• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Celoslovenské stretnutie májovčatiek 2008

(zamknutá)
8. septembra 2009 
víííítame vás domaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. jún 2009 o 19:02  • Odpovedz
autor
ajka dakujemeee, mysleli sme na vas, som rada, ze uz je lepsie.

babulky, dufam, ze ste dorazli stastlivo domov aj s rodinkami. nasa cesta bola fajn, natalka ju celu prespala.
chcem sa vam vsetkym podakovat za krasne straveny vikend, bolo s vami uzasne :dizzy_face:
specialne podakovanie miske za to, ze nasla take super miesto,nasim chalanom jurajom a ich pomocnikom za perfetne zvladnuty gulas, za starostlivost o nas..ohniky, grilovacky a pod.
a ninke za vestu :grinning:
14. jún 2009 o 21:16  • Odpovedz
..chtela bych vas poprosit- tedy kdo chce- poslite mi adresu kam vam mam tie "prekvapka" poslat- lebo ichje 20 a je mi luuto to vyhodit..a do buduceho stretka malym tie........budu male..dakujem..
prajem pekny den..
a kedy ze to domluvime dalsi stretko? :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
15. jún 2009 o 09:22  • Odpovedz
autor
ajka poslala som a tesime sa :slight_smile:
15. jún 2009 o 17:50  • Odpovedz
dakujem leni..poslem :wink:
15. jún 2009 o 17:51  • Odpovedz
ahojte kocky...tak konecne nam ide net. :slight_smile:
v sobotu nam bolo na stretku uuuuuzasne, boli ste vsetci skveli, fajnovy gulasik, super vyletik-este v nedelu som si nohy citila. :grinning: deticky boli zlazuckeeee.
a som rada, ze ste vsetky stastlivo dosli domov.
a o rok sa tesime opet na stretko....dufam, ze bude. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. jún 2009 o 18:21  • Odpovedz
fotky musim este pozmensovat....posnazim sa este dnes, popripade zajtra. :slight_smile:
a tesim sa aj na fotky od ostatnych. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. jún 2009 o 18:22  • Odpovedz
babulky este raz vdaka bolo nam s vami uzasne a verime ze sa este stretneme. :grinning: :grinning: :grinning:
15. jún 2009 o 19:07  • Odpovedz
dnes nesiel konik, som sa konecne odhodlala ze idem a takto :zipper_mouth: akurat stahujem fotky, tak ich potom aj hodim do albumu.

tiez sa chcem podakovat za krasny vikend, bolo super. hlavne ako Lenka pise chalanom za gulas a vsetko ostatne a samozrejme aj Lenke za to ze to vsetko zorganizovala. :slight_smile: Bola som rada hlavne kvoli Deniskovi, v okoli nemame vela deticiek v jeho veku, tak sa pohral s rovesnikmi konecne :slight_smile: no a ako ste zistili - moja komunikacia vo väcsom kolektive mimo netu je dost biedna, ale bolo nam naozaj fajn :slight_smile:

nasa cesta tiez ok, na to ze som soferovala, zvladli sme ju zivi a zdravi :grinning: cestou sme sa zastavili po Murka, naobedovali sa u nasich a sli domov..... ale poviem vam - bola som rada ze sme konecne doma, bolo to dost, od stredy byt prec :slight_smile: ale stalo to za to :wink:

ajka skoda ze ste nemohli prist, viem ako si sa tesila....uz je lepsie?
15. jún 2009 o 19:08  • Odpovedz
autor
moni napriek tomu som velmi rada, ze ste prisli :slight_smile:
a juraj sa tesi, ze vam gulasik chutil :dizzy_face:
a dalsie stretko? no padol navrh, ze o rok. aj ked ja by som sa rada vratila do jasnej. myslim, ze bolo fajn aj ubytko, aj cena, aj areal, idealny na takuto akciu a aj pre deticky :slight_smile: a bolo tam kraaasne :dizzy_face:
15. jún 2009 o 19:58  • Odpovedz
moni kuba uz jen kasel tak v poho :wink: , alôe danimu sa prihorsuje :frowning2: , ale on je statocny a zvalda to jako vzdy excelentne :astonished: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: - pri injekciach ani muk ani slza :sunglasses: , takze nemoc je ok :wink: ..
ja chcem stetko na podzim.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a v jasnej :sunglasses: .. idem dinos ide spat :zipper_mouth: :pensive:
15. jún 2009 o 20:13  • Odpovedz
a som chcela vam napisat ze mije dneska moc fajn..neviem cim to je
15. jún 2009 o 20:13  • Odpovedz
Lenka gulasik bol naozaj vyborny, sa nezdaju, chlapi :wink:
bolo tam uzasne, ubytko super, prostredie, ako pises - pre deticky ako stvorene :slight_smile:

ajka aspon ze tak... tak sa vyliecte :slight_smile:
15. jún 2009 o 20:16  • Odpovedz
ja som za dalsie stretko vsetkymi desiatimi :dizzy_face: mne sa tam pacilo, takze kludne aj o rok jasna moze byt :wink: a gulas chutil aj nam
15. jún 2009 o 20:23  • Odpovedz
jasne, kludne jasna akludne aj skor ako o rok :wink:
ja som tiez velmi rada, ze sme vas spoznali, aj ked som vobec nemala pocit, ze sme tam boli ludia co sa vidia prvy krat :wink:
Len ma mrzi, ze sme nejak nezmanagovali foto deticiek, trebars an tom vlaciku, nejak to tak rychlo zbehlo, ze sa fakt ani nestihlo :frowning2:
A gulasik bol vyborny, tie baby blavacke maju takych sikovnych muzov :wink: :grinning:
A tesim sa kedy spozname dalsich, ktorym to teraz nevyslo.
15. jún 2009 o 21:03  • Odpovedz
autor
misi bez dobre nakrajanej cibule by to nebolo ono :wink: ..a to by ani moj sikovny blavacky chlap nezvladol :sweat_smile:
a spolocne foto mame, takze pohoda..na buducom stretku moze byt na vlaciku :wink:
15. jún 2009 o 21:13  • Odpovedz
takze zatial to vyzera opet na jasnu??? :wink:
15. jún 2009 o 21:40  • Odpovedz
takze nase fotos..aj s popiskami..i ked my sa myslim aj tak pozname :wink:
http://picasaweb.google.sk/lh/sredir?uname=2009jasna&target=ALBUM&id=5347274558593273745&authkey=Gv1sRgCJiv_eam1snFswE&authkey=Gv1sRgCJiv_eam1snFswE&feat=email

a samozrejme este raz diky miske ze take super miesto objavila, lenke ze vybavila a chlapom ze mnaam gulas navarili a vsetkym holkam, ockam a detickam ze prisli a mohli sme sa s nimi zoznamit live :sweat_smile:

samozrejme najneskor o rok a tiez som za jasnu, my tam mozno zbehneme aj inokedy este :stuck_out_tongue_closed_eyes:

fotky vsetky supeer a dik miska za bobove nech mame pamiatku :wink:

no a my sme dorazili o pol siestej vecer...bo sice mame najblizsie ale prevrhnuty kamion pred ruzomberkom a 2 hodiny stop, tak sme to museli obehnut cez kubin...ale pohoda, stal sa zazrak a sara spala hodinu v aute :astonished: (nas prvy "druhy" spanok po dlhooom case)

a veeelka vdaka norkovi este ze naucil saru pit z poharika zo slamkou..otestovali sme doma a funguje to :astonished: pije aj z toho co ma doma..aj ked je inej farby :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
15. jún 2009 o 21:45  • Odpovedz
NICOOOOL, ty si svetovaaa, z Monikinho Deniska si spravila aj Danielka a Davidka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. jún 2009 o 21:55  • Odpovedz
akurat pozeram ze este aj Rebeku mam :grinning: :grinning:
nicol, Rebeku ma mirka20 :wink:
15. jún 2009 o 21:57  • Odpovedz
nicol miska ste boli nakoniec aj na boboch? ostatni tiez?
my sme aj chceli, nakoniec sme to vzdali. skoda, lebo uz na Donovaloch sme nad tym uvazovali.... taknabuduce ked pojdeme do Jasnej :grinning:
15. jún 2009 o 21:59  • Odpovedz
Moni, sa nezdas :grinning:

Ale NICOL - super fotky aj komentare :grinning: :grinning:
15. jún 2009 o 22:02  • Odpovedz
nicol, hej, super foto.... :slight_smile: dik :slight_smile: my sme fotili malo, tak od nas asi nic take nebude..... :unamused:

janca :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: hmm...
15. jún 2009 o 22:04  • Odpovedz
oooozaj a este - Speedy (ak sa to tak pise) nemal chybu :grinning: ten bol suprovy :slight_smile: luca, musite mat z neho radost doma :dizzy_face:
15. jún 2009 o 22:07  • Odpovedz
Ozaj, do Jasnej idemeeee aj my radi. Ale snad skorej ako o rok :astonished: A aj foto na vlaciku spolu dame a aj v travicke, lebo tie fotky Hugo+Natalka+Nellinka v trave su NESKUTOCNEEEE :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Si predstavte dalsich 10 takych krasnych drobcov tam v tych kvietkoch :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Aj ked pochybujem, ze by vsetci sedeli tak pekne ako ti traja :grinning:
Co tak nejake stretko v sept.? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. jún 2009 o 22:08  • Odpovedz
ninka, krasne foto a tie komentare :dizzy_face: :grinning: som sa nasmiala, hlavne na tych nasich dvoch pri info tabuli na boboch :grinning: Super ta flasa, ja som norkovi skusila dat zasa po dlhom case nuby hrnceka troska ho bavi, enviem ci aj pije alebo sa len olieva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Speeedy je uzasnyyy, norko sa vdaka nemu zamiloval do psov. Dnes na nasej v poradi 2. vychadzke (dnes sme boli vonku 3 krat) ked sme boli s autickom, tak len psov obzeral, len havkal... no ked zacne chodit uz to vidim, ze mi ujde za kazdym psom :grinning:
Suhlas, krasnucke fotocky v tej trave :dizzy_face:
moni, ano, sme povodne isli len tak na 10-15 min, ze mrkneme co to je a nakoniec si to chalani aj vyskusali. Inak boli sme tam asi hodinu an slnku a sme spaleni, len norko nie, toho som natrela :slight_smile:
15. jún 2009 o 22:23  • Odpovedz
miska jeeeeej tak super zakoncenie vyletu :dizzy_face: aj drobci boli na boboch? :slight_smile:
15. jún 2009 o 22:26  • Odpovedz
moni, ano, sarinka a norko sa zviezli s tatinkami, my sme s ninkou trpli dole :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. jún 2009 o 22:29  • Odpovedz
autor
ninka super fotocky aj s popiskami :grinning: ..inak aj my sme uvazovali, ze tam este zbehneme niekedy v lete. ale keby sme dali stretko v septembri, tak to by sme vydrzali :wink:
a tie fotky ako sa sarka s norkom merali nemaju chybu.ja som si to tam ani nevsimla, hned by sme zmerali aj nase kocky :grinning:
moni nabuduce skocte. ja dufam, ze dame tu tarzaniu :slight_smile:
15. jún 2009 o 22:39  • Odpovedz
no ten september znie absolutne super :wink:
leni ked sme s ninkou vyzvedali od chlapika ako tam budu drobci priputani a ci je to bezpecne, tak nas ubezpecoval, ze jasneee, ze uz tam take iste male deti dnes boli, hned sme tusili kto to bol :grinning: . Ozaj, stretli sme tam aj lucu a aj hugosko sa zviezol, ten tusim aj viackrat :slight_smile:
15. jún 2009 o 22:43  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.