• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bolesti po revízii maternice

(zamknutá)
8. decembra 2008 
Ahojte. Chcem sa spytat tych, co tento zakrok museli tiez podstupit (revizia maternice po spontannom potrate). Mali ste po nom bolesti v podbrusku a vajecnikoch? Ako dlho? Ja som po tomto zakroku treti den a musim byt na ibalgine neustale, lebo inak mam dost silne rezave krce v podbrusku. Nekrvacam, ani nemam teploty. Mate s tym skusenost? K svojej dr. idem zajtra. Myslite, ze ide o zapal maternice alebo zatial je to v poriadku a ma to tak byt po takomto zakroku? Dakujem.
7. dec 2008 o 10:45  • Odpovedz
Ahoj Mimumuska ja som ti na tvoju otazku odpovedala vcera vo forume SNAZILKY :wink:
7. dec 2008 o 22:19  • Odpovedz
mimuska: ja som mala bolesti dlho, mozno par mesiacov. bola som na kontrole-roobili mi aj sono a vsetko bolo ok. Dr. mi povedal, ze to proste po tom zakroku byva. Ale radsej chod na tu kontrolu. Pre istotu. Ale ak nemas teploty, tak zapal tam nebude.To by si mala horucky.
8. dec 2008 o 09:04  • Odpovedz
ahoj susik co to je ta revizia ja si to vysvetlujem tak ze to je nejaka kontrola? ci co
8. dec 2008 o 09:13  •  4 deti  • Odpovedz
Revizia je cistenie maternice kyret. No ja som napriklad teplotu vobec nemala a lekar mi pohmatom zistil zapal krcka brala som antibiotika. Na nete som citala ze zapaly su dost caste po kyrete.
8. dec 2008 o 10:20  • Odpovedz
aspinka: no, ked to zle vycistia...jednej holke co bola so mnou na izbe to museli asi 2x znovu cistit-jej to zbabrali :unamused:
8. dec 2008 o 11:21  • Odpovedz
No toho som sa obavala aj ja ale nastastie ked mi robil UTZ povedal krasne vycistena maternica :grinning: ale az vysetrenim pohmatom ked som zacitila ostru bolest povedal ze zapal krcka :unamused: skusal aj vajecniky ale tie boli OK radsej som hned kupila alchamiku a za tie tri tyzdne som ju celu vychlastala :sunglasses:
8. dec 2008 o 12:02  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.