• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celoslovenské stretnutie májovčatiek 2008

(zamknutá)
8. septembra 2009 
kto vravel ze donesie zemiaky????....mozem aj ja doniest.nech mame dost. :slight_smile:
8. jún 2009 o 12:13  • Odpovedz
pozerali ste pocko? hlasia na vikend dazd..... dufam ze sa zmylili.... ale ak ano, asi to bude zaujimave :unamused:

miska Milos nechce brat ani do KE stolicku na jedenie a to este rozmyslal aj nad postielkou.... ze nakrmit mozem maleho aj v autosedacke, da nam ju von z auta a spat - to sa uz ukecat nedam, postielka pojde
8. jún 2009 o 13:06  • Odpovedz
moni....dazd neprichadza do uvahy....pekne bude, uvidis. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ja tomu teda verim. :wink:
8. jún 2009 o 13:16  • Odpovedz
autor
katka, tusim ty si vravela, ze vezmes zemiaky :grinning:
ja spravim take karamelove keksiky, to hadam vydrzi :sweat_smile: ..a mozem slane sezamove tycinky s listkoveho cesta.
moni ja tiez hotove prikrmy. teda na piatok jej asi navarim, v sobotu a nedelu bude mat kupovane. ovoc. vyzivky papa aj teraz, som zvedava, na tie "obedove" prikrmy, ci to spapa.
a nestras s tym pocasim, MUSI byt pekne a hotovo. ine nepripustam.
stolicku tiez neberiem, nad postielkou uvazujem, ona aj tak polku noci spi s nami, tak este uvidim. kocik a tiez asi odrazadlo (ak sa nam to vsetko pomesti). nech si pobeha aspon s nim, ked sama este nevie :sweat_smile: ..a hracky tiez. akoze je mi jasne, ze najviac veci bude mat natalka :grinning:
8. jún 2009 o 13:18  • Odpovedz
leni....nie, ja som to nevravela...tusim mirka to spominala, ale nie som si ista. :wink: preto sa pytam radsej este raz. :slight_smile: :sunglasses:
8. jún 2009 o 13:21  • Odpovedz
autor
kati hej? tak radsej dones aj ty :grinning:
8. jún 2009 o 13:29  • Odpovedz
no vidite, a uz mam dalsiu vec na zoznam :stuck_out_tongue_closed_eyes: stolicku na jedenie :grinning: teda nie origo ale ked sme na chate tak ju krmim na tej klasickej detskej plastovej stolicke tak tu musim este zobrat, na to je zvyknuta :slight_smile:
misi u nas by to mohol byt problem s takymto balenim, sara ma skriniskoooo plne veci :confused: verim ze v pocte oblecenia co jej dovleciem vyhrame...a o topankach (ze ano :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) ani nehovorim :grinning:
jedlo hotove prikrmy..obedy hippky to istia, jpgurt hadam daky zbehnem kupit plus pecivko, UM a presnidavky zo sebou a je hotovo, no a chrumky samozrejme, a hadam daku Lucku pre saru, boh vie aka tam bude voda :confused:
tak ked vy budete vsetky piect ja donesiem tie chipsy..bo tie by nam urcite ze chybali :stuck_out_tongue_closed_eyes: a co budeme pit :confused: hadam sme tam dake nekojace, lebo s ockami sa mi bude tazsie stihat :grinning: :grinning:
a co mame doniest este?
na piatok na grilovanie kazdy co zje
pecivo ku gulasu kazdy svoje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a este :confused:
no a k hrackam neviem, kopec kniziek to isti, na von loptu, odrazadlo neviem lebo taky teren tam asi nebude
a ak by tam bol piesok daku lopatku a auticko
no uz to vidim...
8. jún 2009 o 16:12  • Odpovedz
trosku sa ma ochladit na vikend..ale to je tazko odhadnut, uvidime vo svrtok :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zas az take teplo by byt nemuselo :sunglasses:
8. jún 2009 o 16:15  • Odpovedz
ozaj a ako mame to ubytko? myslim cas, klasika co byva piatok 14.oo nastup a nedela 11.oo uvolnit izby?? a kedy planujete v nedelu odjazd? my to mame blizo tak ci si este na nedelu aj ine planovat :confused:
a myslite ze pojdeme aj do Aquacity :confused: ci zas cosi pribalit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jún 2009 o 16:19  • Odpovedz
ako ste naucili drobcov na odrazadlo? Denisko ma doma dve, ale ked ho tam dame, tak vie ze neho suprovo vystupit ako z bicyklika..... inak ho len tlaci pred sebou, odrazat sa mu nechce :unamused:
8. jún 2009 o 19:40  • Odpovedz
autor
nicol to ja neviem. dojdeme a dozvieme sa :grinning:, my aj tak pojdeme v nedelu okolo obeda, nech sme vecer doma.
a s tym balenim..no my podobne, bude mat toho dost dievca :stuck_out_tongue_closed_eyes:
moni natalka sa nevie odrazat, ale kedze nevie chodit, tak s nim moze aspon behat. len dufam, ze bude taky teren, ze sa bude dat, nech ho nevlecem zbytocne :sweat_smile:
8. jún 2009 o 21:19  • Odpovedz
Baby, mna stolicka na jedenie ani nenapadla. Tiez nejako na kolenach nakrmime. Ja mu na vikend navarim, supnem do poharikov a hotovo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Trochu sa mi p rieci mu dva dni po sebe dat hotove prikrmy :sweat_smile: No uvidim, ci vobec budem stihat :sweat_smile:

Katka, ano Mirka spominala tie zemiaky :wink:
8. jún 2009 o 21:33  • Odpovedz
jo, tak nam odrazadlo nevojde... asi si bude musiet spomenut ako sa chodi... :grinning:
janca, fakt, ved keby som navarila a zasterilizovala? hmm?
nicol aqacity my isto nie, ja este noe som pripravena moju pneumatiku takto vycapit na svetlo bozie :grinning: budem potrebovat viac casu ako ked som norka dala na travu :grinning:
nieco na pitie co ma nejake tie % si prinesiem aj ja ako kojaca :stuck_out_tongue_closed_eyes:
lopatku norko vezme sare, to mu netreba :wink: ä tu stolicku netreba, to beriem len ked idem k nasim na tyden, na tie 2 dni to dajak zmakneme aj bez
8. jún 2009 o 22:33  • Odpovedz
na to pitie som sa chcela uz davno opytat, len reku, nech nie som prva. :grinning: :grinning: :grinning: ...nejake % aj my prinesieme. :grinning:
miska :grinning: :grinning: :grinning: -to ku tej pneumatike. :grinning: ...ja som na tom tak isto. :grinning: :confused:
zatial sme zdraviiiii, tak snad sa nam to nepokasle.
odrazadlo pouzivame tak, ze Eli len sedi, a Terezi ju tlaci. :slight_smile: ...a nakoniec ho neberieme.radsej nejake formicky do piesku a loptu vezmeme. :slight_smile:
8. jún 2009 o 22:42  • Odpovedz
autor
my aqua tiez nie
8. jún 2009 o 23:23  • Odpovedz
no este ze ma tu mate..by ste si museli tie % potajme nosit :grinning: :grinning:
aqua nie..oki..zas menej veci na balenie :slight_smile:
inak miska, dobre na to ides (s tou lopatkou) vsak keby sme kazda zobrala len dake dve hracky (najlepsie ine ako ostatny) tak sa budu moct prehrat s tolkyyyyyyyyymi hrackami ze az :grinning: teda predpokladam ze si ich budu brat ..teda ehemm poziciavat :sunglasses:
9. jún 2009 o 09:22  • Odpovedz
nicolmt aj manza si zapisal vziat %..bysom si nevzpomela :sweat_smile:
aqua e e e :rolling_eyes: este 20kilo dole :angry: :angry: :angry:
s tymi hrackami to je dost dobry napad nicol :dizzy_face: :dizzy_face: :sunglasses: , zoberiem co si myslim ze vy nie, dobre? joooj to budu dobrunky, budu zkusat aj "degustovat" hracky druhych.. :grinning:

akurat ze kuba kaaaaasel veliky :confused: , ale dufam iba kasel :zipper_mouth: :zipper_mouth: - "prolivame"sirupom aj vitaminmi :sweat_smile: :zipper_mouth: :slight_smile:
9. jún 2009 o 09:50  • Odpovedz
kocky a vase deti sa vazne hraju s hrackami? :astonished:
9. jún 2009 o 10:08  • Odpovedz
miska...eli sa mi vyhra, ale musi mat naladicku....juuj, keby tam bolo pieskovisko, tak mam pol dna pokoj. :grinning: doma ked vyjdeme do dvora, hned ku piesku ide, uz si aj prelezie sama dnu, posadi sa a vybavi sa pekne sama. :slight_smile:
9. jún 2009 o 10:50  • Odpovedz
uprimne povedane sara sa hra len s loptou..tu trieska o zem a nahana po byte (susedia ma miluju :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a potom vytahuje a listuje a nosi mi knizky, obcas vysype a popreklada tie utvary z kocky
a inak su najlepsie jej hracky vsetky skrine a skrinky.pekne povyberat, poukladat inak a niekde inde, rozobrat, vyhadzat, vysypat ..tak tie sa mi takzo budu brat zo sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
v piesku tiez vydrzi dlhooo ani hracky jej netreba k tomu
a keby voda bola..joooj ale tak teplo nebude :unamused:
9. jún 2009 o 11:32  • Odpovedz
ka77ka pieskovisko tam je pozerala som rozpis čo tam majú. A je tam aj záhradný gril tak neviem či treba vláčiť aj gril ...kats myslím chcela brat...stačí asi len ten kotol na guláš.
Inak malo by sa to zrekapitulovať kto čo donesie na ten guláš aby sme mali všetko.
9. jún 2009 o 11:42  • Odpovedz
jo a holky, tak ma napadlo, ze by asi nebolo odveci si "nastudovat" ako sa vlstne naozaj volame :grinning: teda ja na nicol reagujem uz v pohode :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a od vacsiny viem odhadnut ale aj tak..a polovicky si uz vooobec nebudem pamatat :zipper_mouth: este ze deti su iste :grinning: :grinning:
takze zacinam...od nas ide nina a miro a sara :grinning:
9. jún 2009 o 11:43  • Odpovedz
nicolmt - nina- super napad :wink: :sunglasses: - od nas celkem jasno kuba dani peter andrea :wink:no ja sprtam aj deticky :sweat_smile: , lebo hlava ma dieru a neviem kde :frowning2: -mam vas vypisane v zosite :sweat_smile: , u kazdej deti a sprtam kazdy vecer :fearful: ..no myslim ze sa nebudeme hnevat,ked sa budeme volat po konikarsky :sweat_smile: :dizzy_face: ..
betat dobry napad- suhr :slight_smile: -
ka77ka my na piesku musime mat oci jak chameleon :confused: - dani si veeelmi rad poziciava hracky druhych :sweat_smile: a kuba ma tendencie papat piesok :grinning: ..takze keby sa dala hlava otacat naprosto dookola, nehnevaaaaam saaa :sweat_smile:
miska vyhraju- s hrackami co nepoznaju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. jún 2009 o 12:29  • Odpovedz
a este vs3 vybavuj vybavuj nech ste v jasnej s nami :dizzy_face: - keby sme mali miesto, hned vas berieme.. tak nech sa podariiii :zipper_mouth: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. jún 2009 o 12:49  • Odpovedz
nicol, ajka vy sa sprtate mena??? wow :grinning: ale ved sa tam potom spozname, nie? ved bude dost casu :slight_smile:
9. jún 2009 o 12:52  • Odpovedz
od nas ide Katka, Mirko, Terezka a Eliska.....a volajte ma tam katka, nie ze budete po mne vykrikovat Ka77 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a mohli by sme to uz fakt skompletizovat, nech nic nezabudneme. :slight_smile:
9. jún 2009 o 12:55  • Odpovedz
ja beriem chipsy :grinning:
pre nas veci na grilovanie...a pecivo ku gulasu
peniazky pre kats za gulas
tot hadam vsetko co som si mala pamatat
a dieta..to hadam vezmem tiez :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. jún 2009 o 13:52  • Odpovedz
moni ked je hlava derava :sweat_smile: , nezbyva nez sprtat :frowning2: - sak ja mam obcas dost dobry gulas vo vlastnej+manzovej rodine :confounded: :confounded: ..ale verim ze si poodpustame ked sa konikarsky vykrikne :dizzy_face: ..
katka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. jún 2009 o 13:52  • Odpovedz
nicol chuda sara :grinning: :grinning: :grinning: , aby ta za gatky tahala, abyste ju nezabudli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. jún 2009 o 13:53  • Odpovedz
kati som pozerala do tvojho albumu- priradit ka77 ku tvari. :sweat_smile: ..- a mate beeeeezva pieskovisko :astonished: :astonished: :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ! posli navod na vyrobu, hledame cosi take chalanom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. jún 2009 o 13:57  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.