• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celoslovenské stretnutie májovčatiek 2008

(zamknutá)
8. septembra 2009 
manducu,ani vysielacku nemame :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...som tiez za kocikovy vyletik. :slight_smile: :sunglasses:
10. jún 2009 o 10:24  • Odpovedz
leni, mne sa kocikovy pozdava, elbo popoludni ked sa pojde tak si v kociku aj zdriemne ked treba...
kati s tym gulasom je mi to fakt jedno kedy, prisposobime sa, ako sefkuchar bude chciet
10. jún 2009 o 10:25  • Odpovedz
no my spime okolo 12-13h takze uplne mimo vas...ale kuba sa prisposobi..
..vyet my kocikovo, lebo manduku nemame a nosidlo uz na nasu vahu nestaci...
nicol vysielacky by som bez tvojej pripomienky ZABUDLA!! dakujem
..idem dino kriciiii
10. jún 2009 o 10:32  • Odpovedz
kocky, ja neplanujem nic. dorazime na miesto, uvudim co povie dieta a podla toho sa zariadim. aj tak sa nam rezim pri chorobe total rozhadzal. krasne sme uz isli na jeden spanok a vstavali o pol osmej. a uz to mame zase cele pomene. dama vstava o sietej a ideme na dva spanky. takze uvidim, co bude v sobotu.
manducu a vysielacky samozrejme berieme. misky a pribory neberieme. :grinning:
a este berieme nocnik. :wink:
10. jún 2009 o 10:35  • Odpovedz
no teda kocky, tri dni sem nenakuknem a vy zapisete 5 stran :sweat_smile: :grinning:

povodny plan este zo zaciatku temy, bol ze v piatok sa opekat/grilovat - ved nie je problem supnut do alobalu a na kraj ohniska upiect, plus daku slaninku napichnut...ak vezmeme gril. tak aj uhlie (to vlastne treba aj do normalneho grilu vziat...) no a gulasik ze bude na sobotnu veceru, kedze cely den by sme behali po okoli a dali si konecne nieco ine na obed ako domacu varenu stravu :grinning: mnaaaam ... dobry gulasik sa vari 4 hodky, odflaknuty aj 3 :wink: pred tym nacistit ingrediencie, nakrajat a popijat pivko, vinko... alebo hrusticky :grinning: to mi na rano nesedi, ved chceme aby sa ti nasi chlapi aj o dieta starali :grinning:

berieme buginu aj manducu...ked bude unaveny zaspi aj v kociku uprostred paradneho vyletu :sweat_smile: :grinning:

aaa teraz pocas choroby sa matusko rozhodol ze sa dokojil :grinning: :grinning: taaak tie %o beriem aj ja :grinning: :grinning:

inak matuskovi pomaly koncia sople a ja ich uz tiez vykasliavam :sweat_smile: tak dufam ze nas beriete aj pochorobovych :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a konecne som vyprala aby sme isli v cistom tak mozem zacat spekulovat co pobalim :grinning:
10. jún 2009 o 11:27  • Odpovedz
kats dobre, berieme na vedomi :wink: ..mame vziat uhlie?- kedze som za slobodna uhliarova :grinning: asi bysom mala co?! :sweat_smile: :grinning:
10. jún 2009 o 11:52  • Odpovedz
no baby ja vám neviem s tým gulášom na večer...aj ked sme sa už o tom bavili...a niekde od 17strany sa písalo že bude na obed a po ňom nejaká spoločná kočíková túra
Tak ale ked väčšina rozhodne tak sa prisposobime..ale ja už večer gulaš asi nebudem.
Takže navrhujem aby sa dohodlo kedy aby som sa mohla zariadiť či budem s vami papať alebo nie.

Myslela som si že sa tam ideme stretnúť a byť chvílu spolu a nie mať každý svoj vlastný plán...to len môj skromný názor...ved kvôli tomu tam ja idem.

Anjelok ty si tu už pasovaná za organizátora tak prosím zrhn kto má čo doniesť na ten guláš - maso a kotol je jasné Kats, zemiaky mala doniesť mirka20 a neviem kto sa k nej chcel pridať, a ostatné ingrediencie sa pojdú kúpiť alebo ešte má niekto domace výpsetky ktoré by sme mohli použiť?

a my vysielačku nemáme tak budeme sem-tam odbiehať a kontrolovať to naše zlatíčko či búva.

Aj my spíme tak okolo 11 tak by nám tá spoločná poobedná prechádzka prišla vhod.
10. jún 2009 o 12:25  • Odpovedz
juuj, ste tu toho popisali :slight_smile:
zemiaky som mala doniest ja, ale horucavy nam ich pokazili, zmakli a zacali klicit, takze kats uz vie, ze s nimi nemoze ratat.
gulas - ja by som bola za vecerny, ved vylet mozme urobit aj doobedu a poobede by sa detska hrali pred bungalovmi a varil by sa gulas. a ten sobotnajsi obed kludne mozu byt spekacky a ine opekackove veci. ale ak sa dohodneme inak, prisposobime sa :slight_smile:
dik za tipy na vysielacky. uplne by som na to zabudla. manducu nemame, takze u nas to isti kocik.
od nas ide rebeka, mirka, janko :wink:
10. jún 2009 o 12:51  • Odpovedz
autor
noo, takze sme sa nikam nepohli...jedni chcu tak, druhi tak.
kedze sefkuchar je za vecerny gulas, tak je rozhodnute - bude vecer. ale mam otazku kati ako to planujes - kedy vecer by bol teda hotovy?
zhrnutie:
vsetky ingrediencie na gulas si zabezpeci kuchar (odlozi si bloky a nasledne sumu rozratame medzi vsetkych)
taktiez kotlik. zemiaky prinesie ajka.
opekanie/grilovanie - kazdy si prinesie svoje co chce opekat. gril by tam mal byt (Pred bungalovmi sú umiestnené lavičky, centrálne ohnisko s možnosťou opekania na grile.)
co sa tyka uhlia neviem. ale myslim, ze netreba nosit, uvidime, ci tam bude, ak nie, zbehneme kupit.
ale ajka uhliarova ak sa vam uhlie zmesti, kludne dones. o starost menej :wink:
este nieco?
10. jún 2009 o 13:29  • Odpovedz
autor
jaj a pecivo ku gulasu kazdy sam, ale to je snad jasne :slight_smile:
10. jún 2009 o 13:30  • Odpovedz
autor
este ma nieco napadlo. ked by mal byt gulas vecer, tak by sme ho mohli urobit v piatok. to sa nikto na nijaky vylet nechysta, postupne budeme prichadzat a zoznamovat sa ..my aj deti. tie sa tam v areali pohraju popri tom.
no a rovno sa dohodneme, co v sobotu.
len..ma to hacik. ci nam vydrzi nalozene masko na grilovanie do soboty? (ci uz obed alebo vecera). sice, prave pozeram a vidim na fotkach chladnicku.
10. jún 2009 o 13:53  • Odpovedz
leni uz si prosim ta oddychni od organizovania :wink: a nechaj vydychnut aj nas :grinning:

ved uz sa to tam dako utrasie ked prideme :wink: nemusime mat cely vikend naplanovyn do bodky dopredu :grinning: najlepsie plany su len orientacne, co uz mame - grilovacka, vylet, gulas

a co bude presne kedy sa dohodneme priamo tam, zahlasujeme a bude :wink:

plany sa mozu vzdy pokazit :wink: tak radsej nechajme volnost :grinning:
10. jún 2009 o 14:16  • Odpovedz
Ste sa rozbehli :grinning:
Tusim som rozputala vasnivu diskusiu o gulasi :grinning: :grinning: Tak pardon :sweat_smile: Ja len aby somv edela, co a kolko nalozit azbalit pre muza. On mi bez obeda (alebo len provizorneho) nevydrzi :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Gulas v piatok sa mi paci :dizzy_face: - LENI dobreeeee :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A v sobotu sa dohodneme :wink:
Len my to so spankom mame opacne, ako vy :frowning2: Doobeda spi, ale len 30min, zato poobede cca o 13:30 spinka aj 90minut a to v postielke, v kociku mi tolko nepospi :unamused: No ved uvidime. Dam ho doobeda do postielky, obcas sa mu tak podari hodit aj hodinku, potom by poobede stacilo tych 30min v kociku (snad).

A poznamka BETATKY -suhlasim, som za nejaky skupinovy program, ved sa tam nejdeme len spolocne najest a spravit foto drobcov, nie? :confounded:

Manduca sa uz tesi :grinning: ze sa prevetra (mozno) a vysielacky - musim skontrolovat baterky :astonished:
10. jún 2009 o 14:17  • Odpovedz
leni mame kombicko, zmestii sa tam tooohooo
:confused: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. jún 2009 o 14:18  • Odpovedz
lenka...tak to by nebol teda zly napad uvarit gulasik v piatok....ak by nieco ostalo, dojedlo by sa v sobotu...no a v sobotu mozeme opekat a grilovat.ale je to uz fakt len na sefkucharovi. :wink:

a za tasku zemiakov donesiem aj ja. :wink:
10. jún 2009 o 14:19  • Odpovedz
jaj a uhlie treba, teda do grilu..... alebo nanosit drevo, nechat ho pekne zuholniet na pahrebu a potom grilovat? s uhlim to mas hned, teda este spricnes podpalovac a je to :wink: my sme taky 'skauti'

inak drevo bude treba nazbierat na ohen na gulas, potom ho krasne porubat a popilit na polienka aby sme mohli podkurovat pod gulasikom a pod opekanim

takze vlastne ten gulas v piatok vecer vidim dost nerealne.... :wink: a teda pobrat aj sekery a pilky :grinning:
10. jún 2009 o 14:23  • Odpovedz
jani a preco by mal byt v sobotu len provizorny obed? ja mam v plane sa plnohodnotne nacpat :grinning: plus tych kolacov a inych mnamiek co bude :wink: urcite neumrieme od hladu :grinning: inak poznate to? ze hlad je vlastne prezleceny smad :grinning: :grinning:
10. jún 2009 o 14:30  • Odpovedz
babyyyy som vas nechcela vyplasit :grinning: u mna to nie je tak ze 'tak poviem a tak bude' ja sa skor spolieham na to ze uvidime ako sa vsetko vyvrbi, ako budeme naladeiy, co sa nam bude chciet a nie presny plan, ktory musime splnit aj keby sme dusu vypluli :wink: nemusime sa hnat ale relax :grinning: a faaak si doprajme aspon raz restikuuuuuu :fearful: raz za rok by sme mohliiiiii :sweat_smile:
10. jún 2009 o 14:32  • Odpovedz
kats zkusim sa dohodnut s manzom, mame veeela nachystaneho, popileneho drevinka, tak bysme mohli zobrat???povie kolko bude treba a ci sa vojde do nasej feliii
leni ajka co ma doniest tie zemiaky som ja?lebo my zemiaky uz kupujeme, stalo sa to co mirke- zmakly a naklicili na 30cm.. :sweat_smile:
10. jún 2009 o 14:49  • Odpovedz
autor
ajka tak potom nemusis, donesie katka :wink: za tasku hadam staci? :sweat_smile:
10. jún 2009 o 15:05  • Odpovedz
dobre, uhlie teda donesieme my- kolko? 1, 2 pytle? :sweat_smile:
a to drevo dohodnem s manzom, hm?
10. jún 2009 o 15:14  • Odpovedz
no ked sa teda dohodnete tak ja sa potom prisposobim...ale rozhodne nie som za večerný guláš...a ani môj muž

jo a prídeme Beata, Peter a Lejka
10. jún 2009 o 15:32  • Odpovedz
kats neviem si dost dobre predstaviť že nabehne niekoľko rodičov s detmi do reštiky na obed:
1. nebudú mať toľko stoličiek pre deti
2. určite sa nenajeme v klude
toť môj názor...ved nemusíte súhlasiť

Ale rátala som s tým že ako už sme sa predčasom dohodli tak sa gulaš mal robiť od rána (nikto nepovedal že pri tom chlapi nemôžu už popíjať) a bol by na obed a večer ste chceli opekať...medzitým je volný čas kto chce nech ho teda stávi ako chce.

Vtedy ste s tým všetky súhlasili a teraz to meníte...sorry ale mne večer gulaš eee
10. jún 2009 o 15:37  • Odpovedz
ved sa dohodneme v piatok :wink: nemusime sa pozabijat koli tomu este tu :grinning:

iank ja som sa v klude uz dost dlho nenajedla a gulas, ani opekanie v klude nebude takze ani restika nikdy nie je v klude :wink: vacsinou su bezstolickove, tak na kolenach alebo v kociku este chvilku obsedi a potom lietaaaaa no ale kazdy sa napapa ako bude chciet :wink:

a najdolezitejsie, ideme v zostave : Matusko, Martin, Katka, Blek a Bonifac

drevo nevlacte do lesa :grinning: ale ak chcete.... takze uhlie name kupovat a zemiaky tiez nie?
10. jún 2009 o 16:07  • Odpovedz
malo byt ze uhlie a zemiaky NEMAME kupovat?
10. jún 2009 o 16:09  • Odpovedz
este si neviem predstavit ze budeme dako spolu organizovane aj papat :grinning: to je nerealne :grinning: kedze s babami ked sme vonku mame problem aj dve naraz jest zmrzku :wink:
10. jún 2009 o 16:14  • Odpovedz
uz len cakam kedy kto napise ako mame chodit na zachod :grinning:

aj tak bude vsetko inak kvoli detickam nakolko kazde ma svoj vlastny time :grinning:

sekerky nebrat elbo sa tam pozabijame kvoli tomu kedy sa bude varit gulas trosku na hlavu ci???????????????
mali by sme to nechat na SEFKUCHARA lebo bude hladne a hotovo :grinning:
10. jún 2009 o 16:20  • Odpovedz
taakze uz mam oficialne vyjadrenie kuchara :grinning:

"gulas bude varit v sobotu cez den a ked bude, tak bude dovareny, v piatok ho urcite nebude chytro chytro varit"

beatka inak nemusis ho papat vecer, aj na ranajky je uzasny :wink: :grinning: teda vacsinou lepsi ako v den dovarenia :grinning: (prosim ta len sa na toto neuraz :grinning: :wink: )
10. jún 2009 o 16:22  • Odpovedz
inak cca 7kg masa bude stacit? :confused:
10. jún 2009 o 16:25  • Odpovedz
baby a co sme my pioniersky tabor, ci co? to sme akoze niekde podpisovaly denny program? :grinning:
navrhujem, ze tam dorazime a budeme improvizovat, co sa tyka programu. suroviny budu zabezpecene, tak nie je o com. a samozrejme hlavne slovo ma sefkuchar. :wink: a komu sa nepaci, moze si varit svoj vlastny. :astonished: :grinning: :slight_smile: :wink:

a betatka, ty si nepisala, ze gulas velmi neluuuubis. :wink:
10. jún 2009 o 16:34  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.