• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celoslovenské stretnutie májovčatiek 2008

(zamknutá)
8. septembra 2009 
autor
misi :grinning:
20. jan 2009 o 21:55  • Odpovedz
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2289671&vReferer=
zmena v tabulke, aj katka ma starsiu princeznu starsiu ako 3 roky
20. jan 2009 o 22:01  • Odpovedz
tak potom ja suhlasim uvidime co lucka
20. jan 2009 o 22:06  • Odpovedz
pokial su oddelene izby nemam s tym najmensi problem :wink:
21. jan 2009 o 08:12  • Odpovedz
ak by to neslo, tak si radsej vezmeme trojku, lebo speedko nie je az tak priatelsky k psom - neznesie pri sebe dalsie "gule"... :sweat_smile:
21. jan 2009 o 08:25  • Odpovedz
autor
cafte babule, volala som tam, mame to predbezne rezervovane do konca januara. dovtedy upresnim pocet osob a pocet bungalovov a oni nam urobia kalkulaciu (vsak nejaka zlava, ne? nejdeme podla cennika :wink: )
poriesime nieco aj s tou jednou nocou..a psikov nam prisposobia do tych bungalovov, kde uz psici boli, takze pohodka :sunglasses:
o posteli na patkach sa rozhodnu, vysledok uvidime v kalkulacii, ale zas tych 50 sk neni taky problem.
ajka, trojrocny sa bere uz ako trojrocny, cize nie DO troch rokov, ked chces aj postel, tak normal 50% zlava ako som pisala.
zaloha sa bude platit len 20%, zvysok na mieste, co si myslim, ze je fajn..
21. jan 2009 o 09:36  • Odpovedz
leni super :dizzy_face: sikovnica si.
21. jan 2009 o 11:42  • Odpovedz
jaj babule, ste tu toho popisali. na gulasik a grilovacku sa moooooc tesime a suhlasime so vsetkym, co ste tu popisali.
leni, super si to dohodla.
uz sa nevieme dockat toho juna. este vymodlit krasne pocasie a nie je co riesit :dizzy_face:
21. jan 2009 o 11:44  • Odpovedz
autor
diky baby, aj ja sa tesim :dizzy_face:
21. jan 2009 o 12:06  • Odpovedz
Super,veeelmi sa tesime,zo vsetkym suhlasime uz ozaj anjelok len to pocasie vybav :wink:
21. jan 2009 o 12:16  • Odpovedz
leni, jedna poznamka, my sme chceli ist do 5ky v pripade, ze s nami bude nicol, inac nam staci 4ka... a tych co chcu na jednu noc - chcu tu istu alebo kazda druhu, lebo ak kazda inu, nie je problem, nie? zahlasi sa ako jedna osoba a navlecky si donesie...

pocasie mate tutove, kedze idem aj ja, takze to uz je vybavene, len by som podotkla, ze sa moc neteste, bo to moze aj nie najlepsie dopadnut...

a moj mnazel je presvedceny, ze ani jeden manzel tam NECHCE ist a ani nepojde a vraj na to mam vziat jed, ze to nerobia dobrovolne a urcite si to rozmyslia... asi by si rozumeli s durom od verul a marekom od jankapo :grinning:
21. jan 2009 o 12:25  • Odpovedz
anjelok súhlasíme :slight_smile:
Len to počko ešte všetky musime vybaviť :sunglasses:
21. jan 2009 o 12:30  • Odpovedz
ja som muza sice uz ukecala :wink: ale..
existuje tam este daka volna 4ka...lebo viem si predstavi efco,jankapo a ja plus dietky a pes v 4ke a miske prenecham 2ku...no a potom k nam mozu ist jednonocny (verul)
ale 5 dospelych, 4 deti a pes v 5tke :astonished: to by bolo dost aj na mna, nie len na chudatko miskinu polovicku :wink:
a ja nechcem spat v kuchyni :confused:
21. jan 2009 o 12:53  • Odpovedz
nicol, ved to som len navrhla, aby si nemusela muza znasilnovat ked nechce ist! a aspon by si nam mohla ranajky spravit kym sa zobudime (nebudeme ti predsa po "spalni" behat :grinning: ) a splnil by sa ti pradavny sen!!! ved sa nerob teraz, ze nechces ked mi do ip stale vypisujes, ze chces byt v kuchyni!!! :sunglasses:
21. jan 2009 o 12:58  • Odpovedz
hej kuchyna to je moj sen :grinning: :grinning: :grinning: ale ja neviem robit mufinkovske ranajky...staci vam jablkovy dzus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. jan 2009 o 13:37  • Odpovedz
no hahaha! :angry: velice vtipne!!!! sa hadzem o zem. normalne ze srandy kopec, nalada vrcholi, davy saleju.... :angry:
21. jan 2009 o 13:53  • Odpovedz
ja vyspim aj v kuchyni, aj ranajojky pripravim, ja kuchynu mozem...
len akoze kojenie- hmmm...ake intiimne, chudak Mato.....
21. jan 2009 o 13:56  • Odpovedz
ale efcoooooooooooooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: okamzite vymaz tych zuriacich smailikov...vsak na nepoznas co sranda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jan 2009 o 13:57  • Odpovedz
efcso, a s tymi manzelmi, straaasne sa tesiacimi na dav matiek a ich deti, vratane psov- to bolo viac ako trefne...
ale neryp do toho, cica, sak nech sa zienky raduju akych ony maju obetavycyh chlopov, a my- no odludi :wink:
21. jan 2009 o 13:59  • Odpovedz
jo, a sme v mensine, takze :zipper_mouth: lebo to docista vyzera ze zavidime... :confused: ja len straasne zavidim odvoz, ja po...toto jezkov kym tam dojdem :frowning2: ale challenge je to, tak idem
21. jan 2009 o 14:02  • Odpovedz
no jani, ja mam rok a pol vodicak... v juni bude rok aj takmer druhy rok... takze si o tej ceste budeme moct rozpravat... ale ja mam tajnu nadej vo forme verulky, ktorej som navrhla taky male celorodinny vylet do zv... no a potom by sa nam slo jedna radost... alebo sa vo zv pripojim k nejakym pomalsim soferom a pekne ma tam odvedu...

a tych manzelov, no ved ja sa lespie zabavim s tebou, s nim sa mozem kedykolvek pokecat!

nikol sranda nesranda, smajlovia zostanu a basta! :grinning:
21. jan 2009 o 14:11  • Odpovedz
jaaj, a este som chcela miske navrhnut, nech do tabulky napise aj origos mena, aby sme sa stihli do juna naucit.. :slight_smile:
21. jan 2009 o 14:12  • Odpovedz
efco ty mas ale skvele napady :wink: davame miske IP..aj polovicky a psov :confused:

ja vas nemam po ceste inak by ste sa mohli rutit so/za mnou...alebo mam :confused: blondinka s ide studovat mapu SR :zipper_mouth:
21. jan 2009 o 14:19  • Odpovedz
inak ja uz reagujem aj na nicol :grinning: minule sa ma muz pytal...ze co ma ta baba co sme ju v tescu stretli a pol hodiny "zdrzovalali" volala Nikol...no vsak je z MK, nie :sunglasses: ...a ze odkial :astonished: :confused:
21. jan 2009 o 14:21  • Odpovedz
to co ma znamenat, vy nemate deti, ze tu tolko vypisujete?
efcso, teda ty mas skvele napady od kedy si vynechala dalsie kojenie :wink:
21. jan 2009 o 14:54  • Odpovedz
autor
efcso jake mena, ti bude vadit, ked ta budem efcso volat? :sunglasses: mna kludne mozte volat anjelok..ja som zvyknuta, mna tak vola muz :grinning:

misi inak konecne mi dnes dieta spi, po tej nocnej zurke mame posunuty cely den :angry:

k izbam..stvorka je len jedna. preto som vas dala na patku..je uplne jedno, kto bude v tej stvorke, lebo na piate postele sa aj tak skladame vsetci..chapenzi? kedze vas bude najviac (4 dospeli, 3 deti a jeden pes), tak som vas radsej supla tam, kde predpokladam ze je viac miesta..

a jednonocovi chcu ist spat tu istu noc, to uz som prezistovala..to vyriesim, nebojte sa :sunglasses:

napad nicol..ze vas do stvorky a ostane jedna postel volna pre verulku. a kto ju zaplati? verulka jednu noc, ale kto druhu? plati sa postel, nie izba ..ked sa dohodnete, ja nemam problem. ale financne by sa viac oplatilo, keby verulka sla na tu jednu noc k niekomu na pristelku, vyslo by ju to lacnejsie ..ja prichylim kludne.no neviem, ci som to nenapisala jak tatar.. ide o to,aby verulka neplatila 2 noci, ked ide len na jednu..
21. jan 2009 o 15:27  • Odpovedz
hohoho!!! verulka spi s nami!!!! nam ju nikto nevezme!!! neberte nam verulku!!!!
21. jan 2009 o 16:51  • Odpovedz
autor
no tak bude s vami, to je jedno..
21. jan 2009 o 16:51  • Odpovedz
ahojte...tak podarilo sa mi prehovorit muzika a ideme aj my na 2 noci...len som sa nasmiala pred tym, lebo mi zahlasil, ze co tam budeme robit 2 noci, vsak mame male dieta. :grinning: ..neuvedomil si chudak, ze tie deticky su vsetky rovnako stare.
21. jan 2009 o 17:52  • Odpovedz
autor
kati ok, tak vas dame do trojky :wink:
21. jan 2009 o 18:14  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.