• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bolesti chrbtice v oblasti ľaveho rebrá až k hrudnej časti

(zamknutá)
23. októbra 2009 
Dobry deň,viem mi niekto poradiť nejakého odbornika na bolesti chrbtice v obasti Košíc a podobne? :frowning2:
Mám už asi 4 mesiace bolesti v oblasti ľavého rebra k hrudnému košu.Je to neznesitelna bolest a chodim od ortopeda k neurologovi a nic.Mám pocit ako by som bola jedina čo ma ten problem a nevedia si s nim poradit(futr len take a ine lieky a nic mi nezebera).Furt ma posli niekde a vsade kde sa obiednate tak cakat 4 tyz, a ziaden vysledok.Uz ma poslali ze su to vnutornosti,ale sono mám dobre.Dakujem za odpovede
18. okt 2009 o 13:46  • Odpovedz
ahoj,
ja mam tiez taketo bolesti, ale stalo sa mi to zatial len 4x. bolest do praveho rebra, pravdepodobne z chrbtice. vcera mi muz musel zavolat sanitku, pretoze som nevedela ani dychat. brutalna bolest, ale asi po dvoch hodinach ustupila. strasne sa bojim, ze ma to chyti zas, je to neznezitelna bolest, ktoru vlastne ani neviem popisat. u doktora som s tym zatial nebola, ked ma to chyti este raz tak budem musiet
prepac, ze som ti neporadila, budem rada ak tu niekto popise viac
19. okt 2009 o 17:46  • Odpovedz
nie som z kosic tak ti neviem poradit konkretne, ale urcite skus vyhladat fyzioterapeuta, ktory by ti pomohol odbornou masazou, existuju aj moznosti ze ta na rehabilitacie k fyzioterapeutovi moze odporucit ortoped a potom by si to mala mat ciastocne hradene cez poistovnu... informuj sa na to... moja mama ma podobny problem, tiez sme volali sanitky a pod.,vyrazalo jej to do srdca, ortopedi, neurologovia, vsetko sa skusalo ale teraz ju drzia v kondicii a pohode jedine masaze... ja sama ked som mala problem niekolko tyzdnov s chrbticou tak mi stacila jedina masaz... ale pozor nie hociaky maser, ale odbornik fyzioterapeut
19. okt 2009 o 17:57  • Odpovedz
Holky a napadlo Vás, že to vůbec nemusí být záda a může to být např. žlučník, který je po porodu dost častý??? Já jsem totiž měla taky šílené bolesti "zad". Jednou mě to chytlo už v těhu a po porodu to bylo častější a najednou jsem měla takové bolesti, že jsem nemohla ani dýchat, prostě nic. A byl to žlučník, musela jsem na operaci a už je venku. Žlučníkový záchvat je dost těžko rozeznatelný od bolesti zad, tak nějak totiž jde těžko určit odkud ta bolest jde...já to měla taky tak. Několik měsíců jsem si furt namlouvala, že mě bolí záda, že to je z různých poloh u kojení atd...Zajděte si na obvodním dr. a řekněte mu to, ať Vás pošlet na ultrazvuk a tam se rozhodne.
23. okt 2009 o 12:46  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.