• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Betaverzia stranky SPUSTENA

(zamknutá)
29. marca 2010 
nzč :slight_smile: to je moja univerzalna odpoved vzdy a vsade (takmer) skus neskor alebo z ineho PC :grinning: :grinning:
5. mar 2010 o 14:13  • Odpovedz
tak predsa este jedna otazka. hladala som, nenasla. :sweat_smile: ako je to, ak vymazem niekomu v albume fotku (ma tam napr. webovy odkaz na obrazku), tak sa zmazu aj vsetky komentare k tej fotke? ak to niekde je pisane, tak pardooooon. :sweat_smile:
5. mar 2010 o 14:34  • Odpovedz
ano, zmazu sa aj vsetky komentare k fotke.... myslim, ze sa to nepisalo nikde, ale tak odskusala som to viackrat naostro.... niekotre veci mi proste nenapadne testovat v bete, tak to riesim az ked na to pride :grinning: :grinning:
5. mar 2010 o 15:18  • Odpovedz
myslela som si, ale este ma napadla moznost, ze sa to nejak automaticky prehodi ku komentaru celeho albumu. :grinning:
5. mar 2010 o 15:20  • Odpovedz
ale lubi sa mi to. :grinning: som pisala jednej babe na izerat, lebo chcem samkovi objednat jednu lapmu a dnes mi odpisala a pekne som hore videla, ze mam jednu spravu z bazaru. :slight_smile: aj sa dobre fotecky vymazavaju... a taaak. :grinning:
5. mar 2010 o 15:21  • Odpovedz
ivett napsala:
-----------------------------------------------------------------------------------
no, když na ni kliknu, tak se jakoby hodně dlouho načítá ta stránka, ale ve finále najede bílá stránka a hlásí to, že Internet Explorer nemůže zobrazit tuto webovou stránku a odkaz na diagnostiku potíží s připojením, proto myslím, jestli nebude problém u mě...
naposled mi šla střecha ve čtvrtek v práci tuším dopoledne, ale odpoledne už ne a doma taky ne a dneska taky nic...

ivett napsala:
-----------------------------------------------------------------------------------
Ahojky,
můžu se zeptat, co je s modrou střechou? už dva dny mi nejede, tak jestli je to můj problém nebo se děje nějaká údržba nebo tak...

Díky...
5. mar 2010 o 19:07  • Odpovedz
Teraz som skusala aj na IE aj na Mozzile aj na Chrome a ide to normalne. Nech skusi dat tu diagnostiku. A nech skusi zadat este nejake ine adresy, ktore bezne nedava (aby ju nemala nacitanu v pamati) a ked je to nepojde, tak ma zradu u seba a ked jej to pojde, tak je zrada niekde u nas.
5. mar 2010 o 19:21  • Odpovedz
Jeste ted napsala

ivett napsala:
tak jsem to zkusila přes mozillu a to samý, hlásí to chybu při načítání serveru, tohle:
Spojení přerušeno

Spojení se serverem bylo v průběhu načítání stránky ukončeno.
* Server je dočasně nedostupný. Zkuste to prosím znovu
za chvíli.

* Pokud se vám nezobrazují ani ostatní stránky, zkontrolujte síťové připojení svého
počítače.

* Pokud je váš počítač chráněn firewallem a nebo proxy serverem, zkontrolujte, zda má
Firefox přístup na Internet.
5. mar 2010 o 19:51  • Odpovedz
nech to vsetko skontoluje a este nech si prebehne pc antivirakom
5. mar 2010 o 19:58  • Odpovedz
a nech este skusi iny prehliadac...
5. mar 2010 o 20:09  • Odpovedz
ivett napsala:
tak jsem to ještě zkusila na manželově PC a taky mi tam střecha nejede, tak nevím, jestli není něco s naší sítí...
vím ještě o jedné stránce s nábytkem, co mi tak samo nechce najet...
antivir mám aktuální, chyby mi žádné nehlásí, tak já nevím...

dala jsem tu diagnostiku a píše to, že systém nezjistil žádný problém s připojením a že mám zkusit aktualizovat stránku atd.

holkám z naší diskuse střecha jede, takže je asi fakt problém u nás, není možné, že třeba máte zablokovanou moji IP adresu nebo tak? já nevím, normálně mi to do čtvrtka všechno jelo...
5. mar 2010 o 21:02  • Odpovedz
no vyzera to na bloknutu IPcku... nech sa skusi prihlasit odinakial.... ak jej to pojde, tak je error v Ipcke podla mojho laickeho nazoru
5. mar 2010 o 23:58  • Odpovedz
Jani, ale pokud se nepletu, tak by ten IP error musel byt jen na strese, ne? Podle me se hlasila z prace a pak z domu.
6. mar 2010 o 00:02  • Odpovedz
aha, az teraz som si vsimla, ze jej to neslo ani poobede v praci.... divne veru..... v pondelok ma pls kopnite nech to posuniem
6. mar 2010 o 00:06  • Odpovedz
Jani, psala, ze to zkusi od manzela z prace v pondeli. Jeste jsem ji napsala, at zkusi betu konika, jestli ji pujde ta, kdyz je to vlastne na stejne bazi.
6. mar 2010 o 09:31  • Odpovedz
ivett napsala:
Market,
tak ten odkaz na betaverzi koníka jsem zkopírovala tak jak jsi mi ho napsala a dala normálně do "vyhledávače" a nejede mi, udělá to to samý, co střecha...

starý koník mi jede, tak jsem zkusila kliknout na odkaz tam, co je uvedený a ani tak mi ta betaverze nenajede, nicméně asi toho 3.3., kdy mi naposled jela střecha jsem podle mě zkoušela tu betaverzi a to mi šla, resp. normálně mi najela, ale já ji pak vypla...
tak nevím jestli to může souviset...

já mám beremko, koníka i střechu standardně na svém PC přihlášenou, neodhlašuju se, v práci se přihlašuju vždycky, když tam najedu, tam to na stále přihlášení nastavené nemám, tam se vždycky přihlašuju jak na stránku najedu...

zkusím se zpetat holek u nás v diskusi, jeslti jim jede ta betaverze, protože střecha jim jede...

omlouvám se, že dělám starosti, možná je fakt problém u nás, akorát prostě nevím kde :confused:

díky...
6. mar 2010 o 09:55  • Odpovedz
Ivett psala, ze se ji z prace podarilo prihlasit na strechu. Nemuze nekdo zjistit, kde ma na domacim pripojeni problem? Zda je to v jejich pocitaci nebo u poskytovatele pripojeni? Dik.
8. mar 2010 o 10:01  • Odpovedz
jeden dotaz mam. na streche je uzivatel, ktory ma nick len z dvoch pismen - "rg", ked si dam ale vyhladat jeho inzeraty podla nicku, tak mi vypise, ze musim zadat viac ako dve pismena...
28. mar 2010 o 15:42  • Odpovedz
maji, uzivatelov, kt. maju ako nick len 2 znaky je asi velmi malo, tak neviem ci sa to bude doprogramovavat, ale opytam sa.... da sa to ale obist takto: http://www.modrastrecha.sk/bazar/predajca/rg/
29. mar 2010 o 10:40  • Odpovedz
baby, kt.mate IE - uz sa vam spravne zobrazuju moznosti stopnutia inzeratov na koni, ci este nie?
29. mar 2010 o 12:25  • Odpovedz
jani co je IE? :sweat_smile:
29. mar 2010 o 13:33  • Odpovedz
dani - internet explorer :wink:
29. mar 2010 o 13:35  • Odpovedz
boze hanbim sa :rolling_eyes:
29. mar 2010 o 13:39  • Odpovedz
jani mne sa zobrazuju tak ako doteraz :confused: myslis nieco konkretne?
29. mar 2010 o 13:40  • Odpovedz
dani, myslim tak, ze pri IE sa nezobrazovalo 5 moznosti stopnutia inzeratu ale iba 2 a bolo to take "rozbite" :sweat_smile:
29. mar 2010 o 14:39  • Odpovedz
jani ja som mala vsetko ok :wink:
29. mar 2010 o 14:41  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.