• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celoslovenské stretnutie májovčatiek 2008

(zamknutá)
8. septembra 2009 
co to citam..efsco, preco nejdes?????
29. jan 2009 o 13:51  • Odpovedz
baby, rovnoto zruste, ved naco tam aj pojdete, ked my nejdeme :grinning: :grinning: :grinning: ... tak, kto rusi ako prvy? :grinning:
29. jan 2009 o 15:01  • Odpovedz
my nerusime, my sa VEEEELMI tesimeeeeee :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: aj tatko sa tesi na ostatne muzske"polovicky"
29. jan 2009 o 18:41  • Odpovedz
no nas tatko urcite tajne dufa ze sa to zrusi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: ale my idemeeeeeeeeeee :sweat_smile: :sweat_smile:
29. jan 2009 o 19:26  • Odpovedz
autor
nic sa nerusi...my si super uzijeme :sunglasses:

v pondelok volam na rezervaciu :wink:
29. jan 2009 o 21:03  • Odpovedz
hurá..hurá :sweat_smile: :sweat_smile:
uz ti dali daku cenu...ci to asi az pri rezervacke ze? zalohu budeme posielat tebe a ty to potom zaplatis? :wink:
29. jan 2009 o 21:13  • Odpovedz
jasnacka, ze si uzijeme.....a tesiime sa na to. :slight_smile:

anjelok...v pondelok cakame na info. :wink:
29. jan 2009 o 21:19  • Odpovedz
autor
nicol hej, ja im dam vediet presne pocty a oni urobia ponuku :wink:
a so zalohou to bude asi tak ako pises, aj ked moc sa mi to neluuubi, ale ine ma zatial nenapadlo :unamused:

katka, jasneee, neboj :slight_smile:
30. jan 2009 o 10:21  • Odpovedz
no veru s tou zalohou asi len takto...neviem ci by sa im pacilo ked je to kolektivna objednavka a cena ze to budeme platit "nekolektivne" :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale opytaj, mne je to jedno na koho ucet to budem posielat :wink:
30. jan 2009 o 11:18  • Odpovedz
Tak aj my sa uz tesiiiiime, cim davam na vedomie, ze idemeee aj my. Aj manza :grinning: (s poznamkou, ze "no jasne, chlapi budu kocikovat a vy budete klabosit :grinning: :grinning: )
30. jan 2009 o 14:02  • Odpovedz
autor
jani no a? ved mame aj my pravo sem tam vydychnut, ne? :wink:

cez vikend im napisem rezervacku a hned ako mi daju vediet kalkulaciu, tak vam napisem :dizzy_face:
30. jan 2009 o 18:15  • Odpovedz
Takze s jancou a bez efcso: http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2330529&vReferer=
Leni, malo by to byt aktualne aspon podla toho co mi doslo IP.
Ak je tam nieco nespravne, reklamujte cim skor, aby mala lenka spravne pocty :wink:
30. jan 2009 o 19:45  • Odpovedz
kukam, ze moja terezka sa bude musiet vyhrat s ajkinym danielkom, pripadne so psikmi :wink: , lebo starsie deticky tam nebudu.
30. jan 2009 o 23:03  • Odpovedz
autor
rezervacia zaslana, cakam na odpoved :wink:
1. feb 2009 o 21:01  • Odpovedz
ka77ka občas mám pocit, že Dani zabaví aj všechny tatínky, nejen tvojiTerku..je jak na baterky a nejde vypnout.. :sweat_smile:
1. feb 2009 o 23:06  • Odpovedz
vsak Terezi ma tiez energie za 10-tich :grinning: :slight_smile:
2. feb 2009 o 10:14  • Odpovedz
autor
baby posielam odpoved:

Dobrý večer , paní Dzúrová,

potvrdzujem Vám predbežnú rezerváciu , v termíne:

od 12/06 - 14/06.2009

- rozdelenie 2 , 3 - lôžkových bungalovov - TYP A a B , a 4 - a 5 - lôžkových bungalovov - TYP C a D - podla Vášho rozpisu.
Doplatok za neobsadené lôžko pri skupine neučtujeme , naviac pri takejto skupine / nad 20 osôb / jedna dospelá osoba - zadarmo.

Strava: v každom bungalove je kuchynský kút - komplet vybavený - na prípravu jednoduchých jedál.
Raňajky poväčšine hostia si pripravujú sami - ale nie je problém zaistiť PP v blízkej reštaurácii - chata Lúčky , alebo v penzione Energetik.
Raňajky formou bufetu , večera formou výberu jednotného jedla - čo sa týka kvality a prostredia je Energetik ďaleko lepší a aj lepšia kuchyňa a prostredie.

Cena za stravu je : 11,60 EUR / 350,- Sk /

Pri záväznej objednávke do konca 02/2009 - za ubytovanie poskytneme zľavu - 5% - množstevná a skorá objednávka - 3 % - spolu : 8 % zlava.

Rozhodnite sa , a čakáme na odpoveď.
2. feb 2009 o 12:02  • Odpovedz
autor
myslim, ze ponuka je fajn. takze potrebujem od vas vediet, ci suhlasite, ci to mozem zavazne objednat a taktiez od kazdej, ci ma zaujem o tu polpenziu.
ja osobne nie, vzhladom na moju dietu.
2. feb 2009 o 12:15  • Odpovedz
tak to si budu rozumet :dizzy_face:
2. feb 2009 o 13:53  • Odpovedz
Leni, si sikulka :dizzy_face:
2. feb 2009 o 14:00  • Odpovedz
leni, tak to treba fakt co najskor im dat vediet, vsak ta 8%-tna zlava je super. :dizzy_face:
2. feb 2009 o 14:21  • Odpovedz
ja este neviem ci si dat polpenziu, co na to baby hovorite :confused:

ranajky a vecere by som zmakla "suche". skor obed by som rada...ale to pojdeme asi aj normal do tej restiky...a ked sa bude grilovat a varit gulas...
2. feb 2009 o 20:57  • Odpovedz
autor
nicol presne, bude sa grilovat a varit gulas

mozme si napr. v sobotu na obed uvarit gulas a na veceru grilovat. v piatok si na veceru dame hocico, ranajky, to fakt zvladneme v pohodke aj sami, natriet si nejaky chlebik a bude tam aj kuchynka.
a myslim, ze nedelny obed uz kazdy absolvuje cestou domov.

a diky baby, to ja rada :wink:
2. feb 2009 o 21:15  • Odpovedz
autor
ja som sa na tu polpenziu pytala len preto, ze niektore ste tu pisali (uz si nepamatam presne kto), ze by mal zaujem. ale pokial vacsina nebude chciet, tak sa na to vykasleme. zatial mi prisli 2 IP, ze nie. takze posielajte cim skor aj ostatni, nech to mozme zavazne objednat.
2. feb 2009 o 21:17  • Odpovedz
to ja som zacala vymyslat s polpenziou :sweat_smile: teda moj muz, ale ked sa navrhla alternativa gulas a opekanie tak nie je o com. vzdy ked sa bude chciet tak mozme zajst na veceru do tej restiky. :grinning:
3. feb 2009 o 11:36  • Odpovedz
No ja polpenziu nie, naco. Mi to pride zbytocne, nejako sa prestravujeme a kedze je tam kuchynka, tak nie je co riesit, nie? :wink: Podla mna. No ale aby to bolo regulerne, tak idem pisat IP :grinning:
3. feb 2009 o 13:38  • Odpovedz
autor
jani treba pisat ip, lebo to uz tu takeho bolo viac, ze na fore sa napisalo a skutocnost bola ina..cez ip viem, ze je to zavazne a okrem toho, zas mozem na fore aj nieco prehliadnut, tak nech sa nieco nepopletie..

kati jasne, my tiez asi v piatok vybehneme sa najest niekam..okrem toho bude treba urobit aj nejaky nakup na sobotu, ale to sa dohodneme neskor.
3. feb 2009 o 14:26  • Odpovedz
autor
baby, vacsina mi uz odpisala, ze polpenziu nechce, takze zajtra urobim zavaznu objednavku. potom dam vediet odpoved, resp. kam a dokedy zaplatit zalohu.
4. feb 2009 o 18:44  • Odpovedz
anjelok ty si sikovnica :grinning: tesime...
4. feb 2009 o 19:18  • Odpovedz
anjelok mas svoju prezdivku plnym pravom!!!dakujemeeeeee :dizzy_face:
4. feb 2009 o 20:03  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.