• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celoslovenské stretnutie májovčatiek 2008

(zamknutá)
8. septembra 2009 
keby to slo presunut na iny vikend :sweat_smile: :grinning: to by bola paradicka ... :dizzy_face:

ale nie ... baby krasne si to tam uzite aj za nas vsetkych chorobovcov, veeeela fotte, robte si poznamky o com kecate aby ste nam mohli poreferovat :wink:
11. jún 2009 o 20:00  • Odpovedz
:frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
asi to nepojde prehodit :confused: i ked opytat sa mozme skusit...a ja som sa vseeetky tak velmi tesila :zipper_mouth:
jesus a to kto bude teraz gulas varit ked nam najdolezitejsi clen odpadol :confused:
11. jún 2009 o 20:28  • Odpovedz
fuuu, to je smutne :frowning2: :frowning2: :frowning2:
choruckym skore uzdravenie.
11. jún 2009 o 20:30  • Odpovedz
a to som mirovi este pred odchodom na nakup hovorila ze super, normalne som v soku ze ideme skoro vsetky, vsak pri malych detoch :zipper_mouth: a teraz toto :frowning2:

evi a beriem ta za slovo! ked mozete do prahy vyletovat tak do martina to je kusok :wink: aj ubytovat vas mam kde takze hockedy :sweat_smile: a to plati aj pre ostatne odpadlicky :wink:
11. jún 2009 o 20:37  • Odpovedz
nicol, nevrav dva krat. my sme nad tym naozaj rozmyslali. :wink:
i ked prehodit tento vylet by bolo super, ale myslim si, ze to nebude asi realne. no, tie co ste ostali, tak si to uzite. uvidite, ze bude suprovo. :wink:
11. jún 2009 o 20:48  • Odpovedz
no dobre, nejdem vsetko citat, mam vcera zameskane a uz sa mi ani dnes nechce.....
gulas - tiez som myslela ze sa dohadoval na obed, ale nam je to koniec.koncov jedno, bude kedy bude.
ste tu pisali o rezime.... my uz nemame ziadny. od vcera.... dnes spal od pol osmej rana prvykrat o piatej.... takze tak u nas :grinning: dufam ze chapete, lebo muz vraj nie ked to cita :sweat_smile:
zajtra sa na vas tesime :slight_smile:
a vysielacky nemame, takze my mame vecierku ked maly :grinning:
11. jún 2009 o 20:49  • Odpovedz
evi..druhy krat :wink: ja to myslim fakt vazne :slight_smile:
no a u nas brutal burka, dokonca padal ladovec, takze dufam ze uz bude len pekne a pekne a pekne :sweat_smile: a ak nie, vylosujeme nejaku chatku a vsetci budeme tam..to bude paradna skolka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. jún 2009 o 21:08  • Odpovedz
nicol, tak plati. :wink:
a ozaj, kto vam teda bude ten gulasik varit? :astonished:
11. jún 2009 o 21:24  • Odpovedz
autor
baby hlavy hore, este nas bude dost :wink: ..a bude supeeer, len sa netreba poddavat a treba sa tesiiiiit!!!
ka77ka, verim, ze eli bude do rana ok a pridete :slight_smile:
kats, takze enajka asi vedela nieco ine ako my..posledne info od teba bolo, ze idete. dakujeme za pozicanie kotlika, maso samozrejme zaplatime. matuskovi skore uzdravenie.
a posledna vec. toto stretko uz prelozit nejde. ved ti ludia nas tam zajtra cakaju, dnes som tam volala min. 3x!!! pol roka nam rezervuju na tento vikend takmer vsetky svoje bungalovy, takze sa to da hadam pochopit.
jani poooood :grinning: :grinning: :grinning: ..a cestou zober o 16.30 ef :grinning:
11. jún 2009 o 21:24  • Odpovedz
autor
e-janka, prave mi hovori juraj, ze to telacie malo byt "na kamen" a nie "na drevo" :grinning: ..a potom, ze kto jej sisi. no zrejme ja :sweat_smile: ..tu o dreve na gulas rozmyslam a pod. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

joj 2 janky, 2 katky, potom vas musim volat prezyvkami, nech je jasne, kto je kto. dufam, ze nevadi :wink:
11. jún 2009 o 21:27  • Odpovedz
esteze ja som len jedna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
k asistencii k vareniu gulasu sa dobrovolne hlasim ale len ako podaj mi toto, nakrajaj tamto a podobne..to zvladnem, zvysok daky povolanejsi radsej :wink:
11. jún 2009 o 21:31  • Odpovedz
Ahoj Leni. To som ja Juraj. Povedz mužíkovi (Jurovi), že ak mi bude asistovať tak to navaríme...
Nech si pripraví flašku, ja tiež a bude guláš jak lusk.
V zmysle hesla: " Kuchárov pekár, pekárov kuchár" "Přiměrene"
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

P.S. A máme pre Vás aj blok z obchodu ohľadom nákupu...nebojte cca 36 EUR
11. jún 2009 o 21:34  • Odpovedz
jasne ze gulas zvladnete, pekne flasku k nemu a bude uuuplne mnamkovsky, lepsi ako od sefkuchara :wink: :grinning:

len vezmite si so sebou aj daku zavaraninovu flasku - gulas bol naplanovany na 20 ludi :grinning: takze pudete papaaaaaat a papaaaat a aj domov sa vam ujde :grinning: :grinning:

este si vezmite aj daku nocnu lampicku - teda mestske typy :grinning: Lebo napr. matusko je zvyknuty z domu ze mame pulicnu lampu pred oknom a na chate total tma.... tak chytal hysaky ked sa nahodou len tak kontrolne prebudil :wink:

este daco som chcela ale zabudla som :grinning: majte sa krasne a stastnu cestu :wink:
11. jún 2009 o 21:41  • Odpovedz
baby repeleeeent. pre istotu. :slight_smile:
a gulasik bude eno nuno. leni, jani nabalte do flias a v pondelok dame gulas party. :grinning:
11. jún 2009 o 21:44  • Odpovedz
autor
duri jasne, druhy duri sa rad prida :grinning:
11. jún 2009 o 21:44  • Odpovedz
autor
katka ale nas malo byt povodne 30 :wink: ..takze tych 20 je akurat teraz :wink:
11. jún 2009 o 21:45  • Odpovedz
autor
sezamove tycinky dopecene, karamelove keksiky este polejem polevou, masko nalozene :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
11. jún 2009 o 21:48  • Odpovedz
tak dufam, ze eliska bude fakt do zajtra fit, pretoze mi vecer chytila terezka hysaka, ze ona chce ist na vylet.....a viete co ju nakoniec napadlo?ze ak bude Eli chorka, ja s nou ostanem doma a ona pojde sama s ockom. :grinning: :grinning: :grinning: sme teda dopadli. :grinning: ...v kazdom pripade dam vediet ako sme na tom. :wink:
11. jún 2009 o 21:54  • Odpovedz
rozteky uz mam tiez napecene....zo 4 listkovych cestov/ciest?? :grinning:
11. jún 2009 o 21:55  • Odpovedz
ja som piekla linecke kolaciky :grinning:
len aby nam neprsalo ked uz to takto naprd dopadlo s ucastou :frowning2: :frowning2: :frowning2:
11. jún 2009 o 22:02  • Odpovedz
na zajtra hlasia 19 st s dazdom, v sobotu jasno a 22st, nedela polooblacno a 24....takze ta sobota nevyzera najhorsie. :wink:
11. jún 2009 o 22:04  • Odpovedz
autor
no ved to je celkom pekne :slight_smile:
11. jún 2009 o 22:15  • Odpovedz
jemine, kocky, mne je smutno ked to citam :frowning2:
gulas asi zvladnem aj ja ked nekto zvladne moje dieta :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja mam napecene to kysnute, uz som ho aj zachranila pred matom, lebo sa do toho pustil :angry:
11. jún 2009 o 22:21  • Odpovedz
autor
misi novych sefkucharov uz mame..ale mozes pomoct, nech v tom ninka nie je sama :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2009 o 22:30  • Odpovedz
kats, az teraz pozeram ze nejdete :unamused: tak nech sa Matulik rychlo vyzdravie :frowning2: mrzi ma to, ze nejdete.....
12. jún 2009 o 12:41  • Odpovedz
tak my ideme na stretko az zajtra...Eliska mala od vcera vecera teploty 39 st, doobedu sme boli u dr.popocuvala ju, hrdielko kukla a malej okrem toho, ze ma teplotu nic nie je...vraj ma teraz vela takychto pripadov...teraz teplotu nema, tak uvidim, ako bude vecer a hlavne cez noc.

dnes som sa aj s Lenkou-anjelok zoznamila....stretli sme sa na benzinke-davala som jej zemiaky do gulasu pre pripad, ze by sa Eliske nepolepsilo a nemohli by sme ist....ale veriiiiim, ze pojdeme. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
tak nam drzte palce. :slight_smile:
12. jún 2009 o 17:04  • Odpovedz
jeeej, kati aspon vam nech sa polepsi..my stale 40tky, hrdlo rovnake ako vcera, kasel zostal..tak nech ste ok a zastupte nas tam, myslime navas
12. jún 2009 o 18:29  • Odpovedz
ajka....dakujeme ze na nas myslis. :slight_smile: drzime palce, nech aj vam teplota cim skor ustupi, nech ste uz aj vy zdraviiiiii. :wink:
12. jún 2009 o 18:37  • Odpovedz
dakujeme...potrebujeme palecky
12. jún 2009 o 18:59  • Odpovedz
..TAK CAKAME NA VYLETNIIKY..AJ NA FOTO SA MOOOOOC TESIME :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. jún 2009 o 17:31  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.