• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bolesti kĺbov

(zamknutá)
12. mája 2009 
Viete niekto poradiť? Som mamička pol ročnej dcérky , malú kojím a v poslednom čase ma dosť bolí pravé koleno a pravé zápästie. Myslím , že sú to klby.V tehotenstve som nemala žiadne problémy. Všetko to začalo asi pred tromi mesiacmi a momentálne sa to zhoršilo bolesti naberajú na intenzite. Ďakujem za všetky odpovede.
12. máj 2009 o 10:43  • Odpovedz
Ahoj Katkami, nevím, jestli zrovna poradím, jen, že mám podobnou zkušenost...Taky pořád ještě kojím a myslím si, že to bude tím, že tím kojením odchází vápník a proto ty bolesti..Já je tedy nemám často. Pila jsem denně mlíko nebo jedla jogurty, ale jak malá začla jogurty baštit, od 10m, tak já je už moc nejím, tak od té doby se mi to pobolívání datuje. Koupila jsem si vápník v tbl.... :wink: je to kombinace s hořčíkem a zinkem..trápí mě někdy i křeče v nohách, jak pořád stojím - nima času na sezení :grinning:
12. máj 2009 o 11:06  • Odpovedz
ahojte...mna zacali zapastia boliet asi po roku kojenia, pridali sa aj clenky...zapastia ma boleli tak, ze niekedy som ani klucku nevedela stlacit :confounded: ...kupila som si vapnik v pripravku Caltrate a skombinovala s centrum materna...teraz je to uz v podstate ok...obcas zaboli ale minimalne :wink:
12. máj 2009 o 12:54  •  3 deti  • Odpovedz
Ahoj katkami, tiez ma velmi boleli kolena, bola som aj u ortopeda, dostavala som injekcie do kelena a tabletky - lekar povedal, ze som ich mala pretazene. Odporucam lekara, mne to dost pomohlo
12. máj 2009 o 15:21  • Odpovedz
12. máj 2009 o 16:25  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.