• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celoslovenské stretnutie májovčatiek 2008

(zamknutá)
8. septembra 2009 
hmm, my balime uz dnes :unamused: som zvedava ako maly zvladne tak dlho bez domu a svojej poctielky :unamused: uz mam cestovnu horucku, dufam ze nic nezabudnem....

kolko sa budeme skladat na ten gulasik? uz ste to pocitali aspon priblizne?

no ok, pridavam sa..... od nas Monika, Milos a Denisko :grinning:
9. jún 2009 o 14:02  • Odpovedz
Baby ja som s menom jasna :grinning: nie?

No a napadlo ma - co tak misky na gulas? :wink: Z niecoho jest budeme musiet :astonished:
9. jún 2009 o 14:07  • Odpovedz
jani a mozeme volat v pripade nudze 704? :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
misky hmm mam uz naskladane v taske, dobra pripomienka jani :wink:
moni dobro dojdite! :dizzy_face:
9. jún 2009 o 14:19  • Odpovedz
MONI, ty si fakt Monika? Kto by bol povedal :grinning: :grinning: :grinning: a stastne cesty :wink:

Ajka sak zavolaj, ci sa niekto ozve :grinning: , vtipalka :grinning:
9. jún 2009 o 15:01  • Odpovedz
nona nicol, no teraz si mi pokazila prekvapko :astonished: to som si tak hovorila, ze musime do tej ajsnej aby som konecne zistila ako sa ta nicol naozaj vola :grinning: a ty to tu len tak napises....
u nas ide mato, norko a misa
ja upeciem kysnuty marhulovy, moze byt?
tam je gryl, ci opekame? lebo to je rozdiel, ak opekame beriem spekacky ak gryl tak stehienka :slight_smile:
a misky? ved ked je v chatke kuchynka, bude tam aj riad, ci nie?
9. jún 2009 o 15:15  • Odpovedz
ja som strasna, ta nona, to malo byt nina :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. jún 2009 o 15:15  • Odpovedz
janca uz mlcim :zipper_mouth:
9. jún 2009 o 17:36  • Odpovedz
kocky, ja si myslim, ze ked je v tych bungalovoch kuchynka, tak by tam mali byt aj taniere do ktorych si ten gulasik naberieme. teda aspon dufam, ze take zakladne vybavenie tam bude.
ja skor rozmyslam, ze treba zobrat jar a hubky na umyvanie a tak.
uz zacinam mat cestovnu horucku.

nemate nahodou niektora po ruke link na tie bungalovy? nechce sa mi to tu cele preklikavat. kujeeeem. :slight_smile:

misi a s tymi hrackami som to aj ja tak planovala. ved emmusika budu aj tak najviach cudzie hracky zaujimat. tak sa pohra so sarinou loptou, s natalkinou odrazackou a tak podobne. :grinning: a mozno, ked bude najhorisie, tak sa v niekoho stolicke aj naje. :grinning: :grinning: :grinning:
9. jún 2009 o 19:29  • Odpovedz
autor
misi no tak dufam, ze ked uz je ninkina identita odhalena, tak si nestratila motivaciu prist :grinning:
evi link je www.jasnabungalovy.sk
misku tiez predpokladam, ze tam nejaku najdeme, ale pozrem este na stranku, ci tam nieco o tom pisu.
este dolezita pripomienka misky: grilovacka vs. opekacka.
no ja som to povodne myslela tak, ze v piatok vecer si budeme grilovat a v sobotu vecer opekat (na obed bude gulasik)..mozme sa tak dohodnut? miska takze ber aj aj :grinning:
misi ku kolaciku sa ja nevyjadrim, kedze ho asi z bezlepkovej muky piect nebudes :sweat_smile: ..takze tym padom je mi to jedno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a keby este nahodou niekto nevedel, tak my ideme lenka, juraj a natalka :slight_smile:
9. jún 2009 o 19:57  • Odpovedz
autor
noo o riade nepisu nic, ale na fotkach kuchynky vidno platnicku a rychlovarnu kanvicu a na jednej fotke jedalne su na stole taniere :sweat_smile:
9. jún 2009 o 19:59  • Odpovedz
Ja urcite beriem nase "kempingove" kuchynkove vybavenie, aj ked s tou kuchynkou je to fakt :sweat_smile: mi nedoslo :zipper_mouth:

AJKA, nemlc :grinning:

Ja som pochopila tak, ze v piatok vecer grilovacka, a v sobotu vecer gulas (teda podvecer). Ale takto este viac super, lebo nemusim muzovi tolko kuracich ceckov nakladat :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. jún 2009 o 20:54  • Odpovedz
misi :grinning: :grinning: tak priezvisko ti poviem az tam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
riady hadam dake su..ja asi len pre istotu poriadny nozik a nam pribory zoberiem, lebo to moze byt kadejake :confused:
inak s tym grilovanim vs opekanim ma to tiez dnes napadlo :astonished: ze co chystat, ci speky ci vsehofut v alobale :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze vsetko :wink:
bozinku zajtra uz je streda, ja som planovala ist nakupovat vo svrtok, to uz vela casu nemam :astonished:
jo a my asi prideme neskor, lebo sara divne spi, teraz vstava ca 12.3o takze este sa naje a az potom vyrazame ale my sme za daku hodku a pol tam, nie ze sa dovtedy prilisne zoznamite a na%tujete :stuck_out_tongue_closed_eyes: sice..do 15tej by sme tam mali byt
a chvalabohu ze nebude az tak teplo, dnes som bola so sarou na ihrisku (inom zas, supeeer) 4 hodiny vonku na slnku, som myslela uz umriem teplo, stale v behu, kofoly sa len liali :grinning: :grinning:
kats ak este nieco treba na gulasik hlas :slight_smile:
9. jún 2009 o 21:19  • Odpovedz
jani, ja s tebou plne suhlasim. lebo v sobotu cez den robit gulas je od veci. dobry gulas sa vari min 3 hodiny a nemozeme predsa chciet od katkinho martina, aby sobotu, ked sa da ist na vylet stravil pri vareni gulasu. takze som za, aby bol gulas v sobotu vecer. cez den ma kazdy volny program. :wink:
9. jún 2009 o 21:21  • Odpovedz
no dievcatka cosi som nabalila, zbytok zajtra lebo ma skolil zlcnik :confounded: :confounded: - duufam nebude poho :zipper_mouth: ..idem do hajan nadopovana vseliciim nech vydrzim do nedele po jasnej a pak mozem na chiru :sweat_smile: ..
tak zajtra..bruuu :pensive:
9. jún 2009 o 22:04  • Odpovedz
janca to je prekvapko, ze? :grinning:

misky? booooze, baby, ja uz mam plne kufre..... idem uz radsej lebo ked vas budem dalej citat, pridem na to ze polovica veci mi chyba. dobru noc a dakujeme, chystam sa soferovat, tak to stastie budeme potrebovat :grinning:
9. jún 2009 o 23:00  • Odpovedz
ahojte... :wink:
v piatok bude grilovacka super, len ten gulas sa mi akosi na sobotu vecer nepozdava...co budete tym padom obedovat, ked chcete gulasik az na vecer???.lepsie by bolo navarit ho doobedu, a poobede bud nejaky vyletik, alebo kazda rodinka uz ako bude chciet....to je moj nazor, vyjadrite sa aj ostatne ku tomu. :wink: ...a v sobotu vecer potom mozeme poopekat. :slight_smile:
10. jún 2009 o 06:20  • Odpovedz
ajkaaaa...dufam, ze sa zlcnik ukludniiii....mas ty stale volake trapenie. :frowning2:
moni...stastnu cestu a davajte si pozor. :wink:
10. jún 2009 o 06:23  • Odpovedz
kati, ved tam je aj restika a obed sa da dat hoci kde aj na vylete. varenie gulasu na takychto akciach je ritual. lebo popritom davas aj nejake % a tak. :grinning: a ze varit doobedu pch. :astonished: :grinning:
ale samozrejme vyjadrite sa aj ostatne a hlavne sefkuchar. :wink:
10. jún 2009 o 09:06  • Odpovedz
ahojte rano :slight_smile: ..no leky trosku zabrali :sweat_smile: , tak az do patku suchy knekenbrot nech to vydrzi :zipper_mouth: ..
s tym gulasikom suhlas s katkou, na obed gulas, po o vylet na pony a vecer poopekat :dizzy_face: ..ale prizposobime sa :wink:
dnes dobalim a este coxi dorobim a budem vegetit, sak navarene je.. :slight_smile:
beriem tiez kemping jako janca :wink:a beriem aj chladnicku cestovnu :slight_smile:
moni sak to zvladnes.. :dizzy_face:
10. jún 2009 o 09:11  • Odpovedz
ahojte! My sme jednoznacne za vecerne gulasovanie z dovodu, ktory napisala Evka + planujeme sobotnajsi den stravit vonku (tarzania, tura a pod...) a "zdrziavat" sa cele doobedie v "zakladnom tabore" mi pripada od veci.... navyse na okoli je tolko roznych moznosti na stravovanie, ze nevidim dovod preco by kazde jedlo malo byt hromadne organizovane - tolko moj nazor :slight_smile:
10. jún 2009 o 09:21  • Odpovedz
zaostrila som detailn ena ten web, davam do pozornosti: http://www.jasnabungalovy.sk/ubytovanie.php foto 2/6, nejake nacinie, asi pohare a tak sa na tej policke crta :grinning:
gulas kedy? co aj viem... ako chcete,a le asi tiez skor vecer, aby mohol katkin mato varit a moj mato s nim popijat :grinning:
a uz prestante s tym co vsetko beirete, ja mam potom potrebu vziat to tiez a mame fakt male auto :grinning:
ninka, no, uz nie je ta tuzba ist do jasne opradena takou zahadou, ale aj tak pojdem :grinning:
10. jún 2009 o 09:49  • Odpovedz
autor
taaaak vsetky zaplatene (az na kats, ale ta mi da tam :wink: ) dakujem :slight_smile:
co sa tyka toho gulasa, to bol len navrh (sak aby sme boli co najviac spolu, ked uz je to nase stretko), ale tiez si myslim, ze by sa mal vyjadrit sefkuchar :wink:
my sa prisposobime :slight_smile:
10. jún 2009 o 10:02  • Odpovedz
no dovolujem si este predsa napisat :stuck_out_tongue_closed_eyes: vysielacky! vsak ked budu deti spat hadam budeme vonku kecat nie?? a vecer az do noci konecne live nie len cez web :sweat_smile:
gulasik ja som za vecer, cez den budeme vyletovat, a je tam pobliz aj ta restika, ak aj nie dve ak si spominam,i ked u nas doobedie moc nehrozi kedze sara bude ca 10-12.oo spat ale potoooom hirime az do 19.2o to zalezieme kupat a 2o.15 s cerstvymi silami a pokojne spiacim dietatom mozeme pokracovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a mne neva gulas aj na veceru o 21.oo ale to by asi chlapi umreli uz, i ked pred kupanim (deti) asi este hladny nebudeme a resp si ho moc nevychutname ked budeme striehnut ci uz musime ist..
vsak ako sefkuchar povedia :slight_smile:
ozaj ako predpokladate vy ze budu dietky spat...ci sa nam zadari a daky kolektivnejsi vylet alebo ...
a nosice a manducy vam este treba (miska necitaj) :wink:
10. jún 2009 o 10:10  • Odpovedz
ok, tak nech sa teda sefkuchar vyjadri....ja len, ze naco mame minat prasule po restikach, ked sa ma varit gulas. :wink:
10. jún 2009 o 10:10  • Odpovedz
kati, ty si odtila, ekd pojdeme od ke, tak dechtare budu este pred jasnou, ci to by sme museli si zajst viac an zapad? rozmyslame, ze tam by sme sa skocili napapt po ceste
10. jún 2009 o 10:14  • Odpovedz
nicol jasne vyslielacky treba, nosica ma nerozhadzali, to norko ani nemusi, my ked tak len kocikovy vylet
nicol, u nas tiez dopoludnia spanok a popoludnajsi uz nech sa kludne aj v kociku odbavi
10. jún 2009 o 10:16  • Odpovedz
miska, to musite ist az za LM...a je to zbytocna okluka, lebo z dechtarov by ste museli ist az do Ivachnovej, tam sa otocit a ist zas smerom na LM..a to je zbytocnych min.30km.Radsej sa najedzte niekde priamo v LM.
10. jún 2009 o 10:20  • Odpovedz
autor
my tiez dopoludnajsi spanok, to by som chcela na chate, ale poobedny uz moze aj vonku v kociku.
a vysielacky s manducou, to je jasne, aj ked tiez by som radsej kocikovy vylet, kedze uz manducu az tak nemusi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. jún 2009 o 10:20  • Odpovedz
zienky..ako tak citam, tak vecsine spia deticky okolo 11-tej....takze dovtedy sa moze aj gulas navarit, a od 13-14-tej mozeme vyletovat. :slight_smile: ...nedam pokoj, a nedam. :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2009 o 10:23  • Odpovedz
kati aj sa mi zdalo, my tade chodime stale an oravu,a le kedze ideme az do ruzomberka, nejak sme si neuvedomili kde tie dechtare su :grinning:
10. jún 2009 o 10:23  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.