• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celoslovenské stretnutie májovčatiek 2008

(zamknutá)
8. septembra 2009 
no neviem ci to pomoze- on uz dnes vyzera tak na 4-4,5r :sweat_smile: :sunglasses: , a do leta sa este zmeni.... :dizzy_face:
20. jan 2009 o 17:04  • Odpovedz
autor
ajka ale ved v pohode, tak normalne zaplatis, dieta do 12 r. ma 50% zlavu..
20. jan 2009 o 17:15  • Odpovedz
jasne, sak mi o to nejde :wink: , jasne ze v poho zaplatim :dizzy_face: pohodickas :sunglasses: :sunglasses:
20. jan 2009 o 17:38  • Odpovedz
já jen aby to sedelo pri objednavke :wink:
20. jan 2009 o 17:39  • Odpovedz
a je to tam, ze ak mas tri aj den uz musia platit? a co treba potvrdit rodnym listom, ci co? ved ma tri, nie, tak platit netreba!!!
20. jan 2009 o 17:52  • Odpovedz
autor
ajka, je to na tebe..mozem sa pri objednavke opytat, ze ci sa dokazuje vek..nech nie su potom zbytocne problemy. a vsetky udaje do tabulky sa nahlasuju misanik do IP, tak ked chces zmenit, napis jej, lebo ja budem pri objednavke vychadzat z tabulky..
20. jan 2009 o 18:58  • Odpovedz
napisala som misanik ip, este mrknu na tu stranku jako je to tam
20. jan 2009 o 19:13  • Odpovedz
autor
baby som sa rozhodla, ze zajtra tam idem volat, ci maju volny termin s tym, ze nech nam ho rezervuju a daju termin dokedy treba upresnit pocet ludi. nerada by som bola, aby nam to niekto vyfukol..hlavne,ked sme sa tak pekne na tom termine dohodli.
20. jan 2009 o 19:38  • Odpovedz
autor
ajka este otazocka, maly bude mat zvlast postel? myslim ten trojrocny
20. jan 2009 o 20:02  • Odpovedz
autor
baby, kedze nepredpokladam, ze uz sa niekto prihlasi, tak aby sme mali prehlad co a ako (viaceri sa na to pytate), tak som vas predbezne rozdelila: napiste, ci suhlasite..dvojky su obsadene vsetky, ta jedina stvorka,trojky ostavaju este 2 volne a 5-tiek je volnych 8.
anjelok - dvojka
mirka20 - dvojka
betatka - dvojka
slnyecko - dvojka
nicol -dvojka
moni - dvojka
miriamka - dvojka
ajkabezka - trojka
ka77ka - trojka (opytam sa, ci sa bude dat len na jednu noc, lebo povinne su 2)
efcso, jankapo, miska - patka (efcso s jankapo v jednej izbe)
eviku, kats - patka
luca26, enajka - stvorka

dalsia vec je, ze v patke zrejme bude treba zaplatit tu piatu postel (opytam sa na to), za neobsadenu je poplatok nizsi - 210 sk. je nefer, aby to platili baby, co budu na patkach, kedze ich neobsadia. preto navrhujem, ze si ten poplatok rozdelime vsetci. robilo by to na rodinu cca 53 sk, myslim, ze to kazdy dokaze zniest. tak napiste, ci aj s tymto suhlasite.
este musim zistit, v ktorych bungalovoch mozu byt psi, lebo na stranke je napisane, ze vo vyhradenych bungalovoch a nevieme, ktore su to.
este musime doriesit verulku a katku (1noc).

prosim pripomienky.
20. jan 2009 o 20:19  • Odpovedz
anjelok...s tymi 53sk suhlasim..to fakt nikoho nezrujnuje si myslim...no skus sa opytat, co povedia na tu jednu noc...ja som rada, ze som muza ukecala aspon na jednu, lebo najprv nechcel ist vobec.vraj staci, ked tam budem len v sobotu :frowning2: ..ale potom som mu ukazala, ze viaceri chlapi idu, ze nebude sam, tak suhlasil...daj mi potom vediet cez ip, co si zistila.dakujem.
20. jan 2009 o 20:54  • Odpovedz
autor
katka jasne, napisem..a nie ze viaceri chlapi idu, ale skoro vsetci idu s muzmi az na efcso a jankapo.
skus ho navnadit na gulasik a grilovacku :dizzy_face: :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..bude faaajn a keby sa s nami nudil, tak moze zobrat terezku na vylet a pojdu len oni dvaja..tam je naozaj kam ist..vlastne, ty vies :sweat_smile:

nooo a este jedna vec..keby chcela ist nicol sama, tak to mozme vyriesit takto:
efcso, jankapo, nicol v trojke a misanik vo dvojke namiesto nicol..a usetrime jednu patku :wink: ..takze dajte vediet :dizzy_face:
20. jan 2009 o 21:08  • Odpovedz
anjelok...vsak moj chlap je dost spolocensky tip, toho sa nebojim, ze sa bude nudit...len nikoho nepozna..vlastne ani ja nie :grinning: ...ale zoznamime sa a bude veselo.
ozi, a verulka ide z piatka do soboty?
20. jan 2009 o 21:13  • Odpovedz
autor
katka ano, uz som rozmyslala, ze vas nejako skombinovat, ale vy ste styria, ona sama..je to zlozite. mas nejaky navrh?
ja som rozmyslala, ze vy do trojky na jednu noc (ak nam povolia, no budem tvrdo vyjednavat :grinning: ) a verulka na jednu noc na pristelku k niekomu..myslim, ze bude vitana kdekolvek ako misanik pekne napisala. u nas urcite :wink:
20. jan 2009 o 21:18  • Odpovedz
zvladnut dve temy po dvojdnovej absencii je nad materske sily. :sweat_smile:
zajtra asi tiez nebudem, tukam do muzovho pracovneho, jo- a mam nabity program, tak vas velmi pekne prosim, dajte si pauzuuuu
20. jan 2009 o 21:28  • Odpovedz
nevyjadrila som sa dost jasne??? :grinning:
so vsetkym suhlasim...nestiham protirecit
20. jan 2009 o 21:35  • Odpovedz
s 53 Sk suhlasim a izbami myslim ze ani Luca nebude suhlasit
20. jan 2009 o 21:35  • Odpovedz
20. jan 2009 o 21:39  • Odpovedz
leni, suhlasim so vsetky, tych 53 Sk, jasneee
nam je jedno, kludne budeme s dievcatami aj sami... muz bude frflat na psa, ale len predomnou, pred vami nie a ja take frflania ignorujem, takze pohodaaa :grinning:
20. jan 2009 o 21:41  • Odpovedz
autor
misi, no ved ked nicol pojde sama, tak budete sami, pockame co povie..

jani s izbami teda este poriesime :wink: ..aj lucka sa hadam vyjadri..toto je navrh, da sa to menit podla dohody k spokojnosti vsetkych :wink:
20. jan 2009 o 21:45  • Odpovedz
este miriamka mi tam ostala s ?, pisala tu ze idu a nedala vedeit nic viac, poslem jej IP
20. jan 2009 o 21:46  • Odpovedz
anjelok- on dost cestuje poposteli takze asi bude mat svoju postel lebo bysme sa nevyspali :confounded:
a otazocka- neviem ci uz tu bola- mozeme mat svoje cestovne postielky? :sweat_smile:
dakujeeeem :dizzy_face:
20. jan 2009 o 21:47  • Odpovedz
aqjkabezka, ak donesies svoju postielku, dieta sa pocita ako dieta do 3 rokov bez naroku na postela je zadara
20. jan 2009 o 21:48  • Odpovedz
pozerala som este raz ten bungalov a tusim su to dve izby tak to by sme mohli zvaldnut. Len snad tam budu normal manzelske postele nakolko Nellinka nevie spat inak ako s nami v posteli a ani cestovnu nemáme.
20. jan 2009 o 21:50  • Odpovedz
leni asi treba hlavne zistit ktore chyze budu moct byt so psami a podla toho sa aj tak izby poprehadzuju, ale dobre si to porozdelovala, tak aspon vieme kolko bungalovov.
20. jan 2009 o 21:53  • Odpovedz
autor
jani no co som pozerala na tych fotkach, tak by sa mali dat spojit..

ajka, postielku ber, inak sa da pozicat, ale za poplatok..a zas tolko postielok neviem ci by mali :sweat_smile:
a dala som vas do trojky, este prezistim, za aku cenu bude danielko :wink:
enajka, mne sa zda, ze tam by sa vsade dali ked tak spojit tie postele :wink: aspon podla fotiek s ami zda, ze by to islo
leni, sme to iste napisali :grinning:
20. jan 2009 o 21:54  • Odpovedz
autor
misi ved hej, to som aj pisala, ze to musim zistit, toto som dala len ako prehlad..aby sme uz priblizne vedeli.
20. jan 2009 o 21:55  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.