• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Betaverzia stranky SPUSTENA

(zamknutá)
29. marca 2010 
strasne mi chyba, ze pri editovani prispevku sa neda zadat, ze prispevok bol upraveny lebo porusoval pravidlo to a to...
napr. v tejto teme
http://www.modrastrecha.sk/forum/tema/poradte-dobry-tip-projektu-na-lacny-bungalov
treba zeditovat par prispevkov (od j_michaela), alebo ich mam rovno vymazat? pise o svojej praci - je projektantka
7. jan 2010 o 14:52  • Odpovedz
ikke, na to som sa uz aj ja pytala boba.... ze doprogramuju to tam....

mozno by sa mohlo nastavit, aby bol na titulke iba 1 inzerat od uzivatela.... lebo teraz ma 9 z 10 inzeratov 1 uzivatelka....
7. jan 2010 o 20:13  • Odpovedz
a este 1 vec: po dnesnych upravach sa neda zmazat profilova foto inak ako cez adminclub?
7. jan 2010 o 20:23  • Odpovedz
ja som prave jednu mazala, ale cez adminclub, aj to cez konikovsky, ale zato sa zmazala aj v strechovom :sweat_smile: (nebolo treba mazat 2x)
7. jan 2010 o 21:04  • Odpovedz
to je divne, ze sa zmazala aj v strechovom.... lebo viaceri uzivatelia maju inu foto na strechach a inu na svadbach/konoch..... nemohla to byt ciro-cirou nahodou ta uzivatelka, ktorej som mazala aj ja? aky mala nick ta tvoja?
7. jan 2010 o 21:29  • Odpovedz
tibka
je to mozne, ze sme sa stretli :grinning:
7. jan 2010 o 21:59  • Odpovedz
ano, stretli :grinning: ju som aj ja mazala... mala orchideeu v profile
7. jan 2010 o 22:20  • Odpovedz
v adminclube hlaska:
Blocked IP until 12. januára 2011 o 11:35

until ma byt skor since, nie? :sweat_smile: (pri users je to dobre - since :wink: )
12. jan 2010 o 14:05  • Odpovedz
podla mna to je dobre, ze akoze dokedy bude ta IP blokovana.... ze 13. 01. 2011 sa sama odblokuje ak ju neodbolkujeme my skor
12. jan 2010 o 14:15  • Odpovedz
jaj, 2011, som si nevsimla, ja ze do 2010 (akoze dnesny datum)
heh, asi fakt ide na mna ta demencia... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
12. jan 2010 o 14:27  • Odpovedz
v suvislosti s tymto
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=122775
neviem, ci je to zaujimave, ale mne to nerobi
jedine ked je velmi pomala stranka (co bolo okolo tej 20:00, ale posledne dva dni uz tusim ide ok), tak dostanem take to vseobecne hlasenie, ze stranka je docasne nedostupna.

ale dnes mi nefunguje strechovy adminclub, cast Threads:
5oo :(
No, nieco nezafungovalo tak ako malo...
...to preto ze nova modrastrecha je naozaj "zbrusu" nova a ma este nejake detske potiaze.
Dobre si tuto stranku pozrite! Coskoro ju uz nebudete vidat vobec ;)

PS: Ospravedlnujeme sa za tuto neprijemnost. V kazdom pripade, ak nieco nefunguje tak ako by malo alebo ako by ste chceli, dajte nam vediet na bugs@asmira.com.
13. jan 2010 o 16:50  • Odpovedz
ako presuniem inzerat v bazari do inej kategorie???
14. jan 2010 o 19:13  • Odpovedz
pridanie fotiek - chyba Včera o 19:12
vivere
Príjemcovia: ikke

ahoj, vytvorila som si na modrej streche album a chcem pridat fotky, no nejako mi to nejde, vypisuje mi chybu pri nahravani. su to jpg asi 150 kB velke. nechapem, lebo na mojejsvadbe aj modromkonikovi to vzdy slo bez problemu. v kazdom pripade dakujem.
vierca
16. jan 2010 o 13:52  • Odpovedz
ked bude aj konik v novej verzii, bude treba presunut viacero tem z konika na strechu napr.

http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=124006
je detto ako http://www.modrastrecha.sk/forum/tema/prizemny-krajny-byt/ akurat diskusia sa rozbehla az na konikovi...
25. jan 2010 o 11:09  • Odpovedz
pozeram, ze ta tema sa uz rozbieha aj na streche.... tak dat link, nech pokracuju tam, ci nechat?
26. jan 2010 o 11:17  • Odpovedz
uz nechajme tak, potom, ked bude nova verzia, by som tu na konikovi zavrela a dala link na strechovu. aj tak je to asi, co sa konika tyka, jednorazova zalezitost - poradit tejto konkretnej osobe. na streche by som to potom nechala ako vseobecnu temu o tom type bytov :wink:
26. jan 2010 o 12:32  • Odpovedz
alebo potom nasledne tie temy spojit, ak jedna bude mat len par prispevkov :wink:
26. jan 2010 o 12:38  • Odpovedz
PROSIIIIM
prosiiiiim nieco urobit s kopirovanim prispevkov v novej verzii stranok = ked presmerujem 1 temu na streche do inej a skopirujem tam prispevky zo zamknutej, skopiruje sa mi aj cely pas uzivatela a 2x prispevok... je to fakt otravne tolko toho mazat...

alebo robim nieco zle???
3. feb 2010 o 18:03  • Odpovedz
nedavno (asi pred tyzdnom) som kopirovala dake temy a neprekopirovalo mi to 2x, iba raz :astonished: pripomeniem, ze ti to nefunguje spravne
3. feb 2010 o 20:21  • Odpovedz
dalsai tema, ktoru bude potom treba presunut na strechu...
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=125182&vGroupOffset=0
4. feb 2010 o 17:35  • Odpovedz
Kopiruju ze strechy

scared - Dnes o 13:16
Ahoj, chci se zeptat, zda je to nějaká novinka, nebo to blbne jen mě, ale ať se přihlásím kdykoliv a zaškrtnu, že chci být trvale přihlášena na tomto počítači, když stránku shodím, vždycky mě to odhlásí... A jelikož koukám do soukromých skupin (kam mám přístup), je to trochu opruz se furt přihlašovat.. Jde s tím něco dělat anebo je chyba na mojem příjimači? dík

A slo by neco udelat s kopirovanim prispevku, aby tam nebyl ten text 2x??? :cry:
10. feb 2010 o 13:28  • Odpovedz
posunula som bobovi to o automatickom prihlaseni a to s tym kopirovanim textu ma uz dlhsie.... progrmatori maju nejako nastavene priority, tak to zatial este asi neriesili... ani pri editovani prispevku nie je moznost preco bol editovany...

neviem preco, ale mna to neodhlasuje a ani mi nekopiruje text 2x... zas som čudna :unamused:
10. feb 2010 o 14:17  • Odpovedz
nie cudna, privilegovana :grinning: :grinning:
10. feb 2010 o 16:52  • Odpovedz
dalsia uzivatelka s tym istym problemom ako nedavno finsluzby, IP som uz preposlala bobovi, len mozno to bude treba pripomenut...?

lubca11
Príjemcovia: ikke

Dobrý deň, prečo pri prihlásení so správnym prihl.menom a heslom nabehne úplne iný užívateľ. Na miesto užívateľ Lubca11, tam naskočí Kasarka, Asterie a vždy inak!!!!Poprosila by som odstrániť tento problém.Ď.
15. feb 2010 o 16:47  • Odpovedz
vedia o tom, maju to poznacene.... robi to (asi) kazdemu, aj mne, takze nie som privilegovana :grinning:

maju nastavene dake priority co treba riesit ako prve a pod., takze toto asi nie je take dolezite ako napr. odhlasovanie zo stranky.....

uzivatelom pisem, ze sa to riesi a klasika, ze prosim o trpezlivost :sweat_smile:
15. feb 2010 o 16:53  • Odpovedz
mne to nerobi :grinning: klopklopklop
15. feb 2010 o 17:09  • Odpovedz
heeeej? tak to si dobra :wink: skusala si sa viackrat po sebe prihlasit a odhlasit? lebo mne to robi, ale nie vzdy... teda, skusala som to raz, asi pred 3 tyzd. ked ma na to upozornila uzivatelka, potom som sa uz neodhlasila zo strechy ani raz
15. feb 2010 o 17:26  • Odpovedz
ano, skusala, fakt sa mi to zatial ani raz nestalo :confused:
15. feb 2010 o 17:34  • Odpovedz
mám dotaz :sweat_smile: kdy bude nová verze koníka :confused: a zda bude možné dávat do alb tickery a bude možné změnit barvu písma atd.

pokud to už někde napsané je omlouvám se ale nějak nemám čas pročítat :sweat_smile:
15. feb 2010 o 20:07  • Odpovedz
agu, tickery nebudu a ci bude mozne menit farbu pisam a pod., tak to fakt neviem :confused: nejak mi nenapadlo testovat to.... mozno by to mohol vyskusat niekto kto ma na streche album.... viem, ze to ide v clankoch, ale ci aj v albumoch :confused:

konik je uz takmer hotovy, uz je na plane aj spustenie beta verzie, len musia vyriesit ako technicky zvladnut 3 konikov starych + 3 novych.... pytala som sa na to akurat v piatok....
15. feb 2010 o 23:51  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.