• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celoslovenské stretnutie májovčatiek 2008

(zamknutá)
8. septembra 2009 
autor
ajka, popravde, tak ma vola manzel..anjelok, aj ked neviem, kde na to prisiel, pretoze od anjela mam ja veeeelmi daleko :sweat_smile: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. feb 2009 o 22:21  • Odpovedz
asi VELMI DOBRE VIE preco ti tak hovori.. :wink: :dizzy_face:
5. feb 2009 o 11:42  • Odpovedz
novinky :confused: mame, nemame :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
9. feb 2009 o 12:11  • Odpovedz
aj my sme zvedaví ako to bude s objednávkou..dakujeméééé :dizzy_face: :dizzy_face:
9. feb 2009 o 12:14  • Odpovedz
autor
babulky, chlapik mi napisal, ze zaloha je 200 eur, len mi este neposlal zalohovu fakturu. chcem vediet, kolko je to %, lebo mne to vychadza 25% a pokial si dobre pamatam, pri prvom tel. rozhovore ma ta pani s ktorou som hovorila, informovala, ze zaloha bude 20%. dnes som mu pisala mail,ze kedy pride ta faktura a ako je to s tymi percentami. tak som zvedava, co odpise. inak splatnost je do konca februara, tak mame este cas. objednavka je uz zavazna a potvrdena,. aj ked budem musiet urobit nejake zmeny, lebo sa prihlasila aj zuzkazrzka :dizzy_face:
9. feb 2009 o 20:02  • Odpovedz
autor
len pre info: pan mi odpisal, ze zalohu zaokruhlili. inak zalohova fa mi este stale neprisla :angry:
ale ved nevadi. cas je do konca mesiaca. este by mi mal napisat, ci sa zmeni vyska zalohy ked som nahlasila zuzku a potom vam napisem vysku zalohy, dokedy treba poslat a kam :wink:
16. feb 2009 o 19:57  • Odpovedz
ok, cakame dalsie infosky :slight_smile:
16. feb 2009 o 21:06  • Odpovedz
autor
taaakze dievcata. zalohova faktura este stale neprisla :angry: ..a kedze sa blizi termin splatnosti zalohy, ktoru mi posielal ujo mailom, tak som mu dnes volala. telefonicky mi potvrdil vysku zalohy na 180 eur (po mojom maili ju znizil :wink: ), splatnost do konca februara. a pourguje tetu uctovnicku, nech mi ju konecne poslu.
vychadza to na rodinku 11,25 eur.

poslite mi teda najneskor do 25.2. (uz o tyzden!!!) sumu 11,25 eur na ucet 1905351459/0200. berte do uvahy medzibankovy prevod, to znamena, ked nemate vub, treba peniaze poslat uz v pondelok 23.2.
VELMI DOLEZITE: do poznamky (niekde je to doplnujuci udaj alebo sprava pre prijemcu) uvedte svoju prezyvku, napr. misanik. to aby som vedela, od koho su peniazky!!
ked neposlete peniaze do uvedeneho terminu bude vazny problem (rusi sa vam rezervacka), takze poprosim o disciplinovanost.

este rozpisem definitivne rozdelenie izieb:

dvojka - klba
dvojka - mirka20
dvojka - betatka
dvojka - slnyecko
dvojka - nicolmt
dvojka - moni
dvojka - janca
trojka - ajkabezka
trojka - ka77ka
trojka - anjelok (+verulka)
stvorka - misanik + zuzkazrzka
patka - eviku + kats
patka - enajka + luca26
19. feb 2009 o 16:51  • Odpovedz
autor
POZOR ZMENA VYSKY ZALOHY: nova vyska zalohy je 12 EUR, nakolko zuzkazrzka sa odhlasila. misanik bude tym padom v 3 izb. bungalove a patka sa zrusi. idem to zase vybavovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. feb 2009 o 19:42  • Odpovedz
kurnik sopa, mam to zacat brat osobne? Kazdy kto mal byt s nami sa odhlasil :angry: :grinning:
Leni, super, si zlatucka.
19. feb 2009 o 22:28  • Odpovedz
autor
dievcata mame problem. prave mi pisal majitel, ze ten trojlozkovy bungalov je uz predany. to znamena, ze si musime nechat ten patlozkovy. zatial to nechame tak a pockame, ci sa nahodou este niekto neprihlasi, bude to ako rezerva. no a ked nie, budeme to zrejme musiet zaplatit :unamused:
19. feb 2009 o 22:29  • Odpovedz
fuha, tak sa odhlasim a je po probleme :wink:
19. feb 2009 o 22:34  • Odpovedz
autor
misiiii :grinning: ..ked sa nikto neprihlasi, tak budes mat patku len pre seba, my sa poskladame :wink: :sweat_smile:
19. feb 2009 o 22:34  • Odpovedz
autor
misi to ani nesranduj taketo :angry:
19. feb 2009 o 22:35  • Odpovedz
jasne, ze srandujem :grinning:
no mozno sa este niekto prihlasi. dvojky sme uz obsadili vsetky, vsak?
19. feb 2009 o 22:36  • Odpovedz
este ma napadlo, ze uz mi chyba len aby sa odhlasili aj moj mato s norusom... :grinning:
19. feb 2009 o 22:38  • Odpovedz
autor
misi hej, dvojky su uz obsadene. ostala volna len ta trojka, ale hned vcera ako sme si potvrdili zmeny sa predala. a predala sa tak, ze sa to neda stornovat, je to cestovke, ktora im robi dost velky kseft a museli by platit pokutu. je to jasne, ze toto od nich nemozem chciet len kvoli nasim vrtochom. raz im napisem tak, dohadujeme to cely vecer a este aj telefonicky rano a vecer to cele zrusim a chcem ist podla povodneho planu.
19. feb 2009 o 22:42  • Odpovedz
no nic, zuzkazrzka, mas ulohu, musis za seba najst nahradu, inak sa budeme musiet vsetky skladat na tie volne miesta
19. feb 2009 o 22:47  • Odpovedz
a tak rozmyslam, to jankapo otehotnela aby s nami nebola v chyzi? musim sa jej opytat :grinning:
19. feb 2009 o 22:48  • Odpovedz
autor
misi no spytaj ...a aj efcso, ci si to nerozmyslela..vlastne, ona teraz pride taka krasna, ze sa uz s nami nebude bavit :grinning:
19. feb 2009 o 22:52  • Odpovedz
tak efcso ak fakt pride taka krasna, nech radsej nejde sa mi nechce brat na chlapa vuodzku :grinning:
19. feb 2009 o 22:53  • Odpovedz
autor
no misi to je fakt, to sa radsej poskladame :grinning: ..alebo posleme zrzke fakturu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. feb 2009 o 23:05  • Odpovedz
ja v rozpise nevidim ani jankapo to aj ona sa odhlasila? :frowning2:
20. feb 2009 o 10:11  • Odpovedz
autor
betatka vzhladom na jej pozehnany stav ano :wink:..preto vlastne nejde aj efcso.

dievcata, rozmyslala som este nad tym a nezda sa mi fer, aby sme sa skladali na postele, ked sa zuzkazrzka odhlasila.
tak ma napadlo, ze sa mozem dat k misanik a zrusi sa ta moja trojka. len pockame este chvilu, ci sa nahodou niekto neprihlasi.
20. feb 2009 o 10:37  • Odpovedz
som si aj myslela, ze efcso nejde koli janke na stretko. :wink:

anjelok, myslim, ze je to dobry napad...misanik urcite nebude proti.
20. feb 2009 o 11:27  • Odpovedz
leni, to by bolo skvele, len aby sa potom nestalo, ze sa odhlasis :grinning:
20. feb 2009 o 13:53  • Odpovedz
autor
misi no som ti chcela napisat, ze aspon budes mat istotu, ze sa ti spolubyvajuci neodhlasi :grinning:
len mne je to proste take blbe, ze mu mam zase pisat, ze sa jedna trojka rusi :unamused:..si bude mysliet, ze si z neho strielam :sweat_smile:
20. feb 2009 o 15:18  • Odpovedz
Kocky, este ma napadlo, Lenka/anjelok ma s tym celym kopec roboty a aj vydavkov. Telefonaty a urcite aj uctovne polozky v banke ked jej kazda posielame teraz peniazky... Navrhujem, aby sme jej to nejak kompenzovali. Akurat, rozmyslam ako a napada ma, ze ked sa budeme potom skladat na nakup na gulas alebo neico podobne, tak by sme od nej peniazky nevzali. Pripadne nieco ine ak vas napadne, ale myslime na to. :wink:
20. feb 2009 o 16:11  • Odpovedz
A teraz s pravdou von, :grinning: to sa jej len liskam aby sa neodhlasila ked uz ma s nami byvat ako je tu dobrym zvykom :grinning: :grinning:
20. feb 2009 o 16:12  • Odpovedz
autor
misi :grinning: ..neboooj, ja sa neodhlasim :sweat_smile: ..a si zlata. dakujem, ale nerob si starosti :wink:
20. feb 2009 o 16:22  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.