• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celoslovenské stretnutie májovčatiek 2008

(zamknutá)
8. septembra 2009 
anjelok,jasne ze nie mukou,gulas zahustujeme zemiakmi :wink: ja si myslim,ze jest bude co stale,raz gulas,raz gril,ranajky su nenarocne na pripravu a nejaky tan obedik zvladame v restike ci co to tam je...nie?
19. jan 2009 o 19:14  • Odpovedz
autor
efcso, no chcela som dead line, ale predsa uz som dlho od pisanej angliny prec, a ze ked nicol (mimochodom s anglickym priezviskom ) to tak napisala, tak som napisala aj ja :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. jan 2009 o 19:29  • Odpovedz
autor
slneycko super, tak si dam aj ja :wink: len ne moc korenene pre nas este zotrvacne kojace matky :grinning:
19. jan 2009 o 19:30  • Odpovedz
anjelok, tak to som ani nevedela, ze my robime bezlepkovy gulas, my len zemiacikom :grinning:
19. jan 2009 o 19:53  • Odpovedz
a dufam, ze ten gulas budeme mat v com uvarit...snad tam budu mat daky poriadny kotlik...a aj gril. :confused:
19. jan 2009 o 19:57  • Odpovedz
autor
katka ked nie, tak bude utekat domov pre nejaky kotol :grinning:

misanik a zaprazku tiez nerobite do neho? lebo ta sa robi s mukou..
19. jan 2009 o 20:02  • Odpovedz
leni, nie, nedavame do gulasa zaprazku :slight_smile: ja aj doma do omacok alebo polivok zahustujem zemiakom, tak nam to chuti a naucil am to ocko on je moravak u nich sa tak varieva, len ma nenapadlo ze je to vlastne bezlepkove varenie :grinning:
19. jan 2009 o 20:06  • Odpovedz
ved my kotlik mame, ale tak pre par ludi...to by nam nestacil. :grinning:

anjelok...do gulasa sa nedava zaprazka...zahusti sa len zemiakmi.
19. jan 2009 o 20:06  • Odpovedz
veru katka, ty si blizko, pobezis pre kotlik :wink:
19. jan 2009 o 20:07  • Odpovedz
misanik..dobra rada..to by ma veru nenapadlo takto doma varit...a isto je to chutnejsie ako s mukou.
19. jan 2009 o 20:07  • Odpovedz
sak aj ja este kojim,ale pre nekojace urobime take stiplave daco,to si potom da kto chce :wink:
19. jan 2009 o 20:16  • Odpovedz
ahojte tak som vas riadne zanedbala :sweat_smile:
dufam ze to nahradim veeelikanskym kotlikom, pre vsetkych v nom bude dost gulasiku :grinning: l
en muz ma 2 podmienky :stuck_out_tongue_closed_eyes: bude sefkucharom :grinning: (s asistentkami) a ze niekto ten kotlik aj umyje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vezmeme aj maly gril, a tycky na opekanie
babyyyy ja sa tesiiiim
na chajdicku nas dajte k kymkolvek, jani, evi?
19. jan 2009 o 20:20  • Odpovedz
:astonished: :astonished: :astonished: sorry za anglinu...hruza, vidno ze musim spat do prace....inak som nemcinar (aj to priezvisko :wink: ) ale do nedavna som si myslela ze aj anglina mi ide :angry: :angry:
19. jan 2009 o 20:20  • Odpovedz
kats..to je super, ze gulasik navari tvoj muz...chlapi vedia super gulase navarit..teda, okrem mojho. :cry: ten akurat tak prazenicu,kavu a caj.

nicol..nic si z tej angliny nerob...ja ju neviem vobec. :grinning:
19. jan 2009 o 20:27  • Odpovedz
autor
katka, ved ani my nerobime so zaprazkou, ze len, ze niekto mozno ano :confused:

nicol :grinning: ..nerieees :sunglasses:

kati, tak to je paraaada, mne je jedno, kto bude sefkuchar, asistentky sa prihlasili a hrnec snad niekto umyje (ja to urcite nebudem :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
a my sme od macochy, ci co? :angry:
19. jan 2009 o 20:45  • Odpovedz
leni jasne ze nie si od macochy :grinning: ale akosi ta automaticky vynechavam :sweat_smile: kedze tie nase dve chlpate potvorky... a natalka ich zatial moooc nemusi no ale mozme ju dovtedy vycvicit, ze bude bonosovy usi tahat :wink:
19. jan 2009 o 20:49  • Odpovedz
a jasne ze zahustovat nastruhanym zemiacikom :wink:
19. jan 2009 o 20:49  • Odpovedz
joj, ja ani neumyvam hrnce... ekzem :grinning:

leni, ku nam sa este urcite zmestite!!! len sa musite soravne rozdelit do posteli, my sme zatial 4 v 1, ale sme bez deti, takze do pohody...
19. jan 2009 o 20:50  • Odpovedz
efcso, sak rezervujme tu jednu 5-ku a to staci celej vyprave :grinning:
19. jan 2009 o 20:52  • Odpovedz
hrniec umyju chlapi :wink: aspon sa nebudu /teda aspon ten moj furt/ pytat co tam budu robit :grinning:
19. jan 2009 o 20:52  • Odpovedz
a ti vasi hafani nehryzu??..lebo ja sa bojim psov-a hlavne takych velkych. :dizzy_face: raz ma jeden uhryzol, a odvtedy sa bojim.
19. jan 2009 o 20:54  • Odpovedz
ka77ka, sak hryzu, coby nehryzli! ako by inac jedli? ale ludi nie.

nicol - co to citam!!!! ty beries muza? to snad nie!!!!!!! ved sme sa dohodli, ze bez, ne???????? :fearful:
19. jan 2009 o 20:57  • Odpovedz
mne uplne postaci, ked bude muz behat okolo deti :dizzy_face: , aspon si trosku oddychnem.
19. jan 2009 o 20:57  • Odpovedz
autor
vsak kvoli tomu beriem aj ja muza, nech pomoze s malou..lebo cely den byt sama s nataly..no by som osedivela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a my si vystacime aj sami, cize rezervujem si dvojecku :sunglasses:
19. jan 2009 o 20:59  • Odpovedz
efco...ale nam nesedeli tie izby :unamused: inak by som ja sla bez...a len s vami :wink: :sweat_smile:
ale este to nie je na 100%, pockam na vsetky pocty kuskov..a potom podla chyzi este uvidim :sunglasses:
19. jan 2009 o 21:07  • Odpovedz
evi, ja som 100% bez muza :sunglasses: i ked vcera som tu konecne predhodila, ze ako to sklbit, co budu robit ni s velkacmi a uvidime...len auto bude problem, takze mozno doficime vlakom alebo busom a potom po nas pride..este neviem ni, len to ze s pia na sob by som mala nocovat..do konca tyzdna poviem naisto...
19. jan 2009 o 22:42  • Odpovedz
jo a moj muz nevreil, ze na taketo stretko pojde nejaky chlap dobrovolne..tak som mu citala niektore vase prispevky...a suhlasil s evkinym muzopm (to s tymi svokrami...)
19. jan 2009 o 22:43  • Odpovedz
verulka...aspon sa nebude moja terezi nudit, ked zoberies tvojich velkacov.
20. jan 2009 o 11:19  • Odpovedz
anjelok citala som tabulku a u mna je tam maly hacik- Danielkovi budu v auguste 4 tak mi ho asi jako dieta do troch rokov nezoberu- ale nehnevala bysom sa
inac sa jakoze docela dost tesim!!
20. jan 2009 o 12:46  • Odpovedz
ajka, ma len 3! tak budeme vsetky svorne mlcat ako partizanky!!!
20. jan 2009 o 13:04  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.