• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celoslovenské stretnutie májovčatiek 2008

(zamknutá)
8. septembra 2009 
:zipper_mouth: kati tak drevo teda nie,dobre..teraz to uhlie-aj gulas sa bude na grile?nemam sajn,kolko bude treba-vy co grilujete,poradte..a maso-netusim kolko..sak sa v piatok dohodneme co a ako bude..nam je jedno,ja beriem sebe kneken a kneken,kuba bude tiez mat svoje a d+p si daju za nas..tak tak..
10. jún 2009 o 16:36  • Odpovedz
akokolvke to vyriesime, vzdy sa najde niekto, kto nebude spokojny. mne je to osobne teda jedno, len nech je pohoda. :slight_smile:
10. jún 2009 o 16:43  • Odpovedz
gulas nebude na grile ale bude zaveseny nad ohniskom na trojnozke, takze pod nim klasika drevo co najdeme v lese a toho bude treba hoooodne :wink:

a fakt dohodneme vsetko tam teraz sa este na seba zle naladime a nahodou by sme si to tam neuzivali tak dobre ako by sme mohli :grinning: a to faaakt nechceme :wink:
10. jún 2009 o 16:59  • Odpovedz
ok tak ak bude gulaš večer my sa nepridame...vybavené :zipper_mouth:
a eviku pisala som že ja moc gulaš nemusim a prepač že sa ti to zdá ako na pionerskom tábore :grinning:
hold niekto má rad ked má všetko zorganizované a niekto improvizuje :grinning:
10. jún 2009 o 17:28  • Odpovedz
baby s pocasim to nevyzera velmi slubne. :frowning2:
10. jún 2009 o 17:57  • Odpovedz
evi teraz kukam na piatok 15-22 burky, ale od so sa ma polepsit...tak budeme dufat ze nepoleje :sweat_smile:
10. jún 2009 o 18:00  • Odpovedz
no zienky, tak co to ma byt :grinning: uplne suhlasim s planom, prideme a uvidime :wink: hlavne klud aby bola pohoda
pocasie? sak rano ilko sluboval pekne :astonished: to sa meni tak rychlo?
10. jún 2009 o 19:56  • Odpovedz
No ja len kukam , kam dospela debata o gulasi :astonished:
My sa rozhodne prisposobime. Aj tak si myslim, ze nam deti pomenia plany. takze pri detoch je asi improvizacia na mieste :grinning: A uz to nechajme tak, ok?

To pocko stve aj mna :confounded: Co vcul zbalit :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ALe hlavne nech neprsi a to ma v so uz len ojedinele, tak duuufajme :wink:

Jaaaj a sekerka - ak muz najde tu jeho skautsku, donesieme :wink:
10. jún 2009 o 20:38  • Odpovedz
bambulky toto pocasie sa este da http://meteo.azet.sk/predpovede/slovensko/liptovsky-mikulas ..vsak piatok nevadi
vy ste z tej ba moc rozpasmane :grinning: :grinning: nam je aj 20stupnov teplo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

a som za, prideme uvidime, vsak dietky stejne pomenia..aj rezim co maju (kazdy iny) aj ten tam pomenia :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: budeme imrpovizovat jedna radost :sweat_smile:

a myslim ze drevo tam asi aj bude dake nachystane, alebo mozeme este zajtra zavolat a dat im taketo zakerne doplnujuce otazky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. jún 2009 o 20:57  • Odpovedz
manzel mi dal bojovu ulohu...mam sa opytat, ze co budu pit vasi chlapi???
10. jún 2009 o 21:15  • Odpovedz
a s programom uvidime co a ako bude...vseeetko podla deti...inak, terezka uz ma cestovnu horucku, cela je stastna, ze ideme na vylet...sme jej povedali, ze tam bude najstarsia z deticiek a ze bude mat na starosti asi 14 takych drobcov,ako je Eliska.To uz sa jej moc nevidelo. :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2009 o 21:17  • Odpovedz
a kde mame klbu a slnyecko :confused:
kats ja veru neviem kolko masa, ja budem len tichy a spokojny jedak...gulas som nikdy nevarila, a to sa neda povedat ze by ich malo kazdu sezonu bolo..len jedla :sweat_smile: ale s akou chutou! to len aby ste sa nedivili ked dam aj 3 misky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: este ze tie "od betatky" ostali :wink: :grinning:
a pravda je ze dobry gulas nikdy nie je zly a hlad je prezleceny smad :wink:
ozaj k tym % este (ze aka alkacka si iste myslite, do kelu vychod zachranujte trochu svoju povest :grinning: :grinning: ) ja beriem klasika babsky fernet citrus, dake -ice radsej nebude riskovat.. :slight_smile:
10. jún 2009 o 21:18  • Odpovedz
katka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2009 o 21:19  • Odpovedz
kati, mato berie tusim hrusku a ja taku lepihubu sladku :grinning:
ninicol, myslis, ze to an zachranu vychodu staci?? :grinning:
10. jún 2009 o 21:24  • Odpovedz
daj % uvidime :wink:
10. jún 2009 o 21:26  • Odpovedz
mirko je prisposobivy tip :sunglasses: ..on aj hrusku, a aj vinko vypije. :slight_smile:
10. jún 2009 o 21:27  • Odpovedz
hmm a cierne pivo ku gulasu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. jún 2009 o 21:28  • Odpovedz
miska...ty tiez este kojis norka, ze?...ja elisku este v noci, ale ja si vinko ku grilovacke dam..to by sa mi ani neratalo.pridas sa ku mne??? :slight_smile:
10. jún 2009 o 21:28  • Odpovedz
a kam ze ste zmizli??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
10. jún 2009 o 21:46  • Odpovedz
kukali sme zitneho :wink:
10. jún 2009 o 21:59  • Odpovedz
to ste mi mohli aj skor povedat....ja som na to uuuuplne zabudla. :frowning2: a kto ho hral???
10. jún 2009 o 22:04  • Odpovedz
mnahoncak :dizzy_face:
10. jún 2009 o 22:08  • Odpovedz
takeho ani nepoznam... :grinning: alebo len z videnia, meno mi nic nehovori. :dizzy_face:
10. jún 2009 o 22:09  • Odpovedz
hra v ordinacii burgera, fesacisko je to :wink:
10. jún 2009 o 22:11  • Odpovedz
noo, tak uz viem...fakt fesak. :grinning: :grinning: :grinning: si mi neodpisala, ze ci si das aj ty nieco ku grilovacke?..teda okrem likeru. :grinning:
10. jún 2009 o 22:12  • Odpovedz
kati, pardon, som prehliadla, no ja este kojim pomerne aktivne :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak len striedmo,a le dam si kusok :wink:
10. jún 2009 o 22:17  • Odpovedz
spominala som mirkovi to drevo pod gulas.... zoberie ringopilu, vraj kto sa bude so sekerkami babrat.takto to bude rychlejsie. :wink:
10. jún 2009 o 22:18  • Odpovedz
to je ako aktivne?aj cez den???...lebo ja uz len v noci. :wink: ...a kusok si mozes dat, to norkovi neuskodi....a nech si zvyka chlapec. :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2009 o 22:19  • Odpovedz
jani ja som zvatsila obsah kabely :sweat_smile: - bundy pre chalanov, pre nas teple mikiny, teple ponozky a 2larisy :zipper_mouth:ale verim ze nebudeme potrebovat :zipper_mouth: :dizzy_face:
nicol my sme z naseho domu zvykli na max 18st, v zime 16,17st takze nam je v 20 skoro hooooorko :wink:
kati my berem povedene"apple"- mozeme aj "hrusku" :stuck_out_tongue_closed_eyes: , mozno nejake pivko ku gulasu..a ja max muzu s tym mojim zlcnikom cucnut biele vinko a finito :confounded: ..a stym varovanim drobcov sak dani terezke helpne :wink: :sunglasses:
..no idem poskladat pradlo a hajat, zajtra idem dopo dole do mesta, nakupim co treba :wink: , manza slubil, ze skonci v robote o 14h :sweat_smile: - normalne chodi domov okolo20-21h :angry: - a nachystame vsetko, abysme mohli vyrazit okolo 10-11h smer jasnaaaaaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: ..uz sa iba 2x vyspinkameeee :grinning: :grinning: :astonished: :pensive:
10. jún 2009 o 22:20  • Odpovedz
o 5-tej, o 9-tej, vecer pred spanim okolo 19.30 a este 2 nocne kojenia, to sa meni ten cas :grinning:
10. jún 2009 o 22:24  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.