• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celoslovenské stretnutie májovčatiek 2008

(zamknutá)
8. septembra 2009 
autor
misi tak to je super, tam by sme sa aj vsetci pomestili mali by sme spolocny areal, to by bolo fajn..a je to lipt. mikulas, to by sa mi pacilo, tam je fakt krasne :sunglasses:
12. jan 2009 o 21:39  • Odpovedz
a moze tam ist aj pes..efco :stuck_out_tongue_closed_eyes:
aj postielka detska sa da...alebo si dovezieme cestovnu (lebo neviem ci maju az 30 postielok "na sklade" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jo a cenovo je lepsi termin do 20.6
no hladajte...ale toto sa mi velmo paci zatial :slight_smile:
12. jan 2009 o 21:41  • Odpovedz
ved tu mame niekoho od mikulasa nie?? ninka vari? prezisti, urcite sa obetuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. jan 2009 o 21:43  • Odpovedz
tie bungalovy su supis
lenus, ked nas bude viac ako 7 deti, tak vydarena akcia... :wink: moj nazor (7x3=21)...
mozno budem prekvapena, a rada by som bola...

:dizzy_face:
12. jan 2009 o 21:43  • Odpovedz
autor
my by sme vzali cestovnu a natalka by kludne mohla spat aj s nami v posteli, len by musela byt manzelska..
a tiez som pozerala tie terminy ze do 20.6., to by uz mohlo byt pekne a nie velmi teplo..a ta cena tiez pohodka :wink:
12. jan 2009 o 21:44  • Odpovedz
ja ze kam ste vsetky zmizli :wink: :astonished:

no super,hadam to vide, mali by sme potom uvazovat o jednom vikendiku /nech sa vieme zariadit/ tie bungalovy sa mi tiez pacia :wink:
12. jan 2009 o 21:47  • Odpovedz
baby, sme na dobrej ceste, tie terminy v prvej polovici juna by boli ok...treba rezervovat cim skor, lebo sa prihlasia skoly v prirode a vylety a tak...zajtra pokecame,ja uz nevladzem,idem sa tulkat s muzom :sweat_smile:
12. jan 2009 o 21:47  • Odpovedz
no ved realne sa asi fakt nas toolko nezide...ale pevne jadro iste nesklame a sa posnazime nie :grinning:
a ked si to objedname a zaplatime zalohu...vyhovorky ziadne..bude sa musiet ist :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ta cena je myslim ok...aj restika nedaleko aj strava sa d aobjednat (i ked to sa nam asi neopalti, vska budeme trajdat) hadam aj skupinovu zlavu na ubytko vybavime...
12. jan 2009 o 21:48  • Odpovedz
autor
jani to ani nesranduj, ze 7

len teraz ti vymenujem 7..ja, ty, miska, nicol, enajka, kats, eviku..no hadam aj efcso, verul, aj mirka20 spominala, ze sa prida..a to sa bavime len teraz 2 hodky, este o tom takmer nikto nevie..ale co ja tipujem: vsetci co boli na nasom stretku by sa pridali..
12. jan 2009 o 21:48  • Odpovedz
autor
ze romi? :grinning:
12. jan 2009 o 21:49  • Odpovedz
no, s nami urcite ratajte :wink: uz som aj muza na to pripravila, ze ideme vsetci traja na stretko :slight_smile:
tie bungalovi vyzeraju super
12. jan 2009 o 21:53  • Odpovedz
autor
jani aj ja som uz unavena, idem zalahnut, paa zajtra
12. jan 2009 o 21:53  • Odpovedz
idem aj ja na kute...zajtra poriesime a iste aj dalsie holky hodia prihlasku :sweat_smile:
12. jan 2009 o 21:57  • Odpovedz
misi to je supeeeeer. paci sa mi to velmi pekne :grinning: ked sa dohodneme na termine, tak mozeme hned rezervovat. mne osobne tiez lepsie vyhovuje jun, ked uz budem mat po skuskach a bude uz aj teplejsie.
12. jan 2009 o 22:05  • Odpovedz
tak ja toho mojho urcite nenahovorim na nic podobne...

a zvolen je v strede, je tam na blizku kovacova, to je chatova oblast, je tam krasne... tak co myslite?
12. jan 2009 o 22:05  • Odpovedz
evi, ved kto ma velke auto, tak by ta mohol cestou vyzdvihnut, ked manzelik nechce ist. :wink:
moj o tom este tiez nevie. :grinning:
12. jan 2009 o 22:10  • Odpovedz
ze sa ide stretnut s taaaak vela majovkami. :grinning:
12. jan 2009 o 22:10  • Odpovedz
no nic idem uz aj ja zalahnut. kto vie aka bude noc, ci comtessa zasa bude vystrajat.
bru.
12. jan 2009 o 22:11  • Odpovedz
kocky..tie bungalovy sa aj mne vidia...a mali by sme to asi najblizsie z vs vsetkych....ale my by sme isli 4.Zajtra to oznamim muzikovi.
A jun aj mne vyhovuje...urcite lepsie, ked bude teplejsie.V aprili by nam nemuselo vyjst pocasko.
12. jan 2009 o 22:13  • Odpovedz
baby, sori, že som sa vám sem votrela.
s aprílovčatkami tiež chystáme stretko a hladáme ubytko.
ak nemáte nič proti, obkukla som tie bungalovi.
ale my sa chystáme na 100% v máji, tak že mimo vášho termínu. :wink:
12. jan 2009 o 22:18  • Odpovedz
efcso, urcite aj kovacova, ja som fakt tie bungalovy nevidela nazivo, asi by aj tak bolo dobre ist to omrknut aj osobne, kocky co to mate pobliz?
12. jan 2009 o 22:22  • Odpovedz
samika, aspon by sme amli info ake to je, a pripadne by sa mozno dalo o nejakej zlave jednat :wink:
12. jan 2009 o 22:24  • Odpovedz
ten areal je supeeer, vsetci piati sa tam dovalime :grinning: moj muz sice o tom este nie je presvedceny ale bude :sweat_smile: :grinning:
12. jan 2009 o 22:33  • Odpovedz
efco som rada ze aj tvoj muz je taky odlud :stuck_out_tongue_closed_eyes: moj mi uz rovno oznamil ze co mi...ale to sa do juna vyziha :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. jan 2009 o 08:13  • Odpovedz
efcso, nicol, odlud,neodlud, aj my ideme len vo dvojke... :wink: a mne to tak celkom vyhovuje :sweat_smile: to by sme sa len rodinkovali, tak tak mozem s vami kvakat kolko chcem... :dizzy_face:
13. jan 2009 o 08:29  • Odpovedz
ahááá jankapo tak ked nas bude viac...pojdeme aj my len 2kusy asi :sweat_smile:
13. jan 2009 o 08:36  • Odpovedz
cafte,
takze, ja neviem, ci sa mi podari na vikend, lebo moji velkaci by sa unudili a zase, aby som im robila program a nebola s vami, nema to ak vyznam...ale na 1cely den isto...ja 100% bez tatinka, lebo moj drahy bude s velkacmi ( okrem toho, je totalne "nespolocensky- evi, nikol :wink: )
miesto, no ja skusim pozistovat, ale isto nie BA, aby to malo aj taku zvlastnost- mne sa paci okolie BB...to by som mozno mohla dat deti s muzom do ZV a ostat aj dlhsie...ale na otocku pridem 100% :wink:
jo a termin...no isto nie cez volno a prazdniny :stuck_out_tongue_closed_eyes: ( a etse nie sobotu 20.6., to som na svadbe :sweat_smile: )
ale ratajte s nami
13. jan 2009 o 08:58  • Odpovedz
mojmanzel vyhlasil, ze aj on pojde, ak zoberiete aj svokry!!!! nechapem sice spojenie, ale vysledok je jasny... ak, tak pojdeme dve alebo tri - ak sa budu dat vziat aj hafani... a ak to nikomu z vas vadit nebude... nik nezahreje v posteli tak ako pes :grinning:
13. jan 2009 o 09:45  • Odpovedz
Caute, no kukam, ze som prepasla 2 strany, asi prepasiem aj dalej, takze snad napisete niekam aj nejaky "zaver" aby som vedela, co sa odhlasovalo. Mojho asi tazko na to nahovorim, mozno tak, ze by nas tam odviezol a zmizol... a potom pre nas prisiel :slight_smile: ale to si rovno mozem sama odsoferovat :slight_smile:
13. jan 2009 o 10:10  • Odpovedz
no moj..ze to akoze ja?(ako keby sme mali aj ineho ocka) a to co tam budem robit?? :astonished:
efco asi tvoj muz predvidavo tusi ze mu hrozi starostlivost o dieta, preto chce aj svokru :wink:
nevadi neriesim, pojdeme prinajhorsom dve, vsak nebudeme same :sunglasses:
13. jan 2009 o 10:12  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.