• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celoslovenské stretnutie májovčatiek 2008

(zamknutá)
8. septembra 2009 
Moni, aj nam hrozi, ze prideme az v sobotu :frowning2: Dufam, ze si to manzel v robote dovtedy este vybavi :unamused:
12. máj 2009 o 20:32  • Odpovedz
kati no ved zatial nevie..... vcera zakoncil debatu tym ze to je este daleko a nevie co dovtedy bude :unamused: takze fakt neviem.

janca hmm..... tak snad sa im to obom podari :slight_smile:
13. máj 2009 o 07:39  • Odpovedz
babyyyy snad sa to vasim muzom podariiii :confused: by ste tam chybali v piatok :cry:
13. máj 2009 o 15:22  • Odpovedz
no asi aj nam hrozi sobota nakolko Juraj nastupil do novej roboty dovcu nema a konci v praci az o piatej :angry: :angry:
13. máj 2009 o 18:07  • Odpovedz
tak to baby aj niekto v ten piatok akože príde? Okrem kats...ktorá už bude grilovať :grinning:
18. máj 2009 o 19:59  • Odpovedz
no jasne..este ja..ved budem pravdepodobne ten uvitaci vybor :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
18. máj 2009 o 20:31  • Odpovedz
aj my prideme na 100% v piatok :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: vsak tej grilovacke sa neda odolat. :sunglasses:
18. máj 2009 o 20:55  • Odpovedz
aj my by sme mali v piatok
18. máj 2009 o 21:56  • Odpovedz
aj my prideme v piatok. muz ma dovolenku, takze grilovat budeme aj my :dizzy_face:
20. máj 2009 o 10:40  • Odpovedz
No ak moj muz nedostane v praci na ten piatok volno, tak ma porazi. Musim nieco vymysliet :angry: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
21. máj 2009 o 14:21  • Odpovedz
nooo, ja by som tiez velmi chcela prist v piatok. ale dufam, ze sa nam to podari. :dizzy_face:
22. máj 2009 o 14:56  • Odpovedz
moj muz si mal povodne na piatok brat dovolenku, ale dnes mi oznamil, ze so stvrtka na piatok ma sluzbu-takze urcite dorazime v piatok. :sunglasses:
22. máj 2009 o 22:15  • Odpovedz
uz len dva tyzdne a nejake drobne. :dizzy_face:
25. máj 2009 o 10:36  • Odpovedz
evi...do kelu..to iste som sem akurat prisla napisat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. máj 2009 o 11:00  • Odpovedz
baby to letiiiii :grinning:
26. máj 2009 o 08:49  • Odpovedz
od dnes to mame za 17. :slight_smile: :sunglasses: fakt to rychlo ubehlo. :slight_smile:
26. máj 2009 o 11:46  • Odpovedz
NO POZERAM ZE UZ AJ VAS BERIE HORUCKA :dizzy_face: ...velmi by som poprosila niekoho kto sa vyzna :sweat_smile: , ze kadial kam :confounded: ...vyzera to ze manza uz bude v nemecku tak pojdem s mamkou, samu ma nechce manza pustit..idete niekto "okolo nas"?- nove mesto nad vahom alebo piestany? :confused: ze bysom sa pripojila do zavesu :sweat_smile: ...vopred veeeelmi pekne dakujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. máj 2009 o 13:23  • Odpovedz
autor
babulky, tak som prave zistovala, ze ako to bude s tym zaplatenim faktury na mieste. plati sa vopred :unamused: co dost komplikuje situaciu.
takze tie, ktore planujete prist neskor ako okolo obeda, tak vas poprosim poslite mi na ucet zvysnu cast penazi, nech to mozeme naraz zaplatit (mozete kludne poslat aj tie, ktore pridete okolo obeda, ak to chcete mat z krku). ja hned po prichode zaplatim celu fakturu a dohodnem sa na recepcii ohladom odovzdavania klucov. dam im zoznam kto s kym kde a ako :grinning: ..takze ti, co pridete neskor si vyzdvihnete kluce tam.
ja vam este poslem do IP moje tel. cislo keby daco
27. máj 2009 o 13:42  • Odpovedz
autor
mirka a nicol peniazky prisli :wink:
katka bude platit na mieste, pride na obed.
29. máj 2009 o 19:51  • Odpovedz
keby som ja vedela kadial sa pojde- najlepsie ze s niekym v zavese, vedela bysom kedy dojdeme my :sweat_smile: ...no nic budem musiet zistit trasu a nasprtat.. :unamused: :wink:
30. máj 2009 o 14:36  • Odpovedz
autor
ajka a do nitry trafis? my pojdeme z ba cez nitru, tak by sme sa tam mohli stretnut.
30. máj 2009 o 20:47  • Odpovedz
babyyyy uz buduci vikend je nas :sweat_smile: takze nech sa pekne vysnezi (ano, aj to mame), vyprsi a vyfuka..nech mame o dva tyzne kraaasne pocasie :slight_smile:
1. jún 2009 o 10:51  • Odpovedz
nicol, pocasie sa musi vyletnit :angry: nemam v plane brat zimnu bundu :wink: :grinning:
1. jún 2009 o 11:04  • Odpovedz
ani ja neplanujem brat zimne bundy...mam v plane kratasy a tricka, tak prosiiiiiiimeeee si teplooooo.....
tento vikend este hlasia kadejako, tak dufam ze sa vyprsi teraz a o tyzden nam to vyjde. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. jún 2009 o 15:23  • Odpovedz
anjelok no kukala som mapu a nitru mam dost obkliku :unamused: :unamused: - studovala som mapu :sunglasses: a pojdem od nas smer trencin, banovce, banska bystrica, podbrezova a demenovskaaaaaaa :dizzy_face: si zlata dakujem za ponuku :dizzy_face:
1. jún 2009 o 20:02  • Odpovedz
ahojte, no kto tam bude teda prvy? a o kolkej? lebo u nas sa veci menia zavratnou rychlostou. Milos vymyslel ze aby sme tam teda mohli byt skor, tak ideme ten tyzden asi od utorku alebo streda do KE na sluzobku s nim a potom cestou domov vybavime tu Jasnu.... bud prideme normalne, alebo ak si Milos bude cosi vybavovat este po okoli, tak ze by nas tam hodil..... preto sa pytam ze kto tam o kolkej bude prvy. :slight_smile:
2. jún 2009 o 08:03  • Odpovedz
autor
moni no vyzera to tak, ze blavacky :grinning: ..my by sme mali dorazit okolo druhej.
2. jún 2009 o 13:33  • Odpovedz
autor
inak mna uz ide porazit z tohto pocka..nech uz je teplooo, ja chcem tiez brat nieco lahke, ziadne mikiny!!! :rolling_eyes:
2. jún 2009 o 14:29  • Odpovedz
moni, ak sa nic nezmeni, tak my by sme isli z ke na ranny spanok, cize medzi 9-10, mozno dorazime pred 13-tou :wink: ale hovorim mozno, aj dnes som robila drahemu pripomienkovac, dovolenku nema stale nahlasenu, lebo stale zabudne ... no comment :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a pocko aj ja uz chcem letneee, tetraz ma byt humusne, sobota, nedela, dazd, tak dalsi tyzdne uz musi byt pekne, inak si to s ilkom vybavim :angry:
2. jún 2009 o 15:03  • Odpovedz
my prideme tiez okolo druhej.
a s tym pockom musime len dufat, ze bude krasne slnecno a teplucko. ale v tom sa na ilka nespolieham, nakolko co on povie, tak vacsinou je to pravy opak realu :unamused:
2. jún 2009 o 19:39  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.