• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celoslovenské stretnutie májovčatiek 2008

(zamknutá)
8. septembra 2009 
kedy a kde takto megaakcia vypukne? no podme sa dohodnut..
12. jan 2009 o 20:44  • Odpovedz
pre nas kdekolvek a kedykolvek, my sa prisposobime.
a chcete to robit takou formou, ze cely vikend, ci len take jednodnove?
12. jan 2009 o 20:48  • Odpovedz
no ja by som isla aj do BA, nevadi mi, ale mozno by bolo zaujimae spravit aj nejaky stred. Nicol mozno aj niekde vo vasich koncinach? Tam je krasne.
A s oteckami? Neviem, ale mne sa zda, ze by to mohlo byt zlate, nech sa aj oni troska zoznamia :wink: aspon moj vacsinu z vas pozna z rozpravania a aj sa informuje co nove :wink:
12. jan 2009 o 20:51  • Odpovedz
hocikedy...v marci BA isto, ale inak sooorry, nieeeee :wink: aj ked vacsina je z BA, nebudme nefer, ok?
12. jan 2009 o 20:51  • Odpovedz
No mne by sa to tiez okolo Martina celkom pacilo :slight_smile:
12. jan 2009 o 20:52  • Odpovedz
no nam je tiez jedno. nech sa vyjadria hlavne "vychodniarky", ci by dorazili do BA, alebo to urobime niekde v strede. a myslim, ze by bol fajn aj nejaky vikedn s tatinovcami. napriklad niekedy v juili vramci dovolenky. :wink:
12. jan 2009 o 20:52  • Odpovedz
autor
no ja tiez suhlasim s tym, aby boli aj tatinkovia..a aspon ten vikend, jeden den sa mi zda hrozne malo..no a jasne, ze v lete najlepsie :sunglasses: ..nooo a co tak slovensky raj? aj nejaka priroda, taka light tura ala prechadzka (jezis to je spojenie :sweat_smile: ) by bola paraaaadna
12. jan 2009 o 20:55  • Odpovedz
ten stred sa paci aj mne. a s ockami by to bolo super :dizzy_face:
12. jan 2009 o 20:56  • Odpovedz
och jo, slovensky raj super, pieniny vraj pecka tuti, ale moc daleko, ja by som aj oravu, resp. kysuce brala...no proste prirodu...ockovia sa isto radi pridaju :dizzy_face:
12. jan 2009 o 20:58  • Odpovedz
anjelok, hmmm, taky Cingov? ozaj tam sa nam bude Zuzkazrzka vydavat, dufam,z e som neprezradila tajomstvo :stuck_out_tongue_closed_eyes: A urcite vikend aspon.
12. jan 2009 o 20:59  • Odpovedz
autor
slov. raj je asi narocny na tury, dietky budu este malicke a je tam vela pocernych. tak nejake nizke tatry, alebo poprad, mikulas, kde su aquathermaly a da spravit prechadzka po asfaltke na pleso a pod..alebo banska stiavnica, kremnica, donovaly?
12. jan 2009 o 20:59  • Odpovedz
no iste aspon vikend...vsak ked mi zacneme diskotovat, ockovia nas budu musiet v nedelu nasilim vytiahnut domov :grinning:
12. jan 2009 o 21:00  • Odpovedz
ze diskotovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: malo byt diskutovat...alebo som tam zahrnula aj daku didzinu :grinning: :grinning:
12. jan 2009 o 21:01  • Odpovedz
didzina je supis ockovia postrazia a my pojdeme zit :grinning:

som za vikend s oteckami a nam je jedno kde bojnice su pekne napriklad ale to je velmi blizko
12. jan 2009 o 21:05  • Odpovedz
hmm kocky, tak hor sa do hladania nejakeho rodinneho penzionu, kde sa vsetky popraceme :grinning:
12. jan 2009 o 21:06  • Odpovedz
takze cca dohodnute
-ze to bude vikend
-ze berieme aj ockov

daky jun/jul ?
miesto- kdekolvek sa dovtedy dohrabem, ubytko zozenieme..
je fakt ze z BA je tu najviac...ale co by sme tolke vo velkomeste robili, priroda by bola fakt super, a ze u nas na okoli aj je :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. jan 2009 o 21:08  • Odpovedz
autor
evi no najprv sa musime dohodnut na lokalite a potom pohladame penzion...a este sa musime dohodnut na case, lebo ked budeme objednavat penzion, tak to musime dopredu, lebo vsak na leto to bude obsadene..

ok, tak co uz mame: bude to vikend (prespi sa bud jedna noc alebo dve..z piatka na sobotu a zo soboty na nedelu. kto chce, pride az v sobotu)
bude to s tatinkami

a teraz..kedy..co tak jul?
12. jan 2009 o 21:12  • Odpovedz
nooo...prave pozeram nejake ubytka s kapacitou nad 20osob...ha ha...neni taka sranda :wink:
12. jan 2009 o 21:14  • Odpovedz
i ked mozno by bolo lepsie skorsi termin..trolinku
maj je narodeninovy to budeme vsetky zaneprezdnene :stuck_out_tongue_closed_eyes: co poviete na april...lebo potom sa ripneme priamo do sezony a to bude mozno problem ubytko pre tolko ludi zohnat..teda predpokladam :confused:
12. jan 2009 o 21:14  • Odpovedz
no ak april, tak treba za dva tyzdne rezervovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. jan 2009 o 21:16  • Odpovedz
autor
nicol :grinning: ..no kym ja napisem prispevok, tak ma niekto predbehne..ale ze aj to iste napise :confused: :grinning:
no a poznas tam nieco, kde by sme sa mohli viacere ubytovat? nejaky schopny hotel..

dajte tipy tie, co nie ste z ba, ci tam mate na okoli nieco pekne, co by stalo zato vidiet, resp, co by sa dalo robit..
12. jan 2009 o 21:16  • Odpovedz
autor
ja radsej leto..april, to je kadejake pocasie, bude treba vela oblecenia brat, aj na zimu, aj na teplo, potom radsej jun..a zas mozno maminam, co maju viac deti by tie prazdniny tiez asi lepsie vyhovovali, ci ako? ja neviem :confused:
a to je jasne, ze to s tym ubytkom nebude taka sranda, preto som otvorila temu uz teraz :wink:
12. jan 2009 o 21:19  • Odpovedz
suhlasim, asi ten april, alebo jun? leto uz bude problem
12. jan 2009 o 21:20  • Odpovedz
anjelok aspon vidno ze sme jednotne naladene :grinning:

asi fakt radsej jun, vsak ak ubytko najdeme dake, casu hadam dost na rezervacku
kolko nas ale ca bude....ked kazdu nasobim min troma...veeeela
12. jan 2009 o 21:22  • Odpovedz
no ved vravim, jednotne naladene...jankapo... :astonished: akurat som dumala ako sa vola ta stranka s tymi chatami..a tot ho
12. jan 2009 o 21:23  • Odpovedz
autor
no my budeme potrebovat aspon taketo nieco..kapacita 100 osob :sweat_smile:

http://www.uby.sk/penzion-hp-zornicka-donovaly
12. jan 2009 o 21:24  • Odpovedz
autor
jani to je male nie?

ved len v ba nas bolo 12..takze ked dame cele slovensko, tak aspon 30 rodin by nas mohlo byt..takze take nieco potrebujeme (aspon 30 izieb, cize 60 osob)
12. jan 2009 o 21:28  • Odpovedz
misanik...hmm...to vyzera dobre, ze aj vybehnut je kde...navsteva ladova jaskyna a tatralandia, by sme mali aj skupinove vstupne...ci dvojskupinove dokonca :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. jan 2009 o 21:34  • Odpovedz
no nevidela som to nazivo, takze neviem ake to je naozaj
12. jan 2009 o 21:35  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.