• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celoslovenské stretnutie májovčatiek 2008

(zamknutá)
8. septembra 2009 
autor
prineste cokolvek, myslim, ze o jedakov nebude nudza :sunglasses:
2. máj 2009 o 15:03  • Odpovedz
a kats tu volejbalovu siet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: nech mame ako udrzat tie deti..keby tam bolo pieskovisko, mame po probleme..tam ich vypustime vsetky a bude :sunglasses:
3. máj 2009 o 20:17  • Odpovedz
nikto nikde.. a tema klesa nizsie a nizsie
:confused:
este aj chlebik a rozky ku gulasiku bude treba :sweat_smile:
5. máj 2009 o 13:58  • Odpovedz
autor
no tak dohodli sme sa teda na niecom?
grilovacka - kazdy si donesie svoje
gulasik - katka s matom pojdu nakupit: v podstate len maso a pecivo?
pretlak, leco, zemiaky donesiete. blok sa rozrata na mieste.
zabudla som na nieco?

ja este stale rozmyslam nad tym prichodom. ze ako to spravit. totiz bude treba zaplatit fakturu, aby nam dali kluce.
1) mal by ju zaplatit niekto, kto tam bude prvy..lenze kto to bude? to nikto nevie
2) ten niekto by mal mat na to peniaze..zo svojich je to riziko, lebo niekto nepride a kto mu vrati peniaze? cize ma napada, poslat zvysok penazi par dni pred terminom na ucet. otazka ze komu.
my predpokladam pojdeme do jasnej okolo deviatej, pred natalkinym doobednajsim spankom. na obed sa niekde cestou zastavime, takze by sme mali dorazit okolo jednej, druhej. neviem ako ostatni. je sanca, ze by niekto prisiel skor ako my?
5. máj 2009 o 15:00  • Odpovedz
anjelok...myslim, ze si to dobre zhrnula. :slight_smile: co sa tyka peciva, to by si mohol kazdy doniest sam, vsak aj tak si budeme kazda rodina zvlast robit ranajky....a nech katka nema starosti este aj s pecivom, a rozmyslat, kolko chlebov kupit, a tak podobne.

a myslis, ze by sa niekto este odhlasil? :astonished:
ja sama neviem, o kolkej dorazime do jasnej..vsetko zalezi na muzovi, ci mu daju volno, alebo nie.inqak robi do pol 4, domov chodi o 4, ak hned vyrazime, pred 5 budeme v jasnej...ale vravim, ak bude doma, prisli by sme skor.
5. máj 2009 o 18:09  • Odpovedz
nooo ja este neviem kedy vyrazime a dorazime :confused: ako sa budete vsetci hlasit, kedy pridete...ale pocitam ze az ked sa sara vyspi a naje tak ca o jednej vyrazime a do druhej dorazime :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
baby co t mate kus..sorryyy toto nebola provokacia :wink:
5. máj 2009 o 22:37  • Odpovedz
my by sme tam chceli ist ked bude mat rebeka spat, teda kolo jedenastej by sme mali vyrazit a medzi 13.00 - 14.00 by sme tam mali byt
6. máj 2009 o 08:57  • Odpovedz
moze byt, ak mame len masko kupit (korenie vezmeme zo zasob :wink:) tym lepsie, ale kto sa hlasil kupit zemiky, cibulu a papriku ? dako mi to uslo :sweat_smile:

myslim ze vyrazime pred deviatou, aby si matusko schrupol v aute, aaaa neviem vobec kedy dorazime :grinning: podla toho kolko policajtov bude po dialnici :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. máj 2009 o 09:10  • Odpovedz
autor
kati ani ja si nepamatam, kto pisal, ale niekto pisal, ze nebude kupovat, ze maju doma..zemiaky, pretlak a leco. a cibulu nikto nevravel, ale ved ta je v tom lece, ci nie? :confused: ..inak vyrazat budeme cca rovnako :wink:
kati 2 :sweat_smile: ..s tym pecivom je to dobry napad, kazdy si donesie ake ma rad :slight_smile:
a to, ci sa niekto odhlasi..no nikdy nevies, co moze komu do toho prist.
6. máj 2009 o 15:13  • Odpovedz
leniiiii ved cibula je zaklad gulasu :grinning: davas tolko cibule kolko je maska a nechas ju najskor pekne zosklovatiet, potom pridas masko nech sa opecie, zalejes vodou, korenia a variiiiis, pridas paradajky (pretlak), papriky, a uuuuplne na koniec kusok pred dovarenim zemiaky :wink: cibulka je zaklad :grinning:

Takze kupime masko, cibulu, zemiaky a papriku (donesieme koreniny a sol, neviem kto :sweat_smile: prinesie paradajkovy pretlak)

moze byt kocky ?
6. máj 2009 o 19:34  • Odpovedz
kats..mnam normalne som vyhladla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. máj 2009 o 19:57  • Odpovedz
kats, zemiaky a pretlak donesieme my. takze len masko a cibulu zabezpecte :wink:
6. máj 2009 o 20:11  • Odpovedz
jasne mirka :wink:
6. máj 2009 o 20:41  • Odpovedz
Boze Kats, si sem nemala recept pisat takto vecer. Este tak cerstve rozky a pohar mlieka a ... mnaaaaaaaaaaaaaaaaam :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

To pecivo suhlasim, moj muz je grahamovy, takze my len take :wink:

S ostatnym suhlasim.

Netusim, kedy prideme my. Nakazala osm manzelovi, nech si vymeni smenu, ak sa bude dat, najlepsie, nech si vezme dovolenku, lebo ak nie, tak az v sobotu by sme mohli prist :frowning2:
Kolko trva cesta z BA?
6. máj 2009 o 21:46  • Odpovedz
ja som papala gulasik dneska. :sunglasses:
6. máj 2009 o 22:06  • Odpovedz
kati ja vceraaaa :grinning: manzel si navaril na chatu a mne odlial do misky :grinning: :grinning:

a tiez netusim kolko trva cesta z BA :sweat_smile: ale urcite straaasne urevana :grinning: takze priserne dlho :grinning: :grinning:
6. máj 2009 o 22:14  • Odpovedz
autor
kati ved ja viem, ze do gulasu ide cibula :grinning: ..ja len, ze na tu sme nemysleli a ked niekto spominal leco, tak tam cibula urcite je. ale ved kupte, nezahodi sa :wink:
a cesta podla mna tak 4-5 hodin :confused:
7. máj 2009 o 10:05  • Odpovedz
no baby tak z BA ca 3 hodky, kuk http://mapy.atlas.sk/
a som zistila ze idete cez MT :sweat_smile:
dojdeme v zavese :stuck_out_tongue_closed_eyes:
skoda ze nie sme "skor" (k nam ca 2 hodky) ste mohli mat obednu pauzu v MT :wink:
7. máj 2009 o 10:15  • Odpovedz
autor
nicol no tych 4-5 hod som myslela aj s prestavkami na obed a vyvencit a tak..a ved mozme mat kludne obed v MT :wink:
7. máj 2009 o 13:08  • Odpovedz
Fuj, ze 4-5 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tri beriem :grinning: .

Kats u nas to bude tiez asi umrncane, lebo my pospime v autosedacke tak 30min a potom co? Nudaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A mne byva za jazdy zle, ked s malym citam, alebo sa na nieco sustredim :sweat_smile: Asi budem soferovat a manzel bude zabavat :grinning:
7. máj 2009 o 14:39  • Odpovedz
jani presne ako u nas :grinning: pol hodku posi a potom nudaaaaa, a tak isto mi je zle :sweat_smile: maximum je ze mu ukazujem hracky a pozeram dopredu :grinning:
7. máj 2009 o 19:29  • Odpovedz
dobre kocky, tak budem ratat s obednou pauzou v MT..musim obzret kde sa tu da nielen dobre najest ale aj deti usadit a nasledne vypustit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
potom to uz bude len hodka to demanovej..ved aj tam kym si kluce nafasujeme a vybalime bute trochen trvat tak aspon budete cerstvo odychnuty :wink: a hlavne deti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. máj 2009 o 19:45  • Odpovedz
autor
nicol ok, tesiiim :slight_smile:
a my sme este tak daleko nikdy nesli, tak som zvedava, ako to zvladnete a ako dlho bude natalka spinkat
7. máj 2009 o 19:57  • Odpovedz
autor
nicol juraj povedal, ze cez martin nejde, ze cez bystricu :unamused: ..som si aj myslela, len som si nebola ista. tak vidime sa tam :wink:
8. máj 2009 o 21:30  • Odpovedz
uz sa nam to krati zienky...presne za 5 tyzdnov uz grilujemeeee. :slight_smile: :sunglasses:
8. máj 2009 o 22:41  • Odpovedz
anjelok, vsak som si potom pozerala detailne cestu...a ozaj je lepsie cez BB..lebo mi sa budeme terigat cez same dedinky :stuck_out_tongue_closed_eyes: aspon si obzrieme okolie :grinning:
10. máj 2009 o 21:21  • Odpovedz
jeeej, tu debata a bezomna :wink:
cize nicol je uvitaci vybor? :wink: tusim si tak pisala. :grinning:
ja neviem presne kolko cesta z ke, ale asi to bude +- rovnako ako z ba. Pocitam, ze ked o tej 9-10 vyrazime, tak snad kratko popoludni tam budeme. urcite bude treba stat niekde.
Inak kocky mne norko pekne posedi ked pustime podhracku a ja mu s cd spievam, tlieskame a tak... hracky 0 bodov a samozrejme ked ideme na dlhsiu cestu, vyrazame pred spankom dopoludnajsim a on tu 1-2 hodinky aj pospi v sedacke.
11. máj 2009 o 10:57  • Odpovedz
tak manzel mi oznamil, ze si vybavi skorsi odchod z roboty...cize do 14-tej by sme mali aj my dorazit. :slight_smile: :sunglasses: :slight_smile:
11. máj 2009 o 14:55  • Odpovedz
baby vy tam budete uz tak skoro v piatok? my neviem ci neprideme az v sobotu nakoniec :unamused: ja fakt neviem..... lebo o 6. vecer sa mi zda uz blbost cestovat.
12. máj 2009 o 07:26  • Odpovedz
moni..a nemoze si manzel vziat na piatok dovolenku??? :wink:
12. máj 2009 o 12:20  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.