• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celoslovenské stretnutie májovčatiek 2008

(zamknutá)
8. septembra 2009 
autor
nicoool si si dala zalezat :sweat_smile: ..ja som myslela len taku uplne light prechadzku po nejakej asfaltovej ceste typu cesta na popradske pleso alebo take daco. ziadna tura...a by to zvladli aj deti aj tehulky :dizzy_face:

kati ano gulasik pre 30 ludi a som rada, ze mato ma rad gulasik z chudeho maska, lebo aj ja :wink: ..a ja si odoberiem teda pred tym, ako to opalite :grinning:
27. apr 2009 o 21:19  • Odpovedz
nicol, ta pony farma je zlata. to by sa detom urcite pacilo. ved dohodneme sa na mieste. :wink:
uz sa tesiiiiiim. jupiiii.
27. apr 2009 o 22:21  • Odpovedz
ja som tiez za pony farmu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...najvecsiu radost bude mat Terezi. :slight_smile:
a na boby by som sa tiez dala nahovorit. :grinning:
28. apr 2009 o 11:28  • Odpovedz
este cosi: nebolo by dobre poslat KATS na ucet peniazky na ingrediencie do gulasu??? :wink:
28. apr 2009 o 11:30  • Odpovedz
autor
kati ja sa jej dnes opytam...ci posleme vopred alebo potom ked nakupia tak rozratame ucet.
28. apr 2009 o 11:39  • Odpovedz
juuj, babulky, ja sa opat tak tesim na to stretko. aj som nan na chvilu zabudla (ale mame ho poznacene v kalendari aj ako poznamku v mobile, takze urcite by som nan nezabudla uplne).
na vsetko sa tesim, so vsetkym suhlasim. :wink:
s prichodom este neviem, ale manzel ma dovcu, takze asi vyrazime, ked bude mat mala buvat (11.00-13.00), takze by sme tam mali byt niekedy poobede.
28. apr 2009 o 11:44  • Odpovedz
anjelok-OK. :slight_smile: ja len preto sa pytam, aby mali na to dost peniazkov. :sunglasses:
28. apr 2009 o 11:50  • Odpovedz
dobry napad..vsetko co sa da by som poplatila vopred :wink: lebo rozratavat euracke to je vzdy záábavne :sunglasses: a este medzi tolkych ludi :confused:
kolko nas vlastne ide? ja viem...mam si listnut zoznam.. :grinning:
kats beries aj psikov :confused: som normlane ze zabudla..musim saru zacat teda na nich trenovat lebo ona se velkych boji...zatial :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. apr 2009 o 14:00  • Odpovedz
nasa rebeka sa psikov neboji, len ich moc nechyta. susedovci maju nejaku velku rasu a mala ju dokonca nahanala :slight_smile:
inak ak bude treba doniest zemiaky, tak nie je problem, my donesieme, mame ich dost.
28. apr 2009 o 18:24  • Odpovedz
Babulky, ja kedze furt netusim ako to vypali, tak len citam..ak by ste chceli nieco ako uniformu...podla mna je vela lepsie kupit biele bodynko a fix na textil :sunglasses: i ked vidim, ze nebude treba, kedze vacsina z vas ma na to podobny nazor ako ja :grinning:
28. apr 2009 o 19:44  • Odpovedz
babyyyy, sa aj hanbim to napisat :confused: moj muz sa chcel vzdat vysady hlavneho kuchara, dva dni som na nom teraz pracovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

dovod? boli sme na vikend oslavovat na chate. V kuse sme si prehadzovali vodiko so psom + jeden na volno a matuska. kto nema dieta ma psov :sweat_smile: tak sa zhrozil ako by gulasoval so psami :grinning:

aaaale ukecala som ho - nechce ziadne kybicovanie, ale zato pomocnikov krajacov a miesacov :wink: :grinning: . Ja budem mat psov aj matuska :grinning: a skomentoval ze ak bude prsat tak sme v pr.eli :grinning: :grinning:

takze aaano beriem psov :grinning: dufam ze nikoho nevyplasia, oni su strasne truby, nestekaju na navstevy tak duuuufam ze vsetko bude v poriadku :grinning: na chate boli aj 3 mesacne, 8 mesacne a 3 rocne, plus este dalsie dva psi/y ?? okrem nasich a vsetko sa zvladlo :wink:

neviem ako s peniazkami, myslela som ze v piatok nakupime co treba :wink: vylozime nakup aj s uctom a ten sa presne rozrata, teda bolo by to bez toho aby sa zase rozratavalo kolko komu vratit :wink:

ak ma dakto vlastne zasoby :grinning: kludne doneste :wink: dajte vediec co nemame nakupit a je to :grinning:

teda kupime masko, paradajky, papriky, cibulu, korenia, mast, a mozno tie zemiaky ? zabudla som daco?
29. apr 2009 o 10:15  • Odpovedz
kati, tak som rada, ze si muzika nakoniec ukecala :slight_smile: o pomocnikov nebude mat nudzu. :wink:
myslim, ze si napisala vsetko, co do gulasu treba.

a ku pocasiu...musime pevne verit a dufat, ze bude pekne.to bude akurat ten vikend po medardovi, a to u nas pravidelne kazdy rok prsiiii :frowning2: ..dufam, ze tento rok sa nad nami pocasie zlutuje. :wink:

a plan B-ak by teda naozaj prsalo???
29. apr 2009 o 10:59  • Odpovedz
kats, zemiaky nemusis, donesieme my. a ak by ste chceli, my robievame kazdy rok nieco ako rajcinovy pretlak alebo rajcinovu stavu. su to cisto rajciny a trochu soli kvoli konzervovaniu.takze rajciny by ste nemuseli kupovat a dali by sme toto. my robievame gulas s tym.
29. apr 2009 o 13:10  • Odpovedz
a k tomu pocasiu netusim. len sa uz teraz zacnime modlit za pekne pocasie a ziadny plan B nebude treba :wink:
29. apr 2009 o 13:11  • Odpovedz
plan B netusim, ale nebude treba :wink:
29. apr 2009 o 14:04  • Odpovedz
k pretlaku... spytam sa vecer sefkuchara :grinning: :wink:
29. apr 2009 o 14:16  • Odpovedz
kati to akoze ako si myslela, ze tvoje psiky nestekaju na navstevu, haaaaaa??? :grinning: :grinning: no, my budeme musiet doniest jedneho maleho, otravneho stekajuceho kokrspaniela. :sweat_smile: hadam ten skekot deticky preziju v zdravi. :wink: :sunglasses:

a plan B :astonished: pevne dufam, ze nebude treba a bude krasne. ak nie, kazdy si zalezie do bungalovu a budeme konikovat. :grinning: :grinning: :grinning:
29. apr 2009 o 16:24  • Odpovedz
jeeej to sa mi podarilo :grinning:
29. apr 2009 o 20:18  • Odpovedz
evi...a dufam, ze aj dospelaci to v zdravi preziju-teda hlavne ja. :sunglasses: ..som sa nepriznala, ale ja sa bojim psov, teda takych, co nepoznam....ked som mala 15r, ma jeden havo uhryzol, a odvtedy sa to so mnou vlecie. :wink:

a inak, aj leco by sme mohli dat namiesto paradajok a papriky. :wink: ale to je uz na sefovi. :sunglasses:
30. apr 2009 o 12:20  • Odpovedz
vidis zabudla som vam napisat :wink: ze ako chcete, aj ked chutnejsie je to zevraj z cerstveho aj leco alebo pretlak moze byt :grinning: nechava to na verejnom rozhodnuti :wink: len potom sa vam co prinesiete budeme musiet dako revansovat :wink:

a niekto mi vravel (tusim Luca26) ze miesto torty moze kazda nieco doniest napecene, a budeme mat kooopec roznych kolacikov :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak aj sladke chutky budu uspokojene :grinning: dokonca aj 2 nase bezlepkacky budu mat minimane 2 druhy :grinning:

kati, ved ta hned so psikmi zoznamime a uz nebudu cudzi :grinning:
30. apr 2009 o 13:53  • Odpovedz
kats, za ten pretlak sa vobec nebude treba revansovat. mame ho dost, takze radi donesieme.
a tie kolaciky su dobry napad. urcite rada nieco napeciem pre mna a lenku. a samozrejme aj ostatni mozu okostovat :sweat_smile:
inak aj ja mam pred psami respekt a kedze nasa dcera psi miluje, tak je to teraz pre mna dost tazke tvarit sa, ze aj ja som s nimi kamarat. :unamused: no, ale co nespravime pre nase deti, ze :wink:
30. apr 2009 o 14:34  • Odpovedz
autor
no ja tiez velkych psikov nemusim, ale malych lubim :dizzy_face: ..a evkina miuska je nahodou velmi zlata..katkini havkovia pojaseni, ale neskodni :wink:
co sa tyka gulasika, mne je to jedno, zjem cokolvek, len nech je tam chude masko. o to sa mato postara, takze s ostatnym suhlasim. a tiez si myslim, ze je lepsie rozratat blok.
kolacik nejaky upeciem v pohode, ale zrejme asi nieco "suchsie", lebo nejaka kremova torta by sa cestou roztopila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. apr 2009 o 14:45  • Odpovedz
autor
jaj kati a neboj s matuskom pomozeme :slight_smile:
30. apr 2009 o 14:46  • Odpovedz
inak nad kolacom som uz aj ja rozmyslala :slight_smile: ...fajn napad, upeciem aj ja nieco :slight_smile:
kati...velmi rada sa so psikmi zoznamim. :slight_smile:
30. apr 2009 o 16:49  • Odpovedz
no tak to my bolo jasne...nepisane pravidlo, kazda kolac zo sebou :sweat_smile: to sa hadam budem musiet kvoli vam aj piec naucit :confused: alebo zaukolujem svokru :grinning: :grinning:
30. apr 2009 o 21:45  • Odpovedz
ja som tiez brala ako samozrejmost, ze kazda nieco donesieme. Ale som za to, ze polovica sladke a polovica slane, sak keby kazda kolacik, tak odtial ake dojdeme :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: A este aj po gulasiku a grilovanych dobrotach :fearful: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Ibaze by sme dali potom riadnu tu turu :grinning:

Ad PSY - ja mam veeeeeeelky respekt, odkedy som sa ako 12rocna pozerala spoza plota na to, ako sa jeden pes "vyjasuje" na mojom 5-rocnom bratovi :unamused: Takze ja pred psami opatrne :sweat_smile:
30. apr 2009 o 22:23  • Odpovedz
kati, jani. mirka nas pes je naozaj neskodny aj ked hlucny a drzy. :grinning: ona stale vyzera ako stena a bohuzial sa to prejavuje aj na jej spravanie. tak sa dopredu ospravedlnujem ak bude po niekom skakat alebo zobrat. :sweat_smile: alebo ju mozno este niekomu na vikend poziciame. :wink:

co sa tyka pecenia, tak mala som plan, ze mi napecie mamina. fajnovyyyy kysnutyyyyy kakaovyyyy. ale bohuzial anu bude na lieceni. tak som nahrata. :angry:

ale tak skusim nieco stvorit a ked to nebude jedle, tak mozno este psikom bude chutit. :grinning:
1. máj 2009 o 10:04  • Odpovedz
tak ja sa obetujem na slane :wink: prinajhorosom kupim, viem kde dobre predavaju :grinning: :grinning:
1. máj 2009 o 20:13  • Odpovedz
ahojte po dlhom case...som to tu precitala, zapisala...
napecem sl aj slad, s pony suhlas, s plienkovym foto tiez- napad, ze my dospelaci bysme mohli mat kazdy par rovnaku barvu triciek- aj ked ten moj par bude asi prec, tak budem sama alebo s mamkou+chalani, psi nam nevadi..moooc sa tesim, dufam ze mi cosi nepokazi radost...ideeem, robota vola :wink:
2. máj 2009 o 13:44  • Odpovedz
uz sa nam to blizi :dizzy_face: velmi sa tesime :dizzy_face:
co sa pecenia tyka - ja rada peciem sladke... tak ja to :slight_smile: moze byt?
2. máj 2009 o 14:56  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.