• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celoslovenské stretnutie májovčatiek 2008

(zamknutá)
8. septembra 2009 
autor
takze zalohu uz maju zaplatenu:
klba, mirka 20, kats, enajka.

viem, ze poslali misanik a ka77ka, ked dorazia na ucet, potvrdim :wink:
20. feb 2009 o 17:43  • Odpovedz
aj ja ...aj ja...aj jaááá som uz poslala :wink: (asi pred troma minutami :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:)
a presne jak som to platila ma napadla rovnaka idea ako misanik..ze sa anjelok samozrejme musime revansovat a nebude uz platit nic :wink: takze anjelok vacsinovo sme to schvalili :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
20. feb 2009 o 20:35  • Odpovedz
autor
nicol jaaak vacsinovo..dve ste vacsina? :grinning:

inak uz som napisala majitelovi mail, ze rusime moju trojku a idem k misanik. tak dufam, ze to ujo potvrdi a nebude problem.
a zalohova faktura este furt neprisla :angry: ma zaujima, ci tam budu tie zlavy. 5% dole a jedna osoba zadarmo. tak slubil.
20. feb 2009 o 20:49  • Odpovedz
jasne..dve sme vacsina ako ty jedna :wink: a ostatny sa samozrejme pridaju :sunglasses: ze baby? :grinning:
21. feb 2009 o 08:54  • Odpovedz
aj ja sa pridavam k vacsine, anjelok, nic viac uz neplatis :wink:
21. feb 2009 o 11:17  • Odpovedz
autor
no baby pozor pozor, este sa plati na mieste aj zvysok ubytka, tak aby som to nezobrala doslovne..este vas to draho vyjde :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :sunglasses:
21. feb 2009 o 12:49  • Odpovedz
autor
ale kvoli comu som sem prisla :sweat_smile: ..uz sa chysta faktura, som volala s tetou uctovnickou. dohodli sme sa tak, ze tam hodi normalne ceny, potom zlavu, aby sme v tom mali jasno.
no a do faktury sa nezahrna este pobytova dan, to je 1eur na dospelu osobu na jeden den. tak potom este ratajte aj s tym..ze to bude treba na mieste zaplatit (na rodinku teda 4eur ak dobre ratam)
tak hadam to do pondelka budeme mat.
21. feb 2009 o 12:53  • Odpovedz
suhlasim s navrhom misanik a pridavam sa k vecsine aj ja. :slight_smile:
21. feb 2009 o 15:43  • Odpovedz
autor
zaloha do slnyecka je uz na ucte :wink:
23. feb 2009 o 09:16  • Odpovedz
autor
dievcata prisli mi dalsie 3 zalohy, ale kedze nemam v poznamke vasu prezyvku, tak neviem identifikovat. nechcem tu rozpisovat cele mena, predsa je to verejne forum, tak aspon takto:
michaela z tb - predpokladam, ze misanik
vojtech z csob- netusim :confused:
miroslav so slsp - netusim :confused:

dajte vediet, za koho to je :wink: ..dakujeeem
23. feb 2009 o 18:19  • Odpovedz
anjelok...ten miroslav zo slsp mozem byt aj ja, ale do poznamky som napisala Ka77ka, tak skus este raz kuknut.dik.
23. feb 2009 o 18:48  • Odpovedz
autor
taaakze identifikovane katka a misanik (kati v poznamke bolo len meno, tak to asi v banke neuviedli alebo neviem :unamused: )

este nezaplatili:

betatka (ale pisala, ze uz poslala, tak ten vojtech je mozno ona :sweat_smile: )
nicolmt (uz pisala, ze poslala, cakame, kym nabehne)
moni ??????
janca704 (pisala, ze posle dnes)
ajkabezka ???
luca a eviku - som pripomenula :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. feb 2009 o 21:11  • Odpovedz
leni vcera sme posielali :slight_smile: :wink:
24. feb 2009 o 08:29  • Odpovedz
autor
babulky
potvrdzujem peniazky na ucte: moni, luca, eviku :wink:
dakujem, myslim, ze to je uz tym padom vsetko (neprisli este od nicol, jancy)
teda okrem ajky, ale ta ma teraz ine starosti, ked len vcera prisli z nemocky :pensive: to nejak vyriesime.
idem mrk postu, ci mi uz prisla ta faktura
24. feb 2009 o 10:24  • Odpovedz
autor
fa este neprisla :angry: ..ked dozajtra nepride, idem tam zas volat
24. feb 2009 o 10:28  • Odpovedz
anjekol ten votech som ja ale prečo to neviem ved do správy som dala betatka
24. feb 2009 o 15:15  • Odpovedz
autor
beti ok, nic sa nedeje, hlavne, ze to mame identifikovane :wink:

volala som tam dnes kvoli fakture a ze mi ju poslali normalnou postou :sweat_smile:
a bola som pozriet v schranke a bola tam..lenze som tam nasla nejake nezrovnalosti, tak som im zase teraz volala, ma sa so mnou spojit ta uctovnicka. dali tam aj zlavy (1 osoba zdarma a 8% dole), ale nauctovali nam na noc 14 eur na osobu. a pozeram na internet, ze sak skontrolujem a v nasom termine je tam 13 :astonished:
tak to budu musiet opravit alebo co. kazdopadne zalohu zajtra platim tych 180 eur, snad uz nabehnu od vas posledne peniazky.
pokusim sa potom odfotit a dat sem tu kalkulaciu, nech mate prehlad :wink:
24. feb 2009 o 18:06  • Odpovedz
autor
kuk :wink:

http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2436753&vReferer=

potom zvysok sa doplati v hotovosti na mieste.ked sa to vyjasni s tou cenou za noc, tak vam este vsetkym poslem IP-cky, ze kolko si mate nachystat. na mieste to potom zozbierame cash a zaplatime naraz :wink:
24. feb 2009 o 18:31  • Odpovedz
autor
potvrdzujem peniazky na ucte: nicolmt a janca :wink:
24. feb 2009 o 18:47  • Odpovedz
autor
taaakze kalkulacia opravena, v mojom albume si ju mozte pozriet uz spravnu.
super, mame 8% zlavu (standard je 5%) a jednu osobu zdarma, usetrili sme tak 88 eur :dizzy_face: ..zajtra uhradim fakturu a uz sa mozne tesiiiiit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
potom vam este poposielam tie ip-cky, ze kolko si mate nachystat (nasetrit :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) ako doplatok :wink:
24. feb 2009 o 19:09  • Odpovedz
anjelok..no co dodat..sikovnica sikovna :sweat_smile: este ze ta mame :wink:
no a ja sa teda uz zacinam tesit :sweat_smile: len dufam ze sa dovtedy roztopi tento bleee sneh :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2009 o 20:32  • Odpovedz
anjelok...fakt si sikulka, :slight_smile:
nicol...ani neblazni, ze by sneh nemal zmiznut...to by bola katastrofa. :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2009 o 20:41  • Odpovedz
autor
zaloha zaplatena :wink:

este ma napadlo, ze to co sme usetrili mozme potom pouzit na ten gulas a grilovacku.
25. feb 2009 o 09:03  • Odpovedz
autor
poslala som vam do ip vysku doplatku a tu je definitivne rozdelenie izieb:

dvojka - klba
dvojka - mirka20
dvojka - betatka
dvojka - slnyecko
dvojka - nicolmt
dvojka - moni
dvojka - janca
trojka - ajkabezka
trojka - ka77ka
stvorka - enajka + luca26
patka - eviku + kats
patka - misanik + anjelok (+verulka)

a mohli by ste hodit nejaky ten komentar, nech to tu nie len moja samomluva :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mohli by sme sa napr. zacat dohadovat, ako zabezpecime gulas a grilovacku :wink: ..dajte navrhy
25. feb 2009 o 21:26  • Odpovedz
leni..ked ja pozrem von, snehu pol metra..a tak sa vobec neviem nastavit ze stretko, teplo, gulas, gril..to je taaak daleko :astonished: ale ako nahle vykukne dale slnko...budem pisat aj kazdy den :grinning: a odratavat dni :wink:
25. feb 2009 o 21:51  • Odpovedz
no ja vlastne nemam co napisat, len som chcela aby sme boli pekne na vrchu stranky :wink:
nicol a snehu uz snad ubudlo :wink:
4. mar 2009 o 10:34  • Odpovedz
no ved preto som dnes sem aj zavitala...ze jar, ide jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar :grinning: :grinning:
este vybavit to slnko :wink:
4. mar 2009 o 21:03  • Odpovedz
nech zmizne sneh a bude aj slniecko...ja sa uz tak tesiiiiiiiiiim :slight_smile: ..este 3 mesiace, a budeme stretko. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. mar 2009 o 22:16  • Odpovedz
skveléééé pocasie uz vypuklo tak treba tuto temu zas zaradit medzi top :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a okrem toho to uz je nedaleko..za moment 2 mesiace...ca 8ntyzdnov a sa vidime :sweat_smile:
14. apr 2009 o 09:49  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.