sa, myslim, nezmenilo....
19. dec 2009 o 12:45  • Odpovedz
ok, napisala som mu...
19. dec 2009 o 12:59  • Odpovedz
chci se jen ujistit - když je teď na střeše neomezený počet fotek v albech, je i neomezený počet alb? narazila jsem na jednu, která má 4 alba.
19. dec 2009 o 22:45  • Odpovedz
ano, neobmedzeny poctom.... som videla uz aji 5 albumov 1 uzivatela....
19. dec 2009 o 23:05  • Odpovedz
prosím ty, kdo mohou editovat pravidla v nové verzi na modré střeše, aby smazali tu pravidlo, že popis alba smí obsahovat pouze 2 netextové prvky. je to bezpředmětné, když tam teď nejde ani žádné vložit :wink:
1. jan 2010 o 22:04  • Odpovedz
preco v adminclube, ked si dam zobrazit
Threads on: modrastrecha.sk
plus
Order by: Thread name
sa mi nezobrazi jeden zoznam (pripadne s temami zacinajucimi na pismena č š a pod. na konci), ale dva zoznamy A-Z za sebou a na konci č š ... ???
je to dost iritujuce, potom treba vsetky tie Bungalovy s cislami, rozne typy obkladaciek a pod. hladat na dvakrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:

aha, takto:
http://www.modrastrecha.sk/adminclub/thread?username=&server=301&show=Show+threads&order_by=title
(ak to bude fungovat)

je to nejaky pozostatok toho, ze mozno niektore z tych tem boli CS a niektore iba SK? ale nemam ten pocit, lebo nove temy to zobrazuje akoby nahodne, raz v prvej casti zoznamu, inokedy v druhej...
5. jan 2010 o 16:19  • Odpovedz
tiez som si to dnes vsimla, ked som nieco hladala.... ale tak myslela som si, ze to je kvoli tomu, ze boli temy SK a CS..... detailne som to neskumala ale mala som pocit, ze tie zoznamy A-Z su uplne rovnake.... ale ak som spravne pochopila, tak nie su? napr. v prvej casti je tema Bungalov 123 ale v druhej casti nie je? :sweat_smile:
5. jan 2010 o 16:28  • Odpovedz
presne tak, nie su rovnake a nie je to tym, ze boli CS a sk
a nie je to ani diakritikou v nazve
viac ma ako amatera nenapada...
5. jan 2010 o 16:56  • Odpovedz
autor
to zoradovanie je chyba. musime sa na to mrknut. proste novy system ma probelm spravne zoradovat slovenske znaky. dik za upozornenie.
5. jan 2010 o 21:43  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.