• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celoslovenské stretnutie májovčatiek 2008

(zamknutá)
8. septembra 2009 
autor
zaplatene miska, evka a janka :wink:
3. jún 2009 o 10:51  • Odpovedz
len tak pre zaujimavost by ma zaujimalo :sweat_smile: ze kolko teda nas bude :fearful: - kto ide :grinning: a kto nemoze :frowning2:
3. jún 2009 o 17:18  • Odpovedz
3. jún 2009 o 17:25  • Odpovedz
ok, tak mozno sa, Miska, cestou aj niekde stretneme :grinning:

poznas Ilka osobne? odovzdaj mu "srdecne" pozdravy aj od nas..... otras, jaaaaaaaaaaaaj. :unamused:
3. jún 2009 o 17:29  • Odpovedz
...sa mi to jakosi nepodarilo :sweat_smile: :sweat_smile: .....jak dokupeme ostrihankov, opravim sa.... :zipper_mouth: :slight_smile:
3. jún 2009 o 19:41  • Odpovedz
uz asi nebudem na nete do bud.vikendu, tak si to tam majovky a majovcatka uzite :dizzy_face: :dizzy_face: a to krasne pocasie vam prajem zo srdca. Cakam na fotecky :slight_smile: :dizzy_face:
3. jún 2009 o 20:59  • Odpovedz
Romi, skoda, ze nejdete :frowning2:
Nam sa crta, ze manza bude v ten piatok cely den doma, drzte palce :grinning:
3. jún 2009 o 21:40  • Odpovedz
janca drziiiime... :dizzy_face: :dizzy_face:
ja sa taaaak straaaasne tesim :grinning: :dizzy_face: :grinning: , ze sa musim krotit :sweat_smile: :zipper_mouth: , lebo ja ak sa veeeelmi tesim tak sa to dokasle :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
3. jún 2009 o 22:04  • Odpovedz
autor
no baby, tak nam sa uz kasle..natalka celu noc horuckuje, tak drzte palce, aby to nebolo nic vazne a do jasnej sme fit :frowning2:
4. jún 2009 o 06:46  • Odpovedz
:pensive: :wink: anjelok bude dobre uvidis! Myslime na vas
4. jún 2009 o 07:08  • Odpovedz
moni, to sa mozeme aj v ke ak tu budete dlhsie :wink:
leni, urcite bude do vtedy fit :wink:
4. jún 2009 o 10:13  • Odpovedz
miska asi 3 dni, IP :wink:

lenka velmi na vas myslime, vyliecte saaaaaaaa :unamused: pusinka Natalke - snad pomoze :dizzy_face:
4. jún 2009 o 14:32  • Odpovedz
Natalke skore uzdravenie prajeme. :slight_smile:
vsak uz ked to tak dlho planujeme, nejaka choroba nam to nepokazi, no nie???

janca..drzime aj my palce. :slight_smile:
4. jún 2009 o 21:21  • Odpovedz
autor
babulky dakujem, snad ked to je virozka, tak to za par dni prejde. pevne v to verim. ale keby to bola siesta choroba tak pruuser, lebo sa ideme v pondelok fotit umelecke foto a bola by bodkovana :sweat_smile:
4. jún 2009 o 21:59  • Odpovedz
leni...vsak aj eliska ma pamiatku na svoje prve narodky v podobe bodiek. :grinning: :grinning: :grinning: ..a ako vam je dnes???
5. jún 2009 o 15:23  • Odpovedz
Ahojte, Leni, aj tu, drzime palce, nech je Natalka rychlo ako rybicka. A fotenie sa da prelozit (aj ked na termin ste cakali asi dlho, co?)

Ja uz mam bobky, tusim si zacnem pisat, co treba zobrat, lebo urco nieco zabudnem :sweat_smile:
6. jún 2009 o 15:48  • Odpovedz
autor
babulky, tak vidim, ze natalka nie je jedina..tak snad sa vsetci vyzdavime dovtedy: natalka, nellinka, rebeka, matusko..zabudla som niekoho? no snad ich uz nie je viac :stuck_out_tongue_closed_eyes:
do jasnej ale uz musia byt vsetci fit :wink:
6. jún 2009 o 18:48  • Odpovedz
autor
babulky ako vam je dnes? dufam, ze uz lepsie :wink:
jani no ako si to vcera napisala, uz aj ja zacinam rozmyslat. hlavne, ze co upeciem, nech to vydrzi a nech to mam ako zobrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: a uz teraz mi je jasne, ze najviac oblecenia beriem pre natalku :sweat_smile:
ked clovek nevie, ake tam bude pocasie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. jún 2009 o 09:03  • Odpovedz
tak s mojim pecenim to vyzera zle... kedze ideme do KE, tak piect nebude kde :unamused: skoda :unamused: ale vybavujem slane, uz od mojich maturit to berieme od jednej tety, mnam... tak snad sa aspon to podari :slight_smile:
7. jún 2009 o 10:32  • Odpovedz
a este som zabudla napisat ze dufam ze sa vsetci vyliecite do vikendu.. ved uz ma byt teplejsie, tak snad hej :unamused:
7. jún 2009 o 10:32  • Odpovedz
este raz tu :sweat_smile: , janca aj mna bere horucka :grinning: , uz robim seznam :astonished: , idem skladat kupky do kabeli :confused: ...
anjelok som radaaaa ze ste Ok :dizzy_face: :dizzy_face:
kats aj mato uz je Ok :wink:
upeciem cosi slane, cosi sladke..sak ked manza tak pomaha :sunglasses: - no aj ked ide uz zajta do roboty- od 6,30do 20,30 zase sami :confounded: ..ale patek ma povinne volno :angry: a idemeeee vsetciiiii :dizzy_face:
..uz sa iba 6x vyspinkameeeee :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
moni neva sak napecieme za teba.. :wink: :wink:
7. jún 2009 o 15:00  • Odpovedz
ajka ked mna to stve, ja strasne rada peciem :unamused: hmm, skoda no... :slight_smile: tak dik :grinning:
7. jún 2009 o 16:37  • Odpovedz
autor
moni ziadny stres, ved to nie je povinne..aj slane je fajn :wink:

tak sup sup kuriatka sa rychlo uzdravit..a podajte hlasenie miska, mirka, ako usoplikovanci.
verim, ze matusko a nellinka su uz na dobre ceste byt do jasnej fit :wink:

ozik evi a super heslo, napis ho aj sem!!! :sunglasses:
7. jún 2009 o 19:25  • Odpovedz
babyyy ten zoznam :grinning: nech viem co si mam pobalit...hlavna vec, dnes som doviezla z chaty cestovnu postielku, je vybavena :sweat_smile: no a ja a pecenie :confused: kupim cipsy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. jún 2009 o 21:42  • Odpovedz
nicolmt nakup slovakia chips, je tam sutaz o auto! :wink: sak chipsy suu fajn :sunglasses: , ja ich napr neviem urobit :sweat_smile:
7. jún 2009 o 22:05  • Odpovedz
baby co beriete drobcom na papanie?
8. jún 2009 o 07:22  • Odpovedz
tak pripajam heslo: VSETKO JE TAK JA MA BYT, DO JASNEJ SME VSETCI FIT. :grinning:
u nas to nevyzera dobre. uz sopli a kycha aj emmka. tak snad sa to nerozbehne a za 3 dni sme ok.
8. jún 2009 o 09:08  • Odpovedz
evi neeeee :frowning2: :astonished: :astonished: :sweat_smile: , lapnite sa hesla a ryyychlo uzdravit :zipper_mouth: :dizzy_face: , nic nerozjizdet :angry: :wink: ..
moni, nejake jogurty, vyzivy, ovko, a v patek budem rano chystat 2jedla pre kubu- zoberiem zo sebou :wink: a samo chrumky a namicky :dizzy_face:
8. jún 2009 o 09:19  • Odpovedz
moni, este som nerozmyslala, ale asi hotovy prikr ktory sice nebude velmi chciet, ale jeho problem, Ale u ans jednoduche, ked nezje dam mu vlocky, tie zje stale... tie 2 dni dajak vydrzi :wink:
evi, ani nerozmyslaj nad tym. Proste vyzdravie a hotovo!
Ja napeciem asi kysnute ... alebo? Nemam moc rada v teple nejake kremove a prenasat a tam ci to bude kde uskladnit aby sa to nepokazilo.
Nicol, aky zoznam? Sak otvorim maleho skrinu a premiestnim ju do kufra. Potom do igelitiek kusok mojich veci, kusok matovych, mame male auto, takze do auta umiestnime, kocik, norkov kufor, a medzery vyplnime igelitkami s nasimi vecami :grinning: A to pretrepavame aj postielku a stolicku an jedenie, ktoru uvazujem ze to jasnej asi nevezmem ... no uvidime :grinning:
8. jún 2009 o 10:02  • Odpovedz
Ahojte po vikende. :slight_smile:
tak pripravy su uz v plnom prude....ja si tiez nelamem hlavu nad nejakym zoznamom :grinning: ..podobne ako miska, pobalim deckam veci, sebe a mirkovi,stolicku na jedenie neberiem...nakrmim aj na kolenach, beriem akurat kocik a cestovnu postielku, malej asi odrazadlo, nejake hracky.

na papanie beriem ovocko, vyzivky, jogurty, chrumky...a s varenym jedlom si tazku hlavu tiez nerobim.vsak ma uz poznate. :grinning: :grinning: :grinning:

jo, a prinesiem pecene rozteky z listkoveho cesta naplnene slivkovym lekvarom. :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

eviku...heslo super. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a chytro sa vyliecte. :wink:
8. jún 2009 o 12:02  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.