• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bradavicky u synčeka

(zamknutá)
9. decembra 2008 
Ahojte babenky,skusala som hladat vo fore,vyhodilo mi vsetko co som nechcela.Malej sa vyhodili na rucke take 2 vyrazky,vyzera to ako bradavicky su zcervenale a nehnisave,ani neviem ci ju to svrbi alebo nie.Je to vypukle ako znamienko,neviem rady co mastit.pomozete?
19. nov 2008 o 22:01  • Odpovedz
Moja Timeika mala tiez okolo roka na prsteku, ale jej to zmizlo samo....ani neviem kedy :slight_smile: .Zaklad je, aby si to nedaval do pusy, nakolko sa moze stat, ze sa jej to prenesie tam.Pokial ju to neboli, alebo nehnisa, tak sa s tym nerobi nic.Ono to zmizne casom.Treba sledovat, ci sa to nerozmnozuje po prstoch :unamused:
19. nov 2008 o 22:41  • Odpovedz
autor
Ma len tie dve.Dnes sa jej to trosku zväcsilo,keby som aspon nebola vcera u dr.Ale tolko veci okolo zapalu priedusiek,ze som uplne zabudla jej to ukazat.Ale pockam do utorka,vtedy je poradna a menej ludi tak zajdem za nou,nech sa pozrie.Vyzera to zapalene a tvrde,len ten hnis tam nie je tak neviem.
20. nov 2008 o 11:57  • Odpovedz
ahoj sipcek.bola si s tým u dokiny? čo ti na to povedala? malá občas tiež má také kadčo na ručkach, stáel si ich dáva do pusy, nedá sa jej v tom zabrániť, rastu nám zubky konečne.
9. dec 2008 o 22:39  • Odpovedz
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.