• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celoslovenské stretnutie májovčatiek 2008

(zamknutá)
8. septembra 2009 
no nicolmt si ma predbehla presne toto som chcela že už by sme mali zase pomaly niečo plánovať aby sme to všetko stihli...ved je to už za dverami :slight_smile:
14. apr 2009 o 20:51  • Odpovedz
konecne uz niekto aj do tejto temy zavital. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
presne tak, mali by sme sa uz zacat dohadovat...2 mesiace prejdu ako voda. :wink:
16. apr 2009 o 11:06  • Odpovedz
Hej baby ved už konečne niečo začnite písať zachvílu koniec apríla a nič dohodnuté :zipper_mouth:
20. apr 2009 o 20:18  • Odpovedz
Tak ja pisem, ale co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. apr 2009 o 20:45  • Odpovedz
jááák nic...vsak ubytko mame..a ucastnikov tiez...takze zaklad je :sweat_smile:
a daku gulasku ci grilovacku dohodneme len kusok vopred...zraz dtto :sunglasses:
20. apr 2009 o 20:49  • Odpovedz
bolo by dobre dohodnut sa na suroviach na gulas a na grilovanie...podla mna by bolo najlepsie, nech kazda rodina donesie kusok mesa na gulasik a aj na grilovacku..ci zly napad?...ostatne suroviny ako zemiaky, leco, koreniny neni problem. :wink: tak napiste aj vy, ze co a ako. :sunglasses:
20. apr 2009 o 20:49  • Odpovedz
autor
caaaafte,

suhlasim s nicol, vsetko podstatne je zajednane, ostava dohodnut len tu grilovacku a gulas. taktiez,ze kedy to chceme..napr. v piatok vecer grilovacka a v sobotu na obed gulasik.
zraz..nooo, dajte navrhy.

moj navrh: na grilovacku nech si prinesie kazdy kto chce co grilovat.
gulas: to by sme sa mohli na mieste poskladat (ja neviem, po 5 eur) a sefkuchar si pojde nakupit niekde do hypermarketu. kedze, ak si dobre pamatam, sme sa dohodli, ze varit bude manzelik kats, tak kati, mas ulohu: dohodni sa s nim, ako by mu bolo najlepsie. ja som za hovadzi gulas, cize chude hovadzie masko (mastne nezjem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ), zemiacky, paprika, paradajka, cibulka..koreniny asi moc nie, kedze budeme aj take, co este kojime (dufam, ze dovtedy nezostanem sama :sweat_smile:, v pripade, ze ano, tak mne odoberete predtym, ako okorenite :grinning: ).
a ten zraz, teraz sa mi o tom nechce rozmyslat, kedze fa asi budem musiet zaplatit naraz.
20. apr 2009 o 23:03  • Odpovedz
autor
a este jedna vec: chceme mat aj nejaky spolocny program? samozrejme nie cely cas, ale napr. v sobotu poobede (po gulasiku :grinning: ) by sme si mohli dat nejaku spolocnu prechadzku (schvalne nepisem turu)..a vecer si spolu opekat. piatok poobede a nedela by mohla byt free..co vy na to?
20. apr 2009 o 23:06  • Odpovedz
nas piatkovy prichod este neviem presne urcit, kedze ocko nam robieva do pol 4.ak bude mat volno, urcite prideme skor.ale vsak to sa este dohodneme.
gulasik urcite nechajme na sobotu...lenka, ja zatial este kojim, ale uz zjem vsetko normalne ochutene.pre chlapov treba poriadny gulas ukuchtit, vsak neni problem odobrat si skor do misky. :wink: ja mam v plane dat gulasik aj eliske-tiez jej budem odoberat. :sunglasses: a grilovacka urcite v piatok-budeme mat zoznamovaci vecierok. :slight_smile:
zo spolocnym programom na sobotu suhlasim. :slight_smile:
21. apr 2009 o 11:27  • Odpovedz
lenka suhlasim. grilovacka v piatok vecer a gulasik v sobotu. parada. aj ten spolocny program je super napad :wink: vlastne vsetko co si napisala znie fajn. aj to ze poskladat sa na gulas a potom nech ide kuchar nakupit.

zraz - no u nas tiez neviem kedy, nas ocko robieva do 4., takze fakt neviem. a volno asi mat nebude :unamused:
21. apr 2009 o 14:07  • Odpovedz
suhlasim s anjelok...no co ine mam dodat :grinning: :grinning:
grilovacka kazdy svoje, gulasik sefkuchar nech si zorganizuje...a ja xcem mnam palivy gulasik :confused: frajerim nekojaca :stuck_out_tongue_closed_eyes: palive robievame vedla a kazdy kto potrebuje si prileje..ale necham samozrejme na sefkuchara
a spolocny program by som iste rada! vsak okrem spolocneho jedenia nech si aj tie nase dietky co to spolu uziju :grinning:
u nas prichod iste skor...ocko povinne berie dovolenku a taky to mame blizko :sunglasses: tak hadam budem robit uvitaciu snuru :grinning: :grinning:
22. apr 2009 o 20:22  • Odpovedz
Anjelok, suhlasim so vsetkym...
Kojit budem ak sa nic necakane nestane...
Prichod? No pevne verim,z e muz bude amt dovolenku a chcela by som tam byt kolo obeda, ze vyrazime an dopoludnajsi spanok az este taky bude ovsem...
25. apr 2009 o 21:34  • Odpovedz
autor
no my by sme tiez vyrazili doobeda, cize budeme skor.

janka mala navrh s bodinkami a tortou. ja som to samozrejme v aprilovkach citala, len mna to moc neoslovilo, tak som to sem ani nepisala. ale samozrejme prisposobim sa vacsine. inak to bodinko, co dala nicol je suprove, ked tak, tak toto by sa mi pacilo. aj ked ta cena :astonished:
co sa tyka torty, tak nas tam bude 30 dospelych, takze to by mal kazdy fakt len kulincek, to neviem, ci sa kvoli tomu oplati. okrem toho, my s mirkou sme bezlepkove, cize ked nebude ta torta bezlepkova, tak pre nas asi nema vyznam, muzik sa bez nej zaobide :sweat_smile: ..ale ako som uz pisala, prisposobim sa vacsine :wink:
inak v aprilovkach sa na tuto temu bavili asi 2 mesiace a neviem, ci sa uz konecne dohodli :sweat_smile:

a zas..my budeme mat gulasik a grilovacku..mnaaam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :dizzy_face:
26. apr 2009 o 12:33  • Odpovedz
Caute, suhlasim so vsetkym, co tu bolo napisane :sweat_smile: Akurat budem musiet poriesit poobedny spanok v tu sobotu, co chceme turistikovat - prechadzkovat :wink: :wink:

Gulas by som nechala v rezii kucharov, takze nech si to oni zmanazuju :wink:

Torta j- no to by museli byt aspon 4, aby sme z toho nieco mali a potom, bude teplo a tak, no neviem.

Bodynka su super napad, ale opicit sa po aprilovkach? :sweat_smile: :sweat_smile: Vymyslime nieco ine, origos, aby sme mali krasnu a vlastnu spomienkovu foto :wink:

No a oni tam budu mat aj media, a my sme horsi???? :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: (zartujem :grinning: )
26. apr 2009 o 14:28  • Odpovedz
autor
jani s tym spankom ja podobne, ale to budeme mat asi vsetky problem. ja sa spolieham, ze zaspi v manduce a potom prelozim do kocika, ak budeme mat. podla toho kam sa vyberieme. ale snad po nejakej asfaltke, ved to budu este krpci na nejaky narocnejsi teren.
a origos fotka bude aj tak, ved vsetky nase dietky su krasne a originalne, nie? :dizzy_face:

vyjadrite sa teda k tym bodinkam a torte, nech to mozeme zosumarizovat, prip. dajte nejaky svoj navrh :wink:
26. apr 2009 o 20:29  • Odpovedz
veru torta..to je skoda... :confused:

a bodinka..no páci sa mi uz dlho ho obzeram..ale neviem, nie som o nom 100% presvedcena este...sa mi aj zda..ale taka "jednorazovka" vsak ako dlho bude nosit tricko mam jeden rocik :stuck_out_tongue_closed_eyes:
uvidime ako sa zhodneme...ked, tak sa pridam :stuck_out_tongue_closed_eyes:

na gulasik a grilovacku sa mnam tesim....i ked grilovacka to asi naozaj nebude, skor opekacka ze ano :confused:

vidite, no musim aj ja prichod zosuladit s doobednym spankom, takze az tak uplne prvy tam nebudeme :stuck_out_tongue_closed_eyes: a budeme musiet teda brat aj kocik, ked budeme chciet vyletovat poobede :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no sa tesim, kolko veci nam tu este "vyplave" :grinning: :grinning:
26. apr 2009 o 20:34  • Odpovedz
Kocky, torta suhlas s anjelok a v lete ... kupime si na ture nanuk :wink:
a bodinka... prisposobim sa, ale take rovnosaty tiez velmi nemusim, skor uz ked chceme peknu foto, tak ich napr. vyzlecieme ich do pelusiek a odfotime krasne ako su, nepotrebuju skraslovanie, ved su perfektne
:wink:
26. apr 2009 o 21:18  • Odpovedz
mamule, tie bodynka sa mi zdaju jednak drahe a jednak sa naozaj nemusime opicit :grinning:
ako pise miska, vymyslime si nieco vlastne. bude zalezat od pocaska a od nalady drobcov :sunglasses: :dizzy_face:
a ten moj lubi grilovat, tak ked zapriahneme ho. :wink:

a co tie media, tak nech aj za nami dojdu, nie. :grinning: :grinning: :grinning:
26. apr 2009 o 21:45  • Odpovedz
MIska :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , ze do pelusiek - ale mne sa to paaaaaaaaaaaci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

A s tym prichodom, dufam, ze si manzel bude moct vybavit dovolenku, lebo ak bude robit poobede, tak dojdme az v sobotu a ked doobeda, tak to prid edomov o tretej :rolling_eyes:
26. apr 2009 o 21:51  • Odpovedz
autor
evi a sak tusim si spominala, ze drahy bude grilovat, nem?
misi suhlas a s tymi plienockami dobry napad :slight_smile: ...mmm na ten nanuk sa tesim :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. apr 2009 o 21:57  • Odpovedz
ahojte,
nooo gulasi, moj muz uvari, aaaale pozor nekibicovat :grinning: vari len z chudeho maska, neznasa mastne, tak vzdy hodinu okrajuje :wink: nakupime asi doma, aby nemusel odtial odbiehat v piatok poobede nakupovat, aby sa gulasik mohol od soboty rana pekne pomaly varit - taky dllllho vareny je najlesi :wink: ale upozornenie :sweat_smile: bude treba pomocnikov - cibulu krajat, paradajky aj papriky. Masko to si on najlepsie nachysta. Kotol aj trojnozku berieme. :grinning:
Torta - asi nie
navrh s plienkovou foto je supeeeer :grinning:
co este treba dohodnut? jaaj program, ved to podla mna tak prirodzene, co ako... mozme pozriet co je v okoli, alebo kto ste odital a poznate daku pohodickovu trasu :wink:
26. apr 2009 o 22:00  • Odpovedz
jaaaj na krumple som zabudlaaaaa :grinning: ocisti a nakrajat
:grinning: opekat ci grilovat, no dobre aj gril vezmeme :grinning: len ako sa do auta vpraceme :sweat_smile: uz teraz psiky a to len na vikend mali ustlane na 1 poschodi v kufry :stuck_out_tongue_closed_eyes: ak gril to treba aj uhlie brat.... no neviem neviem...
takze gulas sa bude varit pre 30 ludi?
26. apr 2009 o 22:13  • Odpovedz
autor
kati ved nieco mozme pomoct aj my zobrat..i ked s tym nasim kocikom :sweat_smile: ..neva, pozicame truhlu a nejak pomestime, neboj :wink:
26. apr 2009 o 22:47  • Odpovedz
no kym sa budu len deti vyzliekat a nie my..tak to mozem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

ja neviem, mozno tam na tom ohnisku aj maju daco ako gril, aspon tie mriezky :confused: vsak nemusis kats vsetko trepat chuda :zipper_mouth: a keby, sak vieme aj opekat na ohni nie? :confused: :wink:

a pomocnicky samozrejme buduuu...kazda doniesie velky noz...a mozme aj muzov zapojit, vsak nech sa zoznamia pri tom vareni gulasu nie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

kats no uz teraz sa mi slinky zbiehaju..dobry postup ma ten tvoj muz :wink:

program? nooo velka "tura" je Aqauapark ale to by muselo byt teplo a vela veci by sme si museli kvoli tomu brat tak asi nie...to tak mozno vecer, ockovia budu robit babysiting a my maminy pojdeme vecer zaplavat a vyhriat do sauny :wink:

a super su aj jaskyne...to my asi pojdeme, musim pozriet ako je to daleko :confused:

idem to popozerat...a kat77ka bude vediet, ona je blizo, ze? :wink:
27. apr 2009 o 10:57  • Odpovedz
tak tu dole je aj okolie,kde mozeme vyrazit
http://www.limba.com/sk/slovensko/ubytovanie/bungalov/demanovska-dolina/723/objekt-detailne.htm

a oficialne je tam aj daky zahradny gril :confused:
27. apr 2009 o 11:07  • Odpovedz
27. apr 2009 o 11:17  • Odpovedz
tiež súhlasím s väčšinou že nemam rada rovnošaty...takže ja by som to nechcela a čo sa týka torty tiež...ja moc sladké teraz nemusím, radšej ten nanuk si dám

kats ved všetko nosiť nemusíš...niečo môžme aj my alebo sa poskladáme a pôjde sa kúpiť. Teda mäsko teda ked tvoj muž má také vyberané chúťky môžte kúpiť potom dáme euráče a ostatok sa ako dohodneme?

ja neviem či budem mať dosť energy na nejakú túru alebo večerný program asi lahnem ako batoľa :grinning:
27. apr 2009 o 11:30  • Odpovedz
no jaskynu neviem ci dame...Slobody sme boli minuly rok a je to hodinovy okruh to by nemuseli deti vydrzat..
http://www.ssj.sk/jaskyne/spristupnene/demanovska-slobody/prehliadkova-trasa/
Ladova je super ale to je dalej a 45minut plus cesta a velky teplotny rozdiel :confused: asi za rok..
http://www.ssj.sk/jaskyne/spristupnene/demanovska-ladova/prehliadkova-trasa/

Muzeum v Pribiline..
http://www.muzeum.sk/default.php?obj=muzeum&ix=mld_liptm
nie je prave ziadna akcia, vynimocny program a je to taka pol hodka cesty autom tak tiez nic

pssss idem najst nieco co aj hned nevytriedim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

toto vyzera dobre - 15 minut autom (mozno by sme aj peso-kocikovo-nositkovo zvladli ) - Pony farma :sweat_smile:
http://www.demanovskadolina.sk/index.php?article=57

alebo toto je tiez tam Bobova draha a ine..
http://www.demanovskadolina.sk/index.php?article=58
ale tam by ma nikdo nedostal :stuck_out_tongue_closed_eyes: a kedze nie sme firemna akcia "a ine" sa nekona :unamused:
27. apr 2009 o 11:58  • Odpovedz
ste sa rozpisali fesandy. :sunglasses:

kats-sefkucharovi odkaz, ze to varenia sa mu montovat urcite nebudeme, s pripravami radi pomozeme./hovorim v mnoznom cisle aj za muza :grinning: /

torta-urcite nie, bude teplo-nanuk je lepsi napad. :slight_smile: a bodynko?...pridam sa ku vecsine, ale fotka v plienkach sa mi paci viac.alebo take male holigance mozme pofotit, to by bolo lepsie. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

turu beriem akurat tak po asfaltke, aby sa mi dalo ist s kocikom...a zas aby sme sa moc neunavili, nech mame energy aj na vecer. :sunglasses: nie ze tam pospime skor ako deti. :grinning:

demenovska jaskyna mna osobne moc nelaka-bola som tam 2x-i ked tam je pekne, ale priserna kosaaa. :dizzy_face:
27. apr 2009 o 12:04  • Odpovedz
Ahojte, no NICOL sa posnazila :dizzy_face:
Mne sa ta pony farma paci a aj potarzanovat by som sla, nie ze pre chlapov :sweat_smile: Ale na tej bobodrahe by sa moj muz vyjasil :grinning: :grinning: :grinning: Ale ved sa dohodneme :wink:
27. apr 2009 o 14:40  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.