• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celoslovenské stretnutie májovčatiek 2008

(zamknutá)
8. septembra 2009 
no pekne ste tu rozbehli chlast :wink:

ale zda sa ze budete bez nas :cry: :cry: matusko sa pred chvilkou zobudil na kasel :frowning2: tie hnusoby sople stiekli dole :angry: uz je namazany eukalyptom a mokre plienky na postielke som tiez pomazala nech inhaluje :sweat_smile:

takze drzte zajtra palce na zazrak nech to vybojujeme do bezsoplova :angry:
10. jún 2009 o 23:06  • Odpovedz
ale ved demenovska jaskyna je dobra na dychanie :grinning: tak to musime ist :wink:
10. jún 2009 o 23:09  • Odpovedz
kats..este za tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: to nas ani nestras toto!
11. jún 2009 o 07:52  • Odpovedz
kocky, tak u nas to vyzera, ze nejdeme. ale stale verim na zazrak. emmi sa ide dnes ukazat dokine, tak som zvedava. a zajtra rano idem aj ja. uz ma to drzi tyzden a nelepsi sa to. vraj to moze byt uz na antibiotika. a aby toho nebolo dost, tak manzel v noci zimnica a teplota. hotovy lazaret. :angry: :frowning2: :unamused: :angry: uvidime este co prinesie dnesna noc.
11. jún 2009 o 09:19  • Odpovedz
Babyyy. to coooo? :frowning2: :frowning2: :frowning2:
11. jún 2009 o 09:50  • Odpovedz
autor
kocky drzim palce, nech to prejde a pridete. dajte mi potom ale urcite vediet zajtra doobeda, aby som vedela, ci za vas zaplatit. nech nepridete o peniazky.
my bereme cervene vinko a pivo ku gulasu :wink:
11. jún 2009 o 10:07  • Odpovedz
takze lekarka povedala ze moze ist :grinning:
11. jún 2009 o 10:45  • Odpovedz
jupi kati tesim tesim
VSETKO NAJLEPSIE KATI a vitaj medzi dospelymi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

evi ocakavam, podobne spravy teda modlim sa :wink:

aky druh hovadzieho maska davate detom? myslim tym cast masa :grinning:
11. jún 2009 o 10:51  • Odpovedz
eviku :frowning2: dufama drzim palce aby vam to preslo
kats, to mi odlahlo :wink:
11. jún 2009 o 11:28  • Odpovedz
kats supeeeeer..teraz eviku sup polepsit! ..ideme busom do mesta, nakupit, aj k doki poslech, lebo kuba dost kasle, ale zatim zajtra IDEME-to len tak pre moju istotu..rychlo idem lbo ujde bus...vecer papa
11. jún 2009 o 12:40  • Odpovedz
ahojte :slight_smile:
poctivo som docitala, tak idem reagovat.
program sa prisposobime a dohodneme na mieste :wink:
alkohol - manzel cervene vinko, ja si od neho cucnem, lebo este kojim a nejak moc extra nepijem, lebo sa bojim, ze mala bude este vacsie sidlo ako je :grinning: .
pocasie - nic moc, ale vsak len nech neprsi.
choroby - u nas rebeka este soplikuje, ale bereme odsavacku, tak bude ok. ja nadcha trochu, hrdlo lepsie, krk - idem dnes k maserovi a ak to nepomoze, tak zajtra k doktorke, nech ma konecne rozhybe :unamused:
eviku, drzim paste, nech ste ok a zajtra sa vidime :wink:
11. jún 2009 o 13:10  • Odpovedz
KATS, ufff, to mi odlahlooo :slight_smile: :slight_smile:
EVI, cakaame a duuufame :wink:
ENAJKA, ja hovadzie nedavam este :wink:
11. jún 2009 o 14:38  • Odpovedz
ahojte babule.
tak nemam dobre spravy. :frowning2: bohuzial pre nas jasna pada. :cry: :pensive: :unamused: :frowning2: je mi az do placu, ale doki nam neodporucila cestovat. emmci ma virus a hlavne by mohla aj ostatne deticky nakazit.
tak si to bez nas uzite a snad to nie je posledne stretko. :pensive:
11. jún 2009 o 14:53  • Odpovedz
evi :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
no ja som cez obed pozehlila, teraz idem zbuchat daky zoznam a sup na nakup
takze nie ze nieco dopisete co mi bude treba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jún 2009 o 15:41  • Odpovedz
evi :frowning2: :cry: :cry: uz sme sa na vas tesili, hlavne nech emmusik vyzdravie, ved este bude prilezitost :wink:
11. jún 2009 o 16:01  • Odpovedz
miska, aj my sme sa velmi tesili a je mi smutno, ze nejdeme. akurat mi marcel hovori, ze v lete si spravime vylet a pojdeme cez martin do kosic. :grinning: :wink: tak sa traste baby. :sunglasses: :astonished: :grinning:
11. jún 2009 o 16:20  • Odpovedz
autor
evi :frowning2: ..to mi je luto :unamused:
11. jún 2009 o 16:34  • Odpovedz
autor
jani ja davam hovadzie ake maju bio v tescu, vyberiem vzdy take uuuplne chudulinke, kde ani kusok bieleho nie je. vacsinou je to svieckova alebo zadne stehno (myslim :confused: ). vcera som jej kupila telacie v carrefoure a bol tam popis, ze "na drevo" :sweat_smile: a druhy kusok ani neviem. ale kraasne chudulinke bolo. fakt ani kusocek mastneho.
ja davam hovadzie, nech ma zelezo. tam je ho totiz najviac.
nicol ja som tiez zehlila cez obed. a uz som prichystala mne aj malej veci a je toho dost. hlavne pre malu, ked clovek ani nevie, ake bude pocasie, tak musi zobrat zo vsetkeho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jún 2009 o 16:38  • Odpovedz
caute baby, cestovna horucka vrcholi a tu to tiez riadne graduje :grinning:

vidim ze ste viedli burlivu diskusiu, ja mozem povedat za nasu rodinu ze sa prisposobime programu a slovu sefkuchara :grinning:

kedze ja neviem piect a ani nie sme na sladke(ja som ani vlastne svadobne zakusky neokostovala) tak donesiem chipsy a pod... a z % cervene a biele vino, hrusku a 501 a este nejake pivo, ved nas tam bude dost, tak chlapi vypiju, nam % zbytocne stoja v skrini, u nas to nema kto likvidovat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a kocky kedy tam asi zhruba dorazite?

my sa chceme este cestou tam stavit v Železnôm, to je kusok od Jasnej, bola som tam v detsk. ozdravovni a chcem si to okuknut a pripomenut, ale prideme okolo 14, hod, ci tam budete uz skor? :unamused:

A kde sa mame hlasit, ako to je s klucami?

My ideme este dokupit papanicu, vecer sem mrknem. :wink:

Babulky krasne sa vyspinkajte, nech si zajtra riadne uzijeme stretko a pokecame na zivo a ziadne stresy, super bude. :dizzy_face:
Tesim sa na vsetkych a hlavne na nase rocne deturence. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Evi a velmi ma to mrzi ze vam to nevyslo. :frowning2:
11. jún 2009 o 17:10  • Odpovedz
autor
klaudi, no my dorazime tiez tak nejak. musite pockat na nas :grinning: ..totiz ja najprv musim zaplatit fakturu a potom dostaneme kluce. ved ked tam budete, tak brkni, kde sme, prip. nas pockate. kedze ideme z ba, tazko predvidat, kedy dorazime, vyrazme o deviatej. cesta normalne trva 3 hodiny, ked ratam nejake pauzy kvoli natalke, tak 4. ked nas nic nezdrzi, do druhej by sme tam mali byt.
11. jún 2009 o 17:14  • Odpovedz
super, my ideme z nr, tiez vyrazame kvoli zapcham o 9, hod tak sa aspon nemusime ponahlat :wink:
cislo uz mam ulozene tak keby daco cinknem :slight_smile:
11. jún 2009 o 17:21  • Odpovedz
ahojte..nemam dobre zpravy :frowning2: ...kuba zacal horuckovat-39,6 :confounded: -, u doki fasnul antiky po crp :fearful: ..takze my sa tiez "odpajame" :pensive: ...je mi to moc luto,lebo som sa veeeelmi tesila :frowning2: ...no asi to chytil od manzi :sweat_smile: ...joj je mi do placu.... pak mi vsetky- ak chcete, poslite adresu, nech vam to nase "prekvapko" posleme :unamused: :wink: ...taaak som sa tesila jak sa vy potesite :frowning2: ..no jo no, zas cerny pruh :angry: ..idem papa
11. jún 2009 o 18:24  • Odpovedz
autor
ajkaaaa to mi je moc luto :frowning2: :frowning2: :frowning2:
nech sa kubko cim skor vylieci. tesili sme sa na vas :pensive:

volala som s p. Hurtajom, takze ak by tam zajtra bol nahodou niekto skor, kludne si mozte vypytat kluce na recepcii. ved viete kto kde a s kym :grinning:, keby nieco volajte.
a uz sa dufam nikto neodhlasi, pretoze tymto nas bude na celoslovenskom stretku tolko, ako na bratislavskom :confounded:
11. jún 2009 o 18:38  • Odpovedz
autor
baby volala som este raz kvoli ajke a spytala som sa aj na to uhlie a drevo. maju, ale predavaju. takze ak sa vam nechce vlacit, nenoste, kupime tam a hotovo :wink:
a ze aj gril poziciavaju.
11. jún 2009 o 18:49  • Odpovedz
ahojte zienky...ani ja nemam pozitivne spravy. :frowning2: :frowning2: :frowning2: Eli zaspala s teplotou 38 st, aj soplikuje....tak uvidim ako bude do rana....ide ma slak trafit. :angry:
11. jún 2009 o 19:32  • Odpovedz
no mam taky pocit ze by sme to mali asi presunut na iny vikend akurat som dosla od kats dali nam masko n agulas co kupili nakolko s nimi to tiez nevyzera ruzovo.
KTO VLASTNE IDE?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
11. jún 2009 o 19:38  • Odpovedz
joj cele to jakosi pada :confounded: ...a tak pekne to vyzeralo :slight_smile: ...aj my sme za iny vikend :sweat_smile:
11. jún 2009 o 19:53  • Odpovedz
tak baby, preventivne sme dali kotol, masko a vsetko ostatne janke, oni vlastne prisli, aby nas este presvedcili nech ideme :frowning2: :cry: matusko zaspaval s teplotou 38,6 :cry: :cry: takze sa zial pridavame k odpadlikom :cry: :cry: :cry:
tak som sa na vas vsetkych a aj malinkych stuplickov v reali velmi tesila :confused:
v lete si budeme musiet spravit tour de slovensko :wink:
11. jún 2009 o 19:58  • Odpovedz
:astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
PANDEMIA!!!!!!!!!
11. jún 2009 o 19:59  • Odpovedz
baby, kebyze to nie je tak daleko a ja nemam to brusisko tak ideeeeeeeeeeeeem....dost nutne potrebujem vypadnut z mesta, ale uplne kruto mam taky prirodny abstak ze az.... :unamused: mama mia...
11. jún 2009 o 20:00  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.